Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie wiem co zrobić ?

Warto czekać do ślubu ?

Polecane posty

Gość nie wiem co zrobić ?

Jestem w stałym związku już od ponad roku i mam problem gdyż moja kobieta chce czekać z sexem do ślubu. Dodam, że obydwoje mamy po 20 kilka lat. I przynajmniej ja nie wyobrażam sobie ślubu przed ukończeniem studiów czyli w przeciągu powiedzmy 3 lat. Mam wątpliwości czy warto czekać bo mam wrażenie, że tracę przez to najlepsze lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko82
jestem pod wrazeniem ze rok wytrzymales ;D daj sobie spokój, co to jakas koscielna baba czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci ze
warto czekać o ile ja kochasz bo seks w związku nie jest najważniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonaaa2222
Jeśli to jest prawdziwa miłość to naprawdę warto czekać, tylko niestety wiedzą to osoby, które nie zaczekały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko82
Ja wolałem nie czekać rok,tylko nadstawiłem tyłka panu Zdzisiowi-stróżowi z pobliskiej budowy. Tylko teraz mam hemoroidy,czy możliwe,że od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci ze
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekać do ślubu? No proszę Cię... wolisz robótki ręczne przez kolejne 3 lata? Nie rozumiem takiego podejścia. Albo kochacie się i chcecie być razem, albo ona nie jest pewna i chce zachować cnotę dla tego wymarzonego księcia z bajki. Mamy XXI wiek. Twoja kobieta pewnie jest ultra kaloliczka i wierzy w takie rzeczy. To, że wytrzymałeś rok, to już jest rekord. Ale to Ty tu (u)rządzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci ze
Szybki Billu skoro tylko seks sie liczy to po co sie żenić??? Jak kocha to poczeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to sie chajtnijcie teraz,co za problem? a jezeli nie chcesz sie z nia chajtac,to daj dziewczynie spokoj,ona szuka jednego jedynego,a nie wydyma,zmieni zdanie i rozstawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto... choć w dzisiejszych czasach czekaja tylko nieliczni... Seks w związku jest ważny, owszem, ale nie najważniejszy... To że będzie wam dobrze w łóżku nie musi oznaczać, że poza nim też bedzie równie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci ze
I to mi się podoba :) Jednak są jeszcze ludzie dla których liczy się drugi człowiek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisnia2010@o2.pl
nie warto czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peezda
A po jakie szczęście potrzebny wam ten ślub? Przecież bez ślubu też da się uprawiać seks. Mało tego, smakuje dokładnie tak samo. Ślub daje jakieś gwarancje na zdrowie, szczęście i pomyślność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem ci ze, jeśli kochają się i chcą w przyszłości się pobrać, to naprawdę nie widzę żadnego powodu dla którego nie mieliby uprawiać seksu. chyba , że mówimy o kwestii religii, a to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"mam problem gdyż moja kobieta chce czekać z sexem do ślubu" problem jest z tobą bo z tego można wnioskować że bardziej ci zależy na jej ciele niż na niej. "Mam wątpliwości czy warto czekać bo mam wrażenie, że tracę przez to najlepsze lata." widać dla ciebie dobrze spędzenie czasu to odbycie jak największej ilości stosunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona nie wie co traci :) czekac do slubu ? a nie kusi ją podczas zblizen zeby jednak to zrobic ? ja sobie teraz nie wyobrazam zeby mialo mi wystarczyc ocieranie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci ze
mi tez właśnie chodzi o religię - jezeli jest wierzaca i jest to dla niej ważne to autor powinien uszanować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie czekać! młodzi ludzie muszą się poznać przed ślubem również w sferze seksualnej. bez tego są duże rozczarowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
merkulka844 -> żeby się poznać nie trzeba od razu lecieć do łóżka można porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem ci ze
rozczarowania są wtedy jak seks stoi na pierwszym miejscu - nie dla seksu ludzie chcą się ze sobą zestarzeć :) ale takich ludzi jest mniejszosc niestety dla wiekszosci bardziej liczy się zaspokojenie seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może inaczej. ;) Jeśli kobieta, która jest dla mnie wszystkim i do tego ona myśli podobnie o mnie, tylko żyć a nie kopulować. ;) Naprawdę mam wrażenie, że "pobierają" się ludzie, którzy tak naprawdę się nie znają. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peezda
Czego tak się ludzie boicie tego seksu? Po co odmawiać sobie tego co jest przyjemne, zdrowe i pożyteczne. Poza tym dupa to nie mydło nie wymydli się od seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polinkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
nie warto!!! potem po slubie okazuje sie że w sexie małżonkowie do siebie zupełnie nie pasuja i co , małżeństwo sie rozpada, nie tylko miłośc sie liczy jeśli chce sie z kimś spędzić reszte zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też miałam czekać do ślubu miałam kilku chłopaków i żadnemu nie pozwoliłam się knąć z jednym nawet chodziąłm 2 lata , ale poznałam pewnego razu faceta i poczułam ze to jest to jestesmy zaręczeni w lipcu slub ..poczekałam jakiś rok i zrobiliśmy to ..właściwie nic takiego to nadzwyczajnego wogóle sam fakt dziewictwa prawictwa jest przereklamowany ..mówią ze to coś a to tak faktycznie nic takiego ! a do seksu trzeba dojrzeć ..,nauczyc się go snakować .. z nim jak z winem im starsze tym lepiej smakuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co zrobić ?
Tak sobie czytam te Wasze wypowiedzi i sam już nie wiem co robić bo to nie jest tak, że zależy mi tylko i wyłącznie na tym bo gdyby tak było to nie byłbym z nią tak długo. Zwyczajnie chciałbym czegoś więcej. Chciałbym zaznać odrobinę przyjemności w życiu. Czy to tak wiele? Próbowałem o tym rozmawiać ale to wygląda tak, że ja powiem jakie jest moje zdanie na ten temat, że nie chciałbym z tym czekać, a ona swoje, że to ryzyko i że chce czekać do ślubu. Z jednej strony mówi o ślubie o tym jak to kocha jaki to ja jedyny itd. a z drugiej wiecie co. Zaczyna traktować to jako tak jakby "kartę przetargową". A ja boję się że może być tak jak ktoś wspomniał, że ok wytrwam i pozniej będzie ślub, noc itd i okaże się że to nie jest to i klapa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żyjemy w średniowieczu. Są środki antykoncepcyjne. Niech szanowna narzeczona nie wciska Ci kitu o jakimś ryzyku. Skoro nie jest w stanie być z Tobą w takiej bliskości i myśli, że odda Ci się po ślubie, to ja bym sobie darował. Tracisz swój czas. Albo jesteś z kimś, kochasz, troszczysz się, opiekujesz, szanujesz, uprawiasz seks , albo jesteście dobrymi przyjaciółmi, którzy zdecydowali się spędzić resztę życia razem. Jej myślenie ( bez obrazy) kojarzy mi się z fanatycznym katolicyzmem. Bułkę w bibułkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierze wlasnym uszom
To trochę tak jakby kupować 'kota w worku'.. Więc szkoda marnować życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×