Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość geograf

Czy zdrade mozna wybaczyc ?

Polecane posty

Gość geograf

I zyc normalnie , czy tak da rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego wybuch gniewu
wybaczyc - tak normalnie zyc - nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewko konewko
normalnie żyć - tak( czas) wybaczyć- tak ( zrozumienie) zapomnieć- nie( blizna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, że można, tak samo jak można wyprowadzić się na drugi koniec świata z dnia na dzień, rzucic świetna pracę żeby grać na pianinie, skoczyć z okna albo przepisać majątek na schronisko dla zwierząt sęk w tym, że nie każdy jest w stanie to zrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ewy33
takie cos jak ty nie wie co to ludzkie uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
geograf? geograf ze szkoły mojej siostry zdradził swoją żonę z inna nauczycielką :D może to ty ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atenaz
wybaczyć można ale czy zapomnieć?????to trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
Ja Ci powiem bo byłam w takiej sytuacji ,powiedziałam wybaczam i zapominamy o wszystkim:) Niestety nie da się zapomnieć nie da się już tak kochać,ufać TO PO CO WYBACZAĆ ??????????????????????????????????????????? nIE WARTO będziesz się później męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
Po zdradzie ,po jakimś czasie rzygać mi się chciało na jego widok jak dochodziło do sexu czułam obrzydzenie ,nie dało się wymazać z pamięci.....mimo że cały czas ta osoba co zdradziła powtarza że zrobiła największy błąd w życiu ,nie rusza mnie to bo się odkochałam na wielkie moje szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza przywara nie pozwala
wybaczać. To duma, urażona duma nic więcej- to ona tak boli a duma to nie jest fajna sprawa... Duma, nigdy nie zawodząca przywara głupców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza przywara nie pozwala
jeśli nie potrafimy wybaczyć zdrady to znaczy że nigdy nie kochaliśmy... Ale zdaję sobie sprawę, że to przekracza możliwości większosci gdyż naraża nas na to, że inni uważają nas za idiotów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
Jednak takiego bólu i upokorzenia jakie przeżyłam nie życzę nikomu ,wpadłam nieomal w depresję.Dziś wziełam się w garść ,były to widzi ,żałuje ,próbuje a ja nareszcie czuję że żyję :) Powoli wychodzę do ludzi:) Ten pan to ROMANTYCZNA WIERNA RYBA była .Ryby to krętacze i udani aktorzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza przywara nie pozwala
kaszalocie trafiłaś na najgorszy znak zodiaku. poczekaj chwilkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
Uwierz że kochałam jak nigdy pięć bitych lat ,to była miłość mojego życia.I nie mów mi o dumie bo głupoty gadasz ,co ona ma do rzeczy ?????????? Serce nie sługa wiesz????????? Nie można się zmusić spowrotem do kochania to nie ma nic wspólnego z dumą !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza przywara nie pozwala
PAN RYBA Bul, bul. Kobieta, która ma nieszczęście zakochać się w Panu Rybie, o ile nie chce zwariować i móc uratować swoją tożsamość, niech ucieka na koniec świata, albo od razu się otruje. Romantyczny, kruchy chłopiec z bukiecikiem niezapominajek. Samotny i uciekający od światowego życia, doprowadza energiczne koleżanki do szaleństwa z miłości. Wiecznie obrażony na cały świat, niedoceniany w swoim pojęciu przez nikogo, narzuca Pan Ryba pewien niepowtarzalny, tandetno-sentymentalny styl romansu. Blady, na pograniczu samobójstwa, skłócony z matką i całym światem, jest idealnym uosobieniem romantycznego kochanka. Bierny, niezdecydowany, zakompleksiony, bez problemu o dziwo, odnajduje się w seksie. Jest do szpiku kości zepsuty i nieprzyzwoity. Dzięki intuicji właściwej znakom wodnym, znajduje słynny guzik, który uruchamia seksualnie i gubi każdą kobietę. Będąc na zewnątrz zaszczutą ofiarą, cały czas w defensywie pozwala się łaskawie, godzi i zdobywa. Kłamie potwornie, zarzucając kłamstwo każdemu. Doprowadza do konfliktów, które natychmiast wykorzystuje na swoją korzyść. Kobieta, która ma nieszczęście mieć męża Rybę, powinna zdawać sobie sprawę, że jakakolwiek negatywna uwaga może spowodować rozwód lub romans wyżej wymienionego, nawet ze starą dozorczynią tylko po to, by niedowartościowany Pan Ryba poczuł się lepiej. Np. siedzimy sobie z naszym kochankiem Rybą, pijemy szampana i słuchamy jego serenady. Od kilku dni jest cudownie. Zaadaptowaliśmy parcel na Sadybie i jesteśmy w upragnionej przez Pana Ryb ciąży. Po czym Pan Ryba wychodzi na chwil do toalety. z toalety za 10 minut wypełza wstrętny nienawidzący nas gad, który przypomina nam przypalenie marchewki w 1964 roku, poddaje w wątpliwość ojcostwo upragnionej ciąży, pakuje się, wycofuje wkład na parcelę i wraca do matki. Słaby, sentymentalny, ograniczony, wygodny egoista, przed którym słusznie ostrzegają wszystkie astrologie świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza przywara nie pozwala
kaszalocie- nie zrozumiałaś:-) chodzi o to, że nie da się przestać kogoś nawet po rozstaniu bo... no miłośc się nie konczy i żadna zdrada tego nie zmieni..Ale wierzę, że mogłaś zostać doprowadzona do skraju wyczerpania nerwowego przez człowieka który Cię skrzywdził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
Myślałam że Ryby to najlepszy ze znaków zodiaku,czuli romantyczni ,wierni.A gówno prawda :( Aktorzy jakich mało i do tego na początku związku oddadzą ci ostatnie majtki jak ich będziesz potrzebować,ale nie łudź się na koniec odbiorą i wypomną wszystko z nawiązką :( To był dla mnie cios ,zmiana jego charakteru o 180 stopni ,myślałam że śnię a jednak RYBY TO ZIMNE DRANIE MYŚLĄCE TYLKO O SOBIE :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza przywara nie pozwala
Kaszalocie- mówi się, że kobieta dojrzewa dopiero wtedy, gdy trafi w życiu na prawdziwego gnoja. Mam nadzieję, że już się podniosłaś. Wiem, że czujesz się odarta z naiwności ale uwierz, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Kiedyś mu wybaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
najgorsza przywara nie pozwala..................................... Tak dokładnie to co naipsałaś o charakterze Ryb zgadza się co do joty.Zawsze takie pokrzywdzone ,przez wszystkich ,wszędzie widzą jakieś spiski,niecne plany i w tym wszystkim oni tacy dobrzy w swoim mniemaniu a nikt ich nie lubi........... Znałam trzy Ryby .....wszystkie takie same.Omijam szerokim łukiem ten znak zodiaku,mogłabym ci dużo napisać o moim mężu z którym już nie jestem ,to był mój drugi mąż ,nigdy nikogo tak nie kochałam ,to była miłość mojego życia ,tak mnie w sobie rozkochał a potem ranił podwójnie i dotkliwie,słowami,czynami ,mam jego listy 26 szt codziennie do mnie pisane .....piękne tylko to aktorstwo było w największym wydaniu.Szkoda mi tego związku ale jak mam tak żyć ,to wolę być sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żeby wybaczyć trzeba
być człowiekiem a nie zwierzęciem żądnym zemsty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza przywara nie pozwala
Kaszalocie, na dobranoc powiem Ci, że musisz przyjrzeć się sobie- dlaczego wybierasz takich a nie innych mężczyzn. Jak znajdziesz już to"coś" wtedy to zmień by nie powielać schematu. Powodzenia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekobolek
Ja wybaczyłem da się to przeżyć ale czasami wracają złe myśli i człowiek się wkurza, ale jak się naprawdę Kocha to jest się w stanie wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
Szerze to jest to dziś dla mnie zupełnie obojętna osoba,ma inną wcale mnie to nie rusza już nie boli ,w ogóle mnie to nie obchodzi !!!!!!!!!!! Cieszę się że stał mi się obojętny bo nie cierpię. Gdybym kochała nadal nie wytrzymałabym psychicznie ,on dał mi wiele cudnych chwil i tego nie żałuję ,lecz na koniec potraktował jak śmiecia,Teraz widzę że się znowu zmienia ,ALE NIE ZE MNĄ TE NUMERY . Dziękuję po stokroć za obojętność :)bo mogłabym się znowu złamać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza przywara nie pozwala
"żeby wybaczyć trzeba"- zwierzęta nie są żądne zemsty- zabijają dla jedzenia lub dla zabawy( np kot) . To cechą ludzką jest mściwośc. Ale ona ogranicza i wykańcza, zemstą człowiek nigdy się nie zaspokoi dlatego jest to błędna droga.Najszlachetniejszą zemstą jest wybaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
Wbrew pozorom życzę mu jak najlepiej :) Żadnej chęci zemsty we mnie nie ma ,skończyło się i już . Ja wiem dlaczego tak trafiałam ,bo byłam zbyt ufna,dobra(wszyscy mi to mówią) ja taka Matka Teresa jestem ,a raczej byłam ,teraz patrzę na siebie i mnie też siebie żal to dlaczego mam sobie nie dogodzić tylko jakiemuś facetowi ,który jest taki biedny ,nieszczęśliwy nawet RYBY płakać potrafią :) mój często płakał ,aż serce mi się kroiło.Apotem pokazał jaki potrafi być twardy .Ech życie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaszalotjeden
Wyobraź sobie że jak mu nawet mówię że życzę mu mimo wszystko jak najlepiej to pada zdanie "ty się tym nie interesuj ,na pewno zazdrościsz mi " no i co ????????????? Jak bym nie podeszła do tego co się stało zawsze mi szpilę wbija:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najgorsza przywara nie pozwala
czyli kochałaś innych bardziej niż siebie. Mylny błąd:-) Najpierw siebie, potem innych taka jest właściwa kolejność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby wybaczyc trzeba
byc człowiekm. tutaj jest taka jedna e...3 3 ktora czlowwieka mało przypomina. Wredna i zakłamana kochanica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×