Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anielka123

chcę już urodzić.

Polecane posty

Gość anielka123

...dzisiaj właśnie zacząl mi się 37 tydzień tak bardzo chciałabym już urodzić. Lekarz straszył mnie od miesiące że wcześniej urodzę bo szyjka jest miękka rozwarcie na pół palca....tak było 3 tygodnie temu. A ja wciąż chodzę. Mam wesela brata 15 maja chciałabym być już po...a wyjdzie że na wesele będę w szpitalu. jak to u Was było kochane.....jak długo chodziłyście z rowawarciem.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka123
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwczyno daj spokoj
nie ty 1 nie ostania jak sie chcialo to terz trzeba wytrzymac do konca i nie skamlej tu:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ginekolog stwierdziła rozwarcie na 2 palce w 37 tyg i posłała mnie do szpitala, tam położne stwierdziły, że rozwarcie jest na 1 palec, po czym ordynator stwierdził, że nie ma wcale. Urodziłam równo tydzień później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka123
nie skamlam po prostu denerwuję się.... i dlatego piszę, aby jakoś się poradzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka123
nom w sumie racja....ale zależy jak długo będę jeszcze w szpitalu;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka123
chcę być po prostu tylko ma mszy....czy to takie dziwne....a ty nie masz rodzeństwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiannek
Na moje oko to ty i tak na to wesele nie pójdziesz, taki noworodek to jest kurczaczek, nie nadaje sie na ciaganie po imprezach, a też nie bardzo go z kims zostawisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziecko chyba powinno byc wazn
iejsze tak, jak nie mozna to nie mozna proste ile ty masz lat bo zachowujesz sie jakbys miala z 15:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka123
przecież piszę że chciałaby pójść tylko ma mszę....ale nie o to się rozchodziw w moim zapytaniu. Pani doktor trzy tygodnie temu powiedziała, że mam krótką szyjkę, miękką, rozwarcie na pół palce. Dlatego cały czas się oszczędzałam. Teraz kiedy już jest bezpiecznie zaczęłam wychodzić na spacery itp. Chciałabym zapytać Panie które już rodziły jak długo chodziły z rozwarciem, któtką miękką szyjką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiannek
To, ze ktos miał tak a tak, nie znaczy, ze u ciebie też tak bedzie. Jak chcesz urodzić, to zacznij chodzic po schodach, jesć ostre rzeczy, uprawiac seks, ale ja bym na twoim miejscu wolała, zeby dziecko było donoszone do terminu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka123
a u ciebie jak było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka123
tak naprawdę to chce i ść na wesele Brata na tym mi głownie zalezy a dziecko jaby co bedzie u koleznaki ona je nakarmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno u mnie rozwarcie
było na dwa palce jakieś dwa miesiące do tyłu a jestem w 40tyg, termin mam na przyszłą środę i co ni.......c Nie ma zasady, dodam że cały czas chodzę pracuję, i broń Boże leżę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam niewydolną szyjkę, od 23 tc miałam pessar, ściągnięty 2,5 tyg. przed terminem. Przez te 2,5 tyg. z rozpulchnioną, krótką szyjką z małym rozwarciem wróciłam do zakupów, spacerów no i przede wszystkim seksu :) Urodziłam dokładnie w terminie, za to poród był ekspresowy (rozwarcie z 6 do 10 cm w pół godziny!). A każda kobieta ma już dość pod koniec...Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja także chciałabym urodzić najpóźniej pod koniec kwietnia. Nie wiem ile będę jeszcze w szpitalu...bo wykryto u mie jakies bakterie podczas porodu będę musiała dostać lek dożylnie. I teraz pytanie jak długo będę musiała zostać w szpitalu.....poprostu tym się dołuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj się już pewnie blisko, bo ja tak się denerwowałam, czułam straszne napięcie i niepokój i za 3 dni koniec urodził się, wiec wyjdź na spacer, wyluzuj, życzę Ci szczęśliwego rozwiązania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama23_wr23
ciesz sie, bo bedziesz miala latwiejszy porod, ponoc jak tak babki maja to szybciej rodza i bez bolu..... ja tez chodzilam z miekka szyjka, rozwarciem na 3cm... urodzilam w 2h!!! w 39tc a to rozwarcie maial od 33-34tc...rozwarcie z 3cm na 10cm zrobilo mi sie w 45 min...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wczoraj po badaniu ginekologicznym okazało się ze główka jest bardzo nisko, szyjka idealnie przygotowana do porodu, rozwarcie na 2 palce. Lekarz powiedział że szybko wrócę z powrotem. Że połowę porodu mam za sobą. Ja nie czułam żadnych objawów że mi się szyjka do porodu przygotowuje . Czułam jedynie ze mała wchodzi w kanał rodny i tyle. Bez bóli i bez skurczy przewidujących.Lekarz powiedział mi ze jak mi się już zaczną skorćże to maksymalnie do godziny mam byc w szpitalu. Dziś rano śluz miałam przebarwiony krwią. Po rozmowie z lekarzem kazał mi przyjechać , po czym zapytał czy są skurcze powiedziałam że nie ma - na co on ze mam iść do wanny z ciepłą woda i tak 2-3 godzinki i sie zacznie wiec mam przyjechać. Mineło 6h i nic .... Nie wiem co mam robić czy jechać do szpitala niech sprawdzą czy rozwarcie nie jest czasem większe ? Może ktg wykryje skurcze ? hmmm ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...rozumię Cię doskonale. Czuję kłócie w kroczu, brzuch mi twardnieje, mała czasami tak kopnie że budzi mnie w nocy, ale skurczy zero. Pani doktor straszy mnie od początku marca chciała także założyć mi pessar ale zrezygnowała bo podobno poprawiło się na chwile. A teraz kiedy jest juz 37 tydzień nie wiem co robć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rozwarciem różnie bywa, ja rano nie miałam nic a wieczorem już rozwarcie na 2 palce i o 21 trafiłam na porodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wesela, myślę że jak pójdziesz na mszę i obiad nic się nie stanie, maleństwo możesz zostawić np z teściową, lub z kimś komu ufasz. Jedynym problemem będzie twoje samopoczucie, ja leżałam plackiem 2 tyg. bo źle się goiłam i niestety nie mogłam ani porządnie siedzieć ani stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy któraś z Was miał robione w 35 tygodniu ciąży badania na bakterię streptococcus. Mi wynik wyszedł nietety pozytywnie więc będę musiała mieć podczas porodu podany antybiotyk. Ciekawa jestem czy któraś z Was także miałą tę bakterię i jak długo później leżała w szpitalu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z kogoś bierze przykład
kup se kołek osinowy i na nim siedź :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko czy chodzi
Ci o paciorkowca bądz GBS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×