Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie o prezent

pytanie o prezent

Polecane posty

Gość pytanie o prezent

Moja przyjaciółka zażyczyła sobie pieniądze zamiast prezentu. podobno daje się tyle żeby przynajmniej pokryć koszty talerzyka na weselu czyli tu to by było ok 400zł. co prawda powiedziałam jej ze OK dam jej kasę ale zrobiłam to bardziej bo tak należało odpowiedzieć, fakt jest taki ze mnie nie stać żeby dać tyle kasy, wolałabym kupić prezent za ok 150zł, Jak wybrnąć z tej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfndfndfnb
głupie narzucanie swoich upodoban co do prazentu..masakra,.ja bym jej dała pusta koperte to się moze nauczy...wesele się robi żeby świętowąc swoje małżeństwo a nie żeby zarobić na nim jak taka jest to w ogóle nie idz tam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj jej w kopercie tyle, ile możesz. Jak Cię nie stać na więcej, to ona powinna zrozumieć. Moim zdaniem kasa jest lepsze od prezentu, bo młodzi spożytkują ją wg własnego uznania, ale nie czuj się też zobowiązana wkładaniem do koperty takiej kwoty, aby im się zwróciło. Ja nie rozumiem takiego podejścia. To znaczy, że młodym zależy na Twojej obecności, czy na Twoich pieniądzach? Bo jak na pieniądzach, to podziękuj za zaproszenie i odmów przyjścia. Moim zdaniem wesele, to impreza, którą się robi dla uczczenia wstąpienia w związek małżeński, a nie okazja do zarobku. I przyznam szczerze, że ja też wolałabym pieniądze, bo prezenty często się powtarzają, potem nie wiadomo co zrobić z 3 żelazkami :) więc nie gniewaj się na przyjaciółkę. Po prostu daj jej ile możesz, a ona to zrozumie, jeśli zależy jej tylko na tym, byś towarzyszyła jej w tym dniu :) i nie przejmuj się, że głupio. Głupio by było, gdybyś dała pustą kopertę. Dokup ładną kartkę, może kupon lotto i po sprawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×