Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słoneczkik31

jakie sandały dla 2 latki

Polecane posty

Gość słoneczkik31

chcialam zapytać czy dla 2 letniej dziewczynki sandałki muszą byc z usztywnianą piętka? czy moga byc juz takie zwykle sandałki jak na starsze dzieci? chyba jasno sie wyraziłam i wiecie o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elastyczna podeszwa
sztywna stopa tzn ze spieciem, skora, zeby oddychaly.. w tym wieku nie oszczedza sie na obuwiu, bron Boze uzywane po kims, but ma tylko jednego wlasciciela i tylko do niego sie dostosowuje, pozniej mozna sobie tylko zafundowac wade stopy po kims..ja buty kupuje rozmiar tzn do 2 cm wieksze niz mala ma w tej chwili..zawsze udaje sie jej ponosic cale lato, wiekszych butow nie warto kupowac, bo przeszkadzaja przy chodzeniu..jedz z dzieckiem i mierz, bo buty maja rozna szerokosc..nie zwracaj uwagi na ich estetyke, but musi byc solidnie wykonany i wygodny..powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only mi
ABSOLUTNIE NIE ZE SZTYWNĄ PIETĄ STOPA MA CAŁA PRACOWAĆ NIE WOLNO USZTYWNIAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkik31
nie otwiera sie tam nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja te
Gdy zrobi się gorąco Maluch chętnie pobiegnie na spacer w sandałkach, bo w półbutach będzie mu za gorąco. Dla młodszego dziecka sandałki powinny być pełne, to znaczy z tyłu zabudowane (czyli usztywnionym zapiętkiem podtrzymującym piętę). Niektóre sandały są również zabudowane z przodu, by chronić palce przed ewentualnym urazem. Możesz jednak kupić też sandałki otwarte, pod warunkiem, że przód buta będzie lekko uniesiony. Bucik koniecznie musi być nieco większy, by maluszkowi nie wystawały palce, bo wtedy łatwo o uraz. 56-latek może też już biegać po dworze w otwartych sandałkach, bez zapiętka, jednak pod warunkiem, że ma zdrowe stópki najlepiej jeśli potwierdzi to ortopeda. * Ważne: nawet, gdy jest ciepło, nie puszczaj malca na dwór w trampkach. Tekstylne buciki nie są polecane ze względu na to, że dziecku poci się nóżka. Są również zbyt miękkie. Tego typu buciki będą odpowiednie dopiero dla ucznia, którego stopa jest już lepiej ukształtowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas niestety w modzie jest sztywna pięta w sandałkach dla maluchów - dla mnie to absurd najgorsze ze bardzo ciężko kupić inne, przecież w upał w takim zabudowanym bucie nóżki się gotują. Poza tym najzdrowiej jest chodzić na bosaka - jakoś afrykańskie dzieci nie są kalekami , a jeśli w bucie to takim co jak najmniej krępuje stópkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkik31
no wlasnie ze wzgędu na upały myślalam o mniej zabudowanych i tak sie tak zastanawiam czy musi byc jeszce pięta zabudowana rok temu to było oczywiste bo miala roczek i dopiero uczyla sie chodzic chcialam jakies delikatne a te z usztywniana sa raczej pełne brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pierwszym miejscu stawiałabym wygodę i zadowolenie dziecka, wygląd też jest ważny ale nie aż tak:). A najlepiej kupić 2 pary trochę bardziej zabudowane na chłodniejsze dni lub trudniejszy teren np piach, las i drugie najlżejsze jak tylko się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczkik31
mam zamiar kupic 2 pary jedne biale do sukienki na wyjsice dugie do gonienia na codzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolka888
córka trochę koślawiła nóżki i ortopeda do 3 roku życia zalecał sandałki z zabudowaną piętką. Tak jak już ktoś tu napisał nie można zakładać dziecku bucików „po kimś, bo są ułożone do zupełnie innej stópki i mogą „przenieść wady stópek poprzedniego właściciela. Bucik musi być elastyczny, przewiewny i najlepiej ze skórki. My kupiłyśmy sandałki Memo http://www.memoinfo.pl/MEMO-Viki-sandal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam ze sztywna zapietką,dla prawidłowego rozwoju stopy :) mój ma 2,5 a już 3 lato będzie chodził w sandałach ze sztywną zapietką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maałłggoossiiaa
Ja kupuję tylko z Bartka, z usztywnianą piętą i z linią płynnego zagięcia podeszwy soft line, są świetne i polecane przez ortopedów, kosztują 180 zł w tym sezonie, ale na zdrowiu dziecka nie oszczędzam mój też koślawi stopy i nawet kapcie muszę kupować za 120 zł, średnio rocznie wydaję 1000 zł na same buty, synek ma 2,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfweqfq
Ja muszę oszczędzać, na obuwiu też, w każdym razie absurdalne ceny to nie dla mnie. I tak mimo to kupiłam kapitalne sandały dla mojej dwulatki. Mają właśnie usztywnioną piętę i zapiętek, spełniają też pozostałe wymagania (elastyczna podeszwa, szeroki przód, profilowana wkładka (moja córa potrzebuje takiej)) Na wyprzedaży dorwałam je za 20 złotych, są marki Sugus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w ccc kupiłam
Polbuty i sandały. skórzane półbuty za 30zł a sandały za 59zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lucccjola
Słomka te z Mivo rzeczywiscie sa super, i chyba ja kupie takie córeczce, zwłaszcza ze chcemy pojechac nad morze,a w takich sanadałkach tez bez problemu o ich rozklejenie moze wchodzić do wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryllka222
A widziałas teraz tą promocje 50% na wybrane produkty ? Moim zdaniem fajnie jest łapać takie okazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycccka
Bardzo dobra promocja. A czy te buty sa jakies w miare solidne ? Dokładnie te same maja w salonei w Blue City?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę, do noszenia na co dzień - https://www.merg.pl/search.php?text=&menu_alt%5B1_1%5D=191&traits_alt%5B1331160663%5D=1331160664 Dziecku potrzebna jest wygoda, a nie jakieś tam cuda. Marka? A po co... wygoda, wygoda i jeszcze raz wygoda. I wcale nie musi to wiele kosztować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga34

najlepiej kupić sandałki, które utrzymują fizjologiczne ułożenie stóp i ich nie wykrzywiają. osobiście polecam markę Memo. Sama jestem jej wierna, a moje dizeci nie mają żadnego problemu ze stopami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sandały Emel są leciutkie i miękkie co wpływa na komfort noszenia. Cholewka wykończona jest miękkim kołnierzem, wypełnionym pianką, dzięki czemu nie ma prawa obcierać delikatnej skóry dziecka. Mają odpowiednią szerokość w okolicach palców. Podeszwa antypoślizgowa, optymalnie elastyczna, spieniona z najwyższej jakości termokauczuku, ma ogromne znaczenie przy stawianiu pierwszych kroczków, dzięki takiej podeszwie proces chodzenia staje się łatwiejszy. W sklepie Wesołe Buciki każdy rodzic znajdzie odpowiednie i idealne sandałki dla swojej pociechy. Zdrowe, z atrakcyjnym wyglądem, zapewniające komfort i wygodę noszenia. Atrakcyjne i konkurencyjne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×