Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość polos

Web hosting

Polecane posty

Gość perszik
Na pewno polecam Hekko, głównie ze względu na szybkość działania, bardzo dobry support no i ciągłe powiększanie pakietów. Bo w zasadzie płacę cały czas tyle samo, a mam coraz więcej do dyspozycji. Poza tym jak dotąd serwer jest niezawodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babalotek
Kilka lat siedzimy na dokładnie tym samym hostingu. Nie ma co ukrywać, że szybki serwer nie musi być drogi. My za nasz płacimy poniżej 100 zł rocznie, a całość jednak działa wyjątkowo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hatolski
Szybki serwer nie musi być drogi. Do tego dochodzą jeszcze inne kwestie - support na mniejszych usługach działa bez porównania lepiej. Kolejna kwestia - to mniejsze hostingi dają dużo lepsze wsparcie dla klienta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jars
Podobnie uważam - konto na Firehost, szybko działająca usługa, która nie będzie sprawiała problemów. Generalnie płacę poniżej stówki, trzymam na jednym koncie kilka serwisów, a całość działa jak należy. Nie widzę potrzeby, aby cokolwiek w tym zakresie modyfikować. Bo w jakim celu? Jest to pozbawione sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metkisz
Dobry hosting to np. Hekko - i tam macie support odpowiadający w kilka minut, dobre pakiety. Na koncie poniżej stówki mam 12 serwisów, 100 GB transferu. Całość działa bardzo ok. W pierwszym roku w cenie hostingu miałem domenę PL. Przedłużenia również mają dosyć tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość galtens
Pod firmówkę Hekko polecam. Maksymalna dostępność serwisu, szybko się ładuje. Wprawdzie to nie jest duży serwis, ale mimo wszystko. No i na plus to, że pomagają nawet przy strasznych bzdurach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tymoteusz1
Zewnętrzny hosting jest aktualnie czymś zupełnie naturalnym. Sam zastanawiałem się kiedyś nad takim rozwiązaniem i dziś już wiem, że to bardzo dobry pomysł. Więcej możecie sie o tym dowiedzieć w www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/it/backup/ Jeżeli jakaś firma jeszcze nie korzysta z backupu w chmurze, to powinna to poważnie rozważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haberski
Czy na hekko postawię sklep internetowy? Mam na myśli konta dzielone, a nie te droższe pakiety. Czy konto dzielone będzie wystarczające?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@haberski asne, że postawisz sklep na hekko. To porządny hosting, szybkie odpowiedzi, sprawne serwery. Polecałbym hekko albo blink.pl - coś z tych dwóch hostingów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabatur
Hosting powinien być dobrany tak, żeby działał szybko i nie sprawiał problemu. W moim przypadku to wystarczy. Mam konto na tym samym hostingu od lat i nie zmieniam go z prostego powodu - działa jak należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hebrotek
Hekko - od kilku lat trzymam u nich serwisy i wszystko znakomicie działa, nie sprawia problemów, szybko śmiga. Ale przecież każdy temat w takim wypadku wymaga przede wszystkim odpowiedniej dbałości, dopasowania rozwiązań, postawienia na takie, które są stabilne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kataszynka
Nie da się ukryć, że siła każdej firmy leży w informacjach zawartych na jej dyskach twardych. Jeżeli dyski padną, firma straci swoje największe aktywa. Dlatego warto inwestować w jak najlepsze systemy ochrony. Oferta tej firmy http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/it/backup/ wygląda naprawdę korzystnie. Jeśli macie do wyboru zabezpieczyć swoje dane w ten sposób, lub ryzykować ich utratę, to rozwiązanie jest proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Romeq77
