Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość yonakl

szukam stylistki bo czuje sie nieatrakcyjna

Polecane posty

Gość Sobista stylistak
Witam oferuje swoje usługi w stylizacji osób ,bardzo chetnie pomogę, za usługe biore 150 zł, Poznań. wprzedwieczny@wp.pl. Nie łamcie się dziwczyny każda kobieta jest piekna,każda z was jest piękna,tylko niektóre kobiety ni umieją tego dostrzedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaL88
Ja znam bardzo dobrą stylistkę z Warszawy (ale dojeżdża też do innych miast). Nazywa się Marta Zalega - http://martazalega.pl/ . Byłam w dość podobnej sytuacji jak Ty, czułam że potrzebuję zmiany (metamorfozy) i to była to bardzo dobra decyzja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Savi
poszukaj w necie jakiś konkursów czy coś. Żeby wygrać właśnie ubranie przez stylistkę może albo coś pośredniego. Widziałam ostatnio, że Matarnia prowadzi konkurs w którym msz do wygrania udział w kampanii reklamowej, więc na bank masz kontakt ze stylistą/stylistką więc można poprosić o kilka rad ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem stylistką zajmującą się modą uzytkowa - czyli jak odpowiednimi ubraniami wyrownac proporcje sylwetki, dodać sobie energii, pewnosci siebie i poprawic nastroj:) to moja strona, na ktorej pojawiaja sie przykladowe stylizacje i wieel porad. Udzielam też porad ONLINE oraz osobiscie na terenie ŁODZI. Chętnie pomagam też BEZPŁATNIE Zapraszam:http://patosichaos.wordpress.com/2014/11/06/czy-tanie-ubieranie-jest-mozliwe/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny! w związku z tym, że już niedługo bedziemy organizować warsztaty z zakresu makijazu, stylizacji oraz sportu zapraszamy Was na nas funpage https://www.facebook.com/StyleNisticss/timeline. Bedzie również do wygrania darmowa metamorfoza oraz warsztaty. Możesz również umówić się na prywatną metamorfozę lub zajęcia sportowe. Napisz do nas wiadomość, a my postaramy się dopasować do Ciebie i Twoich potrzeb ;) Zespół Stylenistics

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam Justynę, ma doświadczenie, ubiera kobiety i mężczyzn w każdym rozmiarze a jeszcze znajduje im własny styl www.tolook.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drogie Panie, sama jestem stylistką, działającą od ok. 6 lat w Warszawie i okolicach. Wiem, że tak jak w każdym zawodzie czasem po prostu nie ma porozumienia a przy takiej usłudze zrozumienie potrzeb klienta jest konieczne! Jako klientki wymagajcie tego. Stylistka powinna trochę poznać swojego klienta i dopiero potem doradzać. Ubiór przecież musi współgrać z Waszym wnętrzem a nie wnętrzem stylistki:))) Jeśli macie chęć, zapraszam do kontaktu monika.korczeniewska@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny. Mam rozmiar 44 i jakiś czas temu czułam to samo co autorka tego wpisu więc postanowiłam skorzystać z usług jednej ze stylistek z Krakowa - jej strona to www.zophia.pl . Po tej usłudze wyszłam jakby mnie ktoś odmłodził o 10 lat i dwa rozmiary. Kupiłam ubrania na które w życiu sama nie zwróciłabym uwagi w sklepie a czuję się i wyglądam w nich super. Naprawdę bardzo polecam i będę polecać też swoim koleżankom bo mimo, że cena nie jest za niska ale warta tego efektu. W ogóle uważam że ta usługa jest lepsza wizyta u dobrego terapeuty bo bardzo poprawia samopoczucie ;) mail do Zosi to kontakt@zophia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwazam ze stylistka nic za duzo nie zmieni. Zacznij uprawiac sport - endorfiny zrob wlosy pomaluj paznokcie zadbaj o siebie zrob sobie spa.Przede wszystkim musisz zaczac postrzegac siebie jako kogos wartosciowego. Ludzie odchodza robia swinstwa ale musimy znac swoja wartosc. Nie musimy wygladac jak lalka barbi zeby byc wartosciowym pewnym siebie czlowiekiem.Takze glowa do gory i praca nad soba i swoimi upiornymi myslami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem freelancerką.Współpracuję z różnymi firmami na zlecenie. wykonuję : projekty/ aranżacja ogrodów oraz wsparcie poradnicze , diety ,osobista stylistka ubioru , opisy , teksty,przepisywanie dokumentów jak i tekstów,mniejsze tłumaczenia,dekorowanie / aranżacja wnetrz . , pisanie dokumentów do urzędów oraz sądów , wprowadzanie danych do internetu , prowadzenie emaili,copywriting,wirtualna asystentka ,pisanie tekstów /wpisów hurtownią kosmetycznym,fryzjerskim oraz salonów spa i hoteli itp , opisywanie produktów w każdej dziedzinie i inne.zachęcam do współpracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N o w o ś c i ............Nie trać czasu zajrzyj !!! Spraw sobie przyjemność z zakupów !!! Już niebawem konkurs do wygrania weekend w spa. Emotikon smile http://baobabsklep.pl/ Jesteśmy dla ciebie ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagaZursusa
W salonie Gnatyshyn przy al. KEN 36A pracuje Pani Marlena. Jest świetną stylistką z własnymi pomysłami. Potrafi doskonale dopasować fryzurę do kształtu głowy i rozumie o co chodzi klientowi. Widać, że jest z zamiłowania fryzjerką a nie z konieczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkalidka2
Spotkanie ze stylistką naprawdę może odmienić życie. Dobra stylistka taka jak ta http://lucystyle.pl/ określi jakie ubrania będą najlepsze do sylwetki, którą posiadasz. Określi kolorystykę w której będzie tobie najlepiej. Spotkanie ze stylistką to krok ku temu, aby poczuć się atrakcyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zachęcam do współpracy. Jako stylistka ubioru pracuję od 2009 roku. Chętnie pomogę przy metamorfozie :) k.ukleja@litchifashion.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iniak
Myślę, że stylistka nie jest koniecznością. Spróbuj poobserwować, co jest modne, inspiruj się modą gwiazd ;) Wiele atrakcyjnych ubrań znajdziesz na http://www.cozacena.pl/dla-kobiety i na pewno poczujesz się trochę lepiej. Do tego nie wydasz kroci, bo dzięki porównaniu ofert z różnych miejsc sporo zaoszczędzisz. Spróbuj, a ja trzymam za Ciebie kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×