Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość terazbedeinny

ROZSTAŁEM SIĘ Z DZIEWCZYNĄ A TERAZ BEDE CHODZIŁ NA RANDKI... A JAK!

Polecane posty

Gość terazbedeinny

CZeść, miesiać temu rozstałem się z dziewczyną, byliśmy razem 4 lata, teraz mam 24 lata i wiecie co? narazie nie chce stałego związku...TERAZ BEDĘ SIĘ UMAWIAŁ NA RANDKI i SELEKCJONOWAŁ I WYBIERAŁ NAJLEPSZE... będzie jedna randla za drugą! a jak! teraz sie dowiem co to znaczy życie! nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ jesteś oryginalny :/
do Twojej wiadomości - wszyscy faceci, którzy kończą długi związek wybierają ten model życia. i dobrze robią. ktoś, kto ledwo co się rozstał nie nadaje się do kolejnego związku. aha, tylko pamiętaj żeby uprzedzać te swoje laseczki, że są tylko zabawkami na krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
i teraz bede wybierał najładniejsze i najciekawsze! tak jak wy to robiłyscie kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chyba każdy tak robi że bierze te które są wg niego najlepsze i najciekawsze... ameryki nie odkryłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
ale ja nie powiedzialem że bede zabawkami... może z tego będa fajne przyjaźnie, koleżanki a może się zakocham i z jedną z nich stworze związek? o takiej jakiej marzylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
jak mi sie nie spodoba to 2 lub 3 spotkania juz nie bedzie musze zaczac zyc, najlepsze lata zycia nie moga isc na marne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
ładna buzia, szczuplutka i wysoka! moze być starsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byćinnym
no i super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to szykuj kase na stawianie kawek i ciasteczek ewentualnie kina :) No i popracuj nad sobą, bo te "najlepsze" mają spore wymagania...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
kase mam :) a co masz na myślisz zebym popracować nad sobą? i wiecie co? będe startował tylko do tych najładniejszych, najatrakcyjniejszych...na normalne i przeciętne bedzie jeszcze czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
a kto powiedzial ze nie wychodze z domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sam jesteś taki piękny? Bo mi tu pachnie zdesperowanym pasztetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
nie jestem brzydki a ni nawet przecietny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
i co jeszcze? skan dowodu osobistego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli co zostawiła cie dziewczyna po tylu latach musiała być pewna siebie i atrakcyjna skoro podejmujesz tak odważne kroki ma być najładniejsza i tak dalej ...kasę masz super ale na tym z mądrą i wartościową kobieta bądź dziewczyną nie zajedziesz daleko musisz coś sobą reprezentować . a z tych wypowiedzi wnioskuje że chcesz się mścić bo dziewczyna powiedziała może coś typu nie spełniasz mych wymagań:) POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
przykro mi ale twoje rozwazania so w ogole nie trafione.. to ja zakonczylem zwiazek z moja eks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
i powiedzialem ze mam kase na kino i kawe po pracuje i zarabiam, ale nie powiedzialem ze jestem przy kasie i mam jej cały worek... czytaj uwaznie albo sie nie wypowiadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
A dlaczego zakończyłes związek ze swoja ex? Jesli moge zapytać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
nie dogadywalismy sie w ostatnim roku nazego zwiazku i sie meczylismy ze soba i postanowilem to zakonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
Szczerze powiedziawszy tez sie zastanawiam nad rozstaniem ale jakos nie mam odwagi... No ale podziwiam bo czasami lepiej sie rozstac niz tkwic w zwiazku w którym nie jest sie szczesliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
ja tez sie długo zastanawiałem, bardzo długo...od pewnego czasu przygotowywałem ja ze moze byc taka sytuacja ze sie rozstaniemy. Ale ona i tak bedzie na zawsze w moim sercu i w pewnym sensie zawsze ja bede kochał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
A w jaki sposób ja "przygotowywałes". Ja sie okropnie boje ze go zranie... Dlatego nie moge sie zebrac na szczera rozmowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes1986
A poza tym cały czas mam nadzieje ze wszystko sie jeszcze ułozy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz na imie ernest? :o bo moj znajomy miał podobny styl pisania do ciebie i też był debilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terazbedeinny
nie wiem jakoś tak samo wychodziło...nie spotykalem sie z nia czesto, za bardzi sie soba nie interesowalismy, rozmowy bez uczucia, bez czulosci, bez przytulania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×