Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mam 26 lat

problem

Polecane posty

Mam 26 lat i nigdy nie miałem dziewczyny. Nie uprawiałem nigdy seksu, nie całowałem się. Skończyłem studia, potem miałem trudności ze znalezieniem pracy. Pracowałem przez jakiś czas jako telemarketer, ale ta praca to mamienie ludzi i wciskanie im kitu. Teraz szukam czegoś ambitniejszego. Jak nie znajdę, to będę musiał znowu podjąć taką pracę albo pójdę na kasę do hipermarketu. Jednak moim prawdziwym problemem jest samotność, potrzeba bliskości z drugim człowiekiem, której nigdy nie zaznałem. A mam już 26 lat. Nie jest łatwo w tym wieku zacząć robić coś, czego się tyle czasu nie robiło. Pomóżcie, proszę, jak się do tego zabrać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie chcę, żebyście mi doradzili, jak się za to zabrać. To chyba normalne, że chciałbym kogoś poznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka26
Witaj:) nie jest łatwo znaleźć kogoś takiego, kto będzie nam odpowiadał i komu my bedziemy odpowiadac....niestety nie jest to takie proste...czasem lepiej być samemu niż cierpieć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladka: ale widzisz, ja mam 26 lat i zero doświadczeń z dziewczynami. Porównaj mnie z takim chociażby 16latkiem czy nawet 18latkiem. Czuję się jak ktoś z innej planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka26
Uważam że nie masz powodu żeby się źle czuć. To, że jesteś taki a nie inny oznacza że masz jakieś swoje zasady, wiadomo o co chodzi.... W końcu spotkasz odpowiednią osobę i bedziesz szczęśliwy, warto czasem poczekać. Ucucie przychodzi a my nawet nie wiemy kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu nie chodzi o żadne zasady. Nie jestem typem człowieka, który chce z seksem czekać do ślubu itd, mieć jedną partnerkę całe życie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka26
Jestem.....ale nie wiem co Ci mam powiedzieć....może jesteś zbyt nieśmiały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosssssssssssnica
chujowo masz. ja bym się na twoim miejscu chyba rozchorowała . jak już ci tak samotnie a takim starym prykiem jesteś, to może wejdz na jakiś czat czy coś i tam poszukaj sobie jakieś taniej laski albo przyjaciółki chociaż czy tam znajomej. może miłości ? kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
telemarketer to praca jeszcze gorsza niż na kasie w biedronie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosssssssssssnica
bo ja mam 19 lat i dla mnie to jest już starość. wiem, trochę mam głupią mentalność, w każdym razie żeby dostrwać do twojego wieku i się jeszcze CHOĆBY nie całować to , to już conajmniej dziwne. czemu tak jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosssssssssssnica
jeśli chodzi ci o pewnego rodzaju zaspokojenie to już bys dawno się całował, co to jest iść do klubu i zarwać jakąś laskę ? więc sam sobie robisz krzywdę. miałbyś o jeden problem mniej a więcej o dodatkowe doświadczenie,które mężczyzni w twoim wieku powinni mieć już z 10 lat za sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, ale nie chodzi mi o jednorazowy seks. Znajomość może być krótkotrwała, ale na pewno nie coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosssssssssssnica
spoko. tylko może najpierw nabierz doświadczenia JAKIEGOKOLWIEK. chodzisz n imprezy w ogóle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosssssssssssnica
siedz w domu a cię znajdą ... skoro nie masz kontaktu z ludzmi to koniec tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram się nie być do nikogo źle ustosunkowany do momentu, gdy ta druga osoba nie jest do mnie źle nastawiona. Wiele osób ma do mnie uprzedzenia bez powodu. Nie rozumiem tego i nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlosssssssssssnica
wszystko siedzi wyłącznie TYLKO w tobie. znam to skądś gdyż sama sobie czasem paskudzę umysł głupimi myślami i rzeczami ,które tak naprawdę nie mają prawa bytu. nie wiem co ci poradzić, umów się z kimś z internetu, tak na dobry początek, wygadaj się, nie wiem, może otwórz się na kogoś. powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łatwo powiedzieć, trudniej wykonać. Jak się czegoś nie robiło przez tyle lat, to teraz trudno jest zacząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×