Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość osamotniona25555

samotni w uk

Polecane posty

Gość osamotnieni25555
ale wlasnie o to chodzi ze ja wychodze i to bardzo czesto ! I co, jakims cudem nikogo nie poznalam dzieki temu,co z tego ze sobie z kims pogadam przez 2 minuty skoro nic z tego nie wyniknie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale jak to mozliwe ze nikogo nie poznalas??? uwazasz, ze jestes otwarta na nowe znajmosci? nie ograniczasz swojego pola poszukiwan za bardzo? tzn. np. tylko do polakow? na dyskotece raczej nikogo nie poznasz.. najczesciej w szkole, w pracy, a jak siedzisz w domu i nic nie robisz to zapisz sie na aerobik albo jakies inne zajecie gdzie masz ludzi wokolo. albo chociazby pozanaj kogos na necie. napisz do przypadkowej osoby na gg - czemu by nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotnieni25555
ja niestety pracuje sama,moimi klientami sa anglicy z ktorymi dasc ciezko nawiazac znajomosc, na polakow juz dawno przestalam liczyc bo kazdy jest zazdrosny,zawisnty i szuka tylko okazji zeby wykorzystac,przynajmniej ja sie z takimi na okraglo spotykam!! Mnie poprostu brakuje znajomych z polski...takich na ktorych mozna polegac i z ktorymi sie czlowiek nie nudzi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDZ ale co sugerujesz
ZDZ - ja chodzilam na aerobik i inne zajecia do roznych silwoni i NIKOGO Tam nie poznalam -albo sa juz mlode dziewczyny ktore przychodza z kolezanka ,albo jakies stare baby . w pracy u mnie sa glownie faceci i to sporo starsi bylam na kursie fotograficznym - stare baby, jedna mloda dziewczyna ale jakos sie potrafilysmy ''dogadac'' ... kiedys poznalam dzieczyne przez internet , ba nawet dwie ,tylko ze jedna po miesiacu wyjechala do polski ,a z druga niby sie widywalaysmy ale to nie bylo ''to''- ale jak to mowia ''lepszy rydz niz nic'' ,ale teraz to juz chyba wole nic, niz byle-jakie kolezanki i rozumiem bardzo dobrze autorke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotnieni25555
powiem szczerze ze jak dawno temu pracowalam w fabryce to mialam wielu znajomych,w pracy sie nagadalam i to mi wystarczylo,a teraz jestem sama,co jakis czas ktos wpadnie ,pogadam przez 2 sekundy i to by bylo na tyle! I to wcale nie jest tak ze jestem jakims odludkiem czy jestem niesmiala,lubie poznawac ludzi ! Tylko co jezeli wokolo nie ma tych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olivia duhnam
osamotniona wejdz na portal polkadot.pl. Moze tam znajdzie sie ktos z twojej okolicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotniona25555
oki dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam;) ja bylam w Uk rok i w najblizszym czasie wybieram sie juz tak bardziej na stale;) obawiam sie troche tego wyjazdu bo ostatnim razem bylo tragicznie;/ niby rozmawialm z polkami i polakami w pracy niby kolezanki ale jak co do czego to sie wszystkie odwrocily ode mnie z zazdrosci (szef chcial mi dac "full time"). Mam nadzieje ze teraz bedzie lepiej i poznam jakies zