Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawo natury!

W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie!

Polecane posty

a wiesz? bo ja jestem na tyle skomplikowana osoba ze w zyciu bys mnie nie rozgryzl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
No wiesz... ale zeby facet nie wiedział jak dziala silnik wankla???? wstyd cholera! i jak chcesz tymi muskułami remont zrobic jak nie wiesz jak zagruntowac sciany i jak rozrobic gładź? no wstyd!!! po cholere mi taki facet co tylko statystyki zna a nic w domu nie umie? a kontakt chociaz potrrafisz naprawic czy tez statystyki ciekawsze??? Ale kto powiedzial ze ja to cche zrobic? Od tego sa inni faceci. Nie martw sie, do kobiet z tym zadaniem nie bede sie zwracal. Nie jestem zalezny od kobiet tak jak TY jestes zalezna od facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Jednak jeszcze zostanę, to tak głupie, że aż śmieszne. Wiem wiem ze Cie krece, nie musisz tego pisac miedzy wierszami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
"a wiesz? bo ja jestem na tyle skomplikowana osoba ze w zyciu bys mnie nie rozgryzl" Nie mowie ze by Cie rozgrzyl. Kobiety sa bardzo SKOMPLIKOWANE, a niektore jednostki to juz w ogole. Wy same czesto siebie nie rozumiecie, a co dopiero zeby WAs jakis facet do konca rozgryzl. Ale probowac, poznawac Was zawsze mozna, a nawet trzeba. Kobiety sa bardzo skomplikowane, interesujace i inrygujace... Jestescie jedna wielka zagadka, jestescie jak interesujaca ksiazka. Nigdy nie wiadomo co bedzie na nastepnej stronie I to w Was(nie tylko to) jest piekne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Przeczytaj mój ostatni post na poprzedniej stronie, statystyczna mendo. Przeczytalem, nie od dzis wiaodmo ze kto sie czubi ten sie lubi? Nieprawdaz lublinianko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
No nie wytrzymam... facet jest bardziej zalezny od faceta niz ja. Po cholere Ci statystyczne muskuly skoro ja z mniejszymi lepiej sobie daje radę? To ty Pipka taka jestes, sierotka co ma ptaszka małego i za wiekszymi sie chowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Lady Love no prosze, to co napisales nawet bylo calkiem do przyjecia ladnie, ladnie Mowisz oczywiscie o wszystkim co splodzilem w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Do czego ty właściwie dążysz, lublinowaty idioto? Juz napisalem do czego daze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
A teraz ide kochac sie namietnie, uprawiac namientny, dziki seks, a Wy tu nadal debatujcie. Dziekuje za dyskusje. Pozdrawiam. dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matacz ,,,..,,,,
ale w takim samochodzi biegi sie zmieniają same jednak :) pralka to nie samochód - porównanie kiepskie . Wsypujesz proszek , wlewasz płyn do płukania , nastawiasz program i gotowe . trzeba jeszcze wiedziec , ze nie miesza sie penych rzeczy , np ciemnych z jasnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Jezu... jaki Ty żałosny jestes... nic nie potrafisz, zupelnie nic, tylko gdakać i przytaczac jakies pieprzone statystyki które sie nie są adekwatne do rzeczywistości... Twój ojciec chyba jest załamany, że splodził taka mamałygę chowającą sie za cudzymi, wiekszymi jajami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awwqwqw
On przynajmniej mysli.' Te cale dyskusje mozna podsumowac powiedzeniem - Psy szczekaja a karawana jedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbata Biedronka
seks aby dawał satysfakcję ma zadawalać w tym samym momencie obu partnerów. Gdy orgazm jest tylko jednego partnera, gdy hormony buszują , przynosi zadowolenie....ale wszystko do czasu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale, ale, ale. Wkrada się tu pewien brak logiki w tym temacie. Jeżeli my mamy lepiej, to w konsekwencji to my mamy dawać przyjemność, same jej nie otrzymując, to skąd my mamy ją czerpać, tę przyjemność, jeżeli samo wpychanie do dziury nie sprawia nam przyjemności? Niewolnice, kurna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
Deka... on nie mysli ;) jemu sie wydaje, bo statystycznie kobieta jest mniej inteligentna :) a z takim burakiem dawno do czynienia nie miałam, przechwala sie testosteronem a marnuje go na pierdoły przynosząc wstyd męskiemu, w gruncie rzeczy całkiem czasem przyjemnemu rodowi. szkoda, że poszedł lulu... pewnie sie zmeczył biedczek ehhh, niektórzy faceci sa tacy delikutaśni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awwqwqw
"Jeżeli my mamy lepiej, to w konsekwencji to my mamy dawać przyjemność, same jej nie otrzymując, to skąd my mamy ją czerpać, tę przyjemność, jeżeli samo wpychanie do dziury nie sprawia nam przyjemności?" TWoja logika jest porazajaca.... przeczytaj co napisalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
szkoda, że poszedł lulu... pewnie sie zmeczył biedczek ehhh, niektórzy faceci sa tacy delikutaśn Widze ze bardzo tesknicie za mna. Tak tak, wiem ze jestem intrgujacy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alejedssds
Ktora kiedy chce ze mna randke, musze jakis rozplanowac czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
taaaaa, jestes tak załosny, że az intrygujacy, jakbym byla facetem wstydzilabym sie za ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Garbata Biedronka
W seksie to kobieta ma zadowalać mężczyznę, a nie odwrotnie! Bardzo słusznie, tylko ta kobieta powinna sie nazywać Renia Rączkowska. Amen. Alleluja i do przodu!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie, taka osobliwość w świecie przyrody potrafi być intrygująca. Totalny przeciąg we łbie. Katrina to przy tym pryszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim skrooomnym zdaniem
No dawaj malutki kolejne statystyki... obalimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×