Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kadzidełko

Czy ksiądz mial prawo zadawac takie pytania podczas spowiedzi??

Polecane posty

Była ostatnio u spowiedzi u księdza ktorego nie znosze, jednak nie miala wyjscia więc poszlam. Gdy wyznałam ze współzyłam zaczął sie pytac ile razy, czy był to moj pierwszy raz, czy nadal jestem z tym chlopakiem. Czy on mial prawo zadawac mi takie pytania?? przeciez to moja prywatna sprawa ile razy to robilam, wazne ze się z tego spowiadalam. Jak myslicie mam rację?? Juz wiecej do niego nie pojde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak w ogóleeeee
to jestes pojebana ,że chodzisz do spowiedzi i opowiadasz jakiemus zboczeńcowi co robiłas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klyn_
Jestes zatem szmatlawcem pierdolonym bo dajesz dupy na prawo i lewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez sensu. po co sie spowiadasz z czegoś czego nie żałujesz? jesteś grzesznicą i zwykłą pochwą na dwóch nogach nie w tobie prawa moralnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ,tak na marginesie
to jak mozna opowiadać komukolwiek swoje grzechy to jest chore kurwa jego mać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dabon davona
bo to zdzirę kręci że ksiądz posłucha o tym jak wystawiła swoją wygoloną piździochę i nadstawiała jej swojemu chłopakowi który za 11 miesięcy jąi tak zostawi, ale póki co może ją brać na sto sposobów , a ona liczy że do swojej dziwkarskiej gęby wsadzi ciało chrystusa?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klyn_
kadzidelko wiem ze lubisz lizac jaja psom, dajesz dupy za bilet do kina, loda robisz za doladowanie do telefonu, konia bijesz za kebab, ogolnie rzecz biorac jestes kurwiszczem okrutnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjkuu
ludzie wy jacys pojebani jestescie.autorko nie idz wiecej do tego ksiedza i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bohater ludowych powieści
Masz rację, niestety te pedofile w czarnych kieckach wpierdalają się do wszystkiego. Pewnie chciał zwalić wieczorem pod Twoją spowiedź. Następnym razem nie spowiadaj się z tego i tyle 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety moja droga. To raczej z tobą jest coś nie tak. Jak opowiadasz obcemu facetowi ze współżyłaś to nie widzę powodu dlaczego nie miałabyś mu mówić ile razy,jak i czy miałaś orgazm:O chore:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjkuu
zlotowlosa pierdolnij sie w leb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To bohater ludowych powieści
wiem bo sam jestem ksiedzem i niejedna zaglądała mi pod sutanne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjkuu
ty to dopiero 'mondra' jestes. nie kazdy lubi opowiadac ksiedzu ile razy i jak. ale ty pewnie tak :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta locha z łowicza
miał prawo . to nie on przyszedł do burdelu tylko dziwka do kościoła. nie twoje miejsce tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjkuu
zwłaszcza że mnie grzmocą tak często miejscowi pijaczkowie że nawet nie sposób pamiętać ale najczęsciej biorą mnie od tyłu żeby nie patrzeć na moją twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd ty się urwałaś? Ja nie chodzę do kościoła,a już na pewno nie do spowiedzi a potem nie mam życiowych problemów"czy ksiądz miał prawo" jak pozwalasz klerowi włazić w swoje życie z butami roszczą sobie prawo do wszystkiego. Nawet do twoich najprywatniejszych spraw....Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjkuu
nie przejmuj sie , na drugi raz juz wiesz komu sie nie spowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyjutyjut090
po co chodzisz do koscioła? bo rodzice tak chcą? boisz sie kary z nieba? jesteś ograniczona. seks przedślubny a hostia ..hmm może niedługo zakonnice beda sie bzykac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś taka katoliczką jak z koziej du..py trąba. Czy szanowna katoliczka wie ,że popełnia zatem jeden z większych grzechów jakim jest seks przedmałżeński?? Ludzie hipokryzja z was się leje strumnieniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bumrumm
z tego co wiem to katolicy uprawiają seks tylko po ślubie i bez zabezpieczeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ,tak na marginesie
to księzulo wykorzysta swoja wiedze na twój temat i będziesz musiała walic mu gruche albo i co gorszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejjjkuu
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może powinnas przeanalizować
długość swojej łechtaczki ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×