Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mobilna kosmetyczka

mobilna kosmetyczka-pomysl na biznes

Polecane posty

Gość mobilna kosmetyczka

Witam! Niedlugo koncze szkole i zostane kosmetyczka, chcialabym otworzyc swoj wlasny gabinet, ale to dlugo trwa, znalezienie miejsca, sanepid, na dodatek te wszystkie oplaty typu zus itp, dlatego pomyslalam o uslugach ktore bede wykonywala w domu klienta, czy Wy dziewczyny osobiscie bylibyscie zainteresowane taka usluga we wlasnym domu?dojazd na terenie miasta bylby za darmo, a zabiegi o ktorych pomyslalam (takie na poczatek z czasem i inne ) to maincure, pedicure, przedluzanie paznokci, henna, makijaz, depilacja, jakies maseczki itp jak myslicie? z gory dzieki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodamZeMoznaBy
jeszcze gmerac w majtkach seryjouiuusss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bizneswonman
jesli lubisz lizac cipke to owszem.zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilna kosmetyczka
co za glupie odpowiedzi:-( a myslalam ze kafe sie zmienilo, ale nic z tego, szkoda...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
np w Italii to bardzo popularne i wygodne...powinno sie udac..Powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilna kosmetyczka
a moze jednak ktos powie cos sensownego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo chętnie bym skorzystała z takich usług :) z pewnościa prostsze zabiegi , nie wymagajace specjalistycznej aparatury można wykonać wszędzie . A jak już obczaisz co i jak - zobaczysz jakie będizesz miała wzięcie .:) a z jakiego miasta jesteś ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilna kosmetyczka
dzięki za odp:-)tak bym sie zajmowala takimi prostszymi zabiegami, ale jest tez sporo sprzetow, ktore mozna przewozic i mozna wykonywac w domu klienta;) hmm mogę tylko powiedzieć ze z wojewodztwa pomorskiego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aafrawqrw
takie uslugi wykonuje co druga kobieta swoim kolezankom mam na mysli wlasnie te najprostsze wiec nie weim czy jest sens....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilna kosmetyczka
nie dziekuje, zeby nie zapeszyc; , ogolnie w Polsce jest to nowosc, wiec tak sie pytam;) do aafrawqrw-na poczatku bede robic takie drobne zabiegi, a z czasem to i inne, bo przeciez te wszystkie aparatury kosztuja no i chcialabym robic legalnie, a nie na czarno, wiem, ze sa osoby ktore i bez kursow robia np.paznokcie, ale bez kursu mozna duza krzywde klientce sporzadzic, choc to sie nie wydaje, ale mozna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aafrawqrw
a to musisz miec do pediciuru kolezanke? sama nie umeisz sobie zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bumbarash
lepszy jest mobilny burdel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilna kosmetyczka
pedicure mozna samemu zrobic, ale kosmetyczka zrobi to profesjonalnie wraz z masazem, peelingiem i maseczka, bo tak powinna kazda kosmetyczka robic?a jak ktos ma wrastajacy paznokiec, odciski, modzele to sam ich nie usunie, a kosmetyczka tak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze - dojazd, koszta. bierzesz je na siebie, czy obarczasz nimi klientki? z pierwszym możesz mieć problemy finansowe, w sensie nieopłacalny biznes, z drugim klientki mogą się wystraszyć ceny i skorzystać z usług innych kosmetyczek. po drugie - maszyneria. nie znam się na kosmetologii, ale tam chyba używa się czasem jakiegoś specjalistycznego sprzętu? będziesz to na plecach targać do klientek? :-O to w zasadzie wszystko. plusem jest wygoda - dla klientki. też wolałabym, aby ktoś przyjechał do mnie, niż ja miałabym jechać pół miasta i jeszcze potem wracać do domu cała czerwona na twarzy, np. po peelingu etc. rozumiesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mobilna kosmetyczka
wiem, ja juz o wszystkim pomyslalam, wszedzie znajdzie sie i zza i przeciw, ale sie nie dowiem jak nie zaryzykuję;) dojazd na terenie miasta bylby za darmo, poza miastem jakas oplate bym brala, a co do aparatury sa specjalne sprzety, ktore mozna przewozic,zostaly specjalnie tak zaprojektowane, sa mniejsze, tansze niz te do gabinetow kosmetycznych, ale maja takie same dzialanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajri
Ja jestem właśnie w trakcie otwierania takiego biznesu, lecz ja będę wykonywać także zabiegi za pomocą urządzeń. Z jednej strony jest fajnie ponieważ klient ma zrobioną usługę w domu lecz też nie każdy klient ufa (ponieważ trzeba u kogoś mieć dostęp do wody) oraz miejsce na rozłożenie fotela kosmetycznego. Cenowo napewno w każdym salonie mobilnym jest taniej bo już osoba która prowadzi taki biznes nie płaci za lokal... już zrobiłam porównanie cen nawet jeśli by ktoś doliczał coś za drogę (do 20km i tak się opłaca skorzystać z takiej usługi) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł masz dobry ale ja osobiście po to idę do kosmetyczki aby wyjść z domu , zrobić coś tylko dla siebie a nie przebywać nadal na mojej kanapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *liliann
To jest dobre rozwiązanie np. dla młodych matek, które mają problem wyjść z domu do kosmetyczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm???//:::????
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lublinie jest taka "mobilna kosmetyczka", ma cały wózek sprzętu, który targa po mieście. Ale wzięcia nie ma. Klientki do kosmetyczki chcą iść zrelaksować się, wyrwać się gdzieś w domu na miasto z przyjaciółką. Ja też szczerze mówiąc wolę pojechać do salonu stacjonarnego, niż żeby obca kobieta miała do mnie przyjść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliagian
To bardzo dobry pomysł, bo nie musisz inwestować wiele w sprzęt, a klientki docenią, że jesteś mobilna. To bardzo dobre, jeśli dopiero ruszasz ze swoim biznesem. To też pomysł na dorobienie sobie w przypadku gdy ktoś ma inną pracę ;) A co do sprzętu to tutaj http://www.cosnet.pl/mobilny-salon-kosmetyczny.html masz właściwie wszystko :) Potrzebne sprzęty, kosmetyki itd. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że pomysł bardzo na czasie, zwłaszcza, że kosmetyczka zazwyczaj jest potrzebna od piątku do niedzieli wtedy kiedy sa wyjścia na imprezy. Coraz częściej kosmetyczki jeżdża do klientek do domu z bezprzewodowym terminalem płatniczym Paymax, ze względy na wygodę i profesjonalizm. Weekendami można naprawdę dobrze zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piernikowadama
Na pewno wchodząc w taki biznes warto sobie zerknąć tutaj whttps://www.akademiaversum.pl . Jest tam bowiem inspirujący kurs dla managerów salonów fryzjerskich i kosmetycznych . Taka wiedza okaże się naprawdę przydatna. Można się wiele dowiedzieć i tą wiedzę wykorzystać w praktyce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.fryzomania.pl/blog/?p=1567 Mają wszystko - a ogólnie to nie jest proste, ale jednak dzięki temu nie trzeba inwestować we własny salon, co już mocno ogranicza koszty. Tam znajdziecie wszystkie niezbędne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł na biznes. Sama też zaczynałam jako mobilna kosmetyczka, a teraz mam swój salon. :)

