Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hajabanana

Kąpiel noworodka:)

Polecane posty

Gość Juuuleczkaaa89
ja też codziennie nie kapałam - co drugi dzień, ale fakt że moje maleństwo nie miało problemów z cerą, dupcia się nie odparzała, a kupa była raz na kilka dni, więc codzienne kąpiele nie były konieczne. myłam wtedy buzie i raczki i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajabanana
no i od razu mają mnie za małolate która chce imprezowac.... ja poprostu jestem otwarta na znajomych i mam ich duuze grono ;) I wiem, ze z córeczką bedziemy duzo czasu spędzać nad jeziorem, czy u znajomych... I pytam sie grzecznie... czy jak sie zasiedzimy to lepiej nie kapać wcale, czy kąpac prawie nocą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jak mozna
najlepiej kąpać diecko o stałej porze ale nie musza to byc dokladne godziny co do sekundy.znam kolezankę ktoa dziecko kąpie co do sekundy i akurat jak wtedy dziecko spi,kiedy jest pora kapania to ona je budzi i wsadza do wody.biedne dziecko...a TY droga autorko najpiewr "urodź" a potem bedziesz sie martwic czy chodzic na imprezy,grille itd... zobaczysz jak to ejst w praktyce.ja tez myslalam,ze bede od czasu do czasu chodzic do fryzjera,czy kosmetyczki a tu lipa!!no i te noce nieprzespane i wyparzanie butelek itd jak tu ktos napisał to wszystko prawda.nie ma się czasu w lustro spojrzec ani usiasc na 3 min wypic kawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, jedna z przedmówczyń ma rację to złe miejsce na tego typu pytania. Jestem mamą prawie 8 tygodniowej Blanki. I co weekend mamy pełen dom gosci. Mamy czas na "imprezy", bylismy np. wczoraj na grillu:) Mała spała na swiezym powietrzu dłuzej niz zwykle. Karmie piersią wiec tylko wchodziąłm do domu karmić i przwijac. wrócilismy o 22.00 i juz nie kąpałam bo mała po calodniowym spaniu była bardzo "zmulona" :P My na ogół kąpiemy z partnerem około godz.21.00. Róznie o 20:30, 20:45, punkt 21. Potem przez godzine lub póltorej Blanka wisi na piersi...:) nie uwazam, ze to TY masz dostosować się do dziecka.... Uwierz w siebie i nie oddawaj się w pełni dziecku (moze to brzmi okrutnie). ale ja postanowiłąm w ciązy, ze bede o siebie dbac, nie zabarykaduję się w domu i się tego trzymam. Odciągnęłam mleko. poszłam do fryzjera. Małą jest bardzo grzeczna czego i Tobie zycze:) I gratuluje! Ja rozkwitam w szczesciu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Balundaro
Jakiś czas temu trafiłam na tę stronę http://adamed.expert/ i dowiedziałam się, że można dodawać krochmal do kąpieli niemowlaka. Byłam trochę sceptycznie nastawiona, ale zaryzykowałam i nie żałuję. Skóra zupełnie inna, dużo przyjemniejsza w dotyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiawilk
też używaliśmy tego płynu, o którym piszesz, a od niedawna stosujemy płyn z babycap, polecam wypróbować, szczególnie ze względu na naturalny skład, a to rzadkość teraz, wszędzie sama chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FigulaZ
Do kąpieli mojego maleństwa używam emulsji Eloderm skóra jest po nim gładka i świetnie nawilżona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×