Dziwią mnie osoby, które myślą, że bez odpowiedniego hostingu będą w stanie stworzyć stabilną firmę. Niestety fakty są takie, że będzie bardzo ciężko. Tylko przy pomocy takich hostingów jak http://www.integratedsolutions.pl/pl/oferta/cloud/ można stworzyć faktycznie dobrze prosperujące przedsiębiorstwo. Zresztą sami sprawdźcie, to się o tym przekonacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez w Hekko od lat. Jak zakładacie konto to z kodem rabatowym - jest w tym temacie. I bierzcie pakiet z domeną i SSL w cenie. Wyjdzie 5-6 dyszek w pierwszym roku za wszystko. Spróbujcie znaleźć taniej u kogoś sprawdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Hekko, jako jeden z solidniejszych serwerów. Działam u nich dosyć długo, nie sprawia problemów, jest stabilny. Ale oczywiście w każdym przypadku wymaga to dopasowania parametrów pod wasze oczekiwania. Każda strona może przecież zupełnie inaczej obciążać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting www w Hekko. Niezawodny, solidny, działa pierwsza klasa. Ogólnie znalezienie sensownego serwera nie wymaga żadnych cudów - przecież tutaj zwraca się uwagę na totalne podstawy. Moje doświadczenia z nimi są zdecydowanie pozytywne - mieliście inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lokalizacja serwera nie ma większego znaczenia, ale akurat ja siedzę od lat na tym samym Hekko, właśnie polskim i wszystko działa w porządku. Nie mam problemów, całość solidna, niezawodna - starajcie się po prostu dopasowywać rozwiązania po siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko jest ok. Serwer w Polsce, cena niska, raczej usługa niezawodna. Moje doświadczenia pozytywne, jak dotąd nie mieliśmy żadnych problemów, a głównie o to tutaj chodzi. Plusów wiele - przede wszystkim szybkość działania, niezawodność i tak powinno to wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hosting www w Hekko. Koszt niewielki, kawał solidnej usługi, kwestia jedynie dopasowania odpowiedniego pakietu pod wasze oczekiwania. Nie są potrzebne cudowne parametry, tylko zupełne podstawy. Moim zdaniem kluczowa jakość supportu i uptime. To łatwo ocenić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno Hekko, a który pakiet, to już kwestia serwisów, jakie stawiacie. W moim przypadku sprawdza się nawet najmniejsze konto - pod kilka serwisów. Inne hostingi? Możecie próbować, ale to nawet po okresie testowym będzie widać, z jaką usługą ma się do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
S********j spamerze od hekko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwracajcie uwagę na podstawowe parametry hostingu... Konto musi działać solidnie i niezawodnie. Wszystko łatwo zweryfikować z pomocą podstawowego testu - wysyłasz parę pytań do supportu i już wiesz, z czym masz do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko działa pierwsza klasa, stabilnie, niezawodnie, ma fajny support i domeny w cenie. Nasze doświadczenia są pozytywne. Najlepiej odpalić sobie okres testowy i na tej podstawie oceniać jakość działania usługi. Bo akurat cena naprawdę nie jest aż tak istotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie z wielu względów Hekko. Jaki pakiet to już kwestia serwisów, jakie zamierzacie tak postawić, ale ogólnie - powinno wam to działać pierwsza klasa. Nasze doświadczenia pod tym względem są super, ale to każdy może podejść do tego diametralnie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzymam wszystkie strony na Hekko - działa nam to niezawodnie. Od lat nie zmieniam nic w tym zakresie, bo też nie widzę powodów. Do momentu kiedy wszystko będzie działało jak należy - nie kombinuję, tym bardziej, że wiem, jakie bywają problemy z takimi usługami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko działa niezawodnie. Mam tam wiele stron, całość pierwsza klasa. Jedynie kwestia dopasowania parametrów. Ale ogólnie hosting musi być przede wszystkim niezawodny. Pozostałe parametry nie mają aż tak istotnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko. Najlepiej okres testowy, wrzućcie sobie jakieś stronki. Zobaczcie jak to będzie działać i na tej podstawie oceńcie. Ale ogólnie wszystko powinno sensownie śmigać. Jak dotąd to niezawodny serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Hekko, od wielu lat z nimi działam, hosting raczej niezawodny, dobre parametry, wiele plusów. Nie widzę podstaw do tego, żeby ładować się w inne usługi, tym bardziej jakoś specjalnie kosztowne. Po to macie okres testowy, żeby sprawdzić jakość działania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekko również polecam. Testy są darmowe, można sprawdzić jak to działa. Ogólnie najlepiej stawiać na niezawodne usługi - dla świętego spokoju. Odpalcie usługę, sprawdzacie działanie supportu. Jaki w tym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marbelas
Tak polecacie to Hekko i postanowiłem je sprawdzić. Oferta rzeczywiście ciekawa. 65zł za najmniejszy pakiet co całkiem tanio, a jak doliczymy do tego kod rabatowy z ich bloga na 50% to już w ogóle robi się super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×