Polecam platformę moment.pl dzięki niej łatwo zapanować nad umawianiem klientów.

Ja oprócz konta na moment mam też swój profil na facebooku i mam swoją stronę internetową i z tego też mam dużo klientów. Znalazłam fajną firmę co mi całą reklamę zrobiła. Trochę zainwestowałam, ale zwróciło się dużo więcej. No i tanio tam robią wszystko. AGENCJA SF stronadlafirm.pl polecam do nich przedzwonić, bo tanio zrobią ci fajną stronę i będziesz miała z niej klentów. ja na stronie mam też kalendarz do umawiania.

Miłego dzionka, jak coś pytaj, podpowiem jak rozkręcić biznesik. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sanepid automatycznie otrzymuje zawiadomienie przy rejestracji działalności i czasami jeżeli, jakaś firma wprowadzi do obrotu niebezpieczny kosmetyk automatycznie odwiedzają wszystkich w swoim rejonie. Tak było np. z henną do tatuażu mieli zalecane sprawdzić czy jakiś salon nie używa.

Jeśli chcecie prowadzić działalność profesjonalnie, warto jest zastanowić się nad terminalem płatniczym, również w działalnośći mobilnej https://polskabezgotowkowa.pl/ To jak taki terminal otrzymać możecie przeczytać na stronie polski bezgotówkowej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×