Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jasmin1

Trądzik pomózcie...

Polecane posty

A więc jak większośc nastoletek mam trądzik. Chociaż w sumie nie jest to trądzik, lecz kilka pryszczy, najwięcej na nosie i 3 na czole. Niestety wycisłam je i teraz tego żałuję. Mam kilka maści i zeli lecz nie wiem który najlepszy. Brevoxyl, Epiduo, Benzacne,Dermoniz żel, hydrocortisonum, od jakichś 2 tyg. przemywam twarz tonikiem Benzacne ale nie wiedać żadych efektów..A i mam jeszcze maść cynkową ale z tego co wiem maść jest na opryszczkę a pasta cynkowa na trądzik. Doradzcie który specyfik najlepszy i co wam pomaga. P.S. Po ilu razach przemywania twarzy mlekiem zaczyna działać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne rano
odkaźspirytusem i wysusz benzacne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też próbowałam i pozostaja mi tylko któreś z maści tylko którą wybrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a używałam kiedyś Davercin i pomógł. Na początku nie dawał efektów ale po 4-5 tygodniach pryszcze mi poznikały i nie wyskakiwały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja głównie chce wyleczyć rany po wyciśnięcu mnie pomagała pasta cynkowa ale ona bardzo długo wsiąka więctylko na noc ale po 2-3 dniach wszystko znika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsm
ja mam tradzik od zawze i gin przepisala mi tabletki anty i juz od roku mam gladka buzke:) teraz jem tabl yasminella bo po innych tyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniua
chociaz tyle ja mam blizny po pryszczach i nie wiem juz co robic nawet pod tapeta ise nie da ukryc a na zabiegi nie mam kasy ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×