Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Egierka

Problem z doczyszczeniem PRYSZNICA czy też tak macie???

Polecane posty

Gość Egierka

Zawsze w domu rodzinnym miałam wannę, jak zamieszkałam na swoim to prysznic. Mimo, że go myję, to wszędzie w zakamarki wkrada się brud, porobiły się "grzyby" takie ślady czarne na brzegach i nie wiem jak się tego pozbyć, szorowanie nie pomaga. Mam dosć tego prysznica, ale nie mam już wyjścia, bo łazienka mała i wanna się nie zmieści... Kto z Was ma prysznic czy też macie podbne p;roblemy??? Dodam, ze mój prysznic, kabina jest biała, nie metalowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wole w panierce
kup w jakimś chemicznym spryskiwacz przeciw peśni Savo. jest świetny, doprowadził kąciki mojego brodzika do pięknej białości :) tylko nieźle śmierdzi, bo wiadomo jest z chlorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niekoniecznie dobre środki do czyszczenia muszą zawierać chlor. W marketach budowlanych są całe serie detergentów do takich zabrudzeń i wcale nie są na chlorze - tylko kosztują nieco więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam wole w panierce
może i są nie wiem, pisałam o Savo. ale po co mam kupować droższe odpowiedniki tylko bez chloru, skoro ten mam wypróbowany i wiem, że działa zadowalająco. a smrodek i tak się wywietrzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savo jest rewelacyjny, rodzice przywieźli mi z PL i mam bielusieńką łazienkę, nawet z fug zlikwidował grzyba. Bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy pomoże, ale
oglądałam niedawo perfekcyjną panią domu i tam były rady odnośnie czyszczenai prysznica własnie - fug m.in, podobno rewelacyjnie działa soda oczyszczona, dodajesz troszke wody i taką papkę zostawiasz na jakiś czas na fugach, potem podobno super schodzi, jeszcze nie zdążyłam tego wypróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savo bardzo dobre-ale ciężko dostępne. W castorami czy Leroy i innych budowlanych jest taka seria do różnych celów http://www.bricoman.pl/upload/products/art/sann-profi-srodek-do-usuwanaia-grzyba-i-plesni-06l-277620.jpg do grzybków jest ten. Bardzo udana seria- wersją do fug udało mi się płytki uratować. A ogólnie do czyszczenia prysznica i łazienki polecam Cif Professional z w spray- jest genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×