Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kucharka ___ 32

Czy już pieczecie,gotujecie?

Polecane posty

Gość kucharka ___ 32

Tak ,jak w temacie czy juz zaczeliście świateczne gotowania.Moim zdaniem jeszcze za wczesnie ,ale to moje zdanie jak jest u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buchcccccc
od jutra zaczynam robic ciasta,udka z kurczaka i roladki z piersi robie w sobote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cylinderek
juz pieke jutro tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie wędzę kiełbasę i szynkę, jutro piekę ciasta,w sobotę gotuję żurek i gołąbki oraz naleśniki z białą kielbasą i pieczarkami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wink wink
i potem takie odgrzewane bedziecie jesc ? :o (wedzic albo marynowac to jeszcze rozumiem, ale poza tym to niezbyt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka__32
dlatego sie pytam ,czy juz pieczecie ja planuje czesc jutro czesc w sobote .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co na początku tygodnia zrobiłam ćwikłę z chrzanem oraz zawekowałam galaretkę wieprzową. Jutro upiekę tylko niektóre placki które muszą "dojść" .Ale właściwie reszta roboty czeka mnie w sobotę - gołąbki,udka faszerowane,sałatki itd. Ale tylko przyszykuję a i tak będę piekła w niedzielę bo nie lubię pare razy coś odgrzewać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wink wink
no ja nie zaczynam piec i gotowac jeszcze, nie mam gosci, wiec ugotouje cos normalnie w niedziele. przeciw odgrzewanemu gotowanemu jedzeniu nic nie mam, ale odgrzewanie pieczonego miesa to pomylka. chyba, ze ktos ma bardzo znikome wymagania co do stanu tego miesa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koiung
hehe kury domowe się zleciały, a ja nie mam męża nie mam dzieciaków, mam wolnę i jadę sobie na tygodniowe wczasy do grecji :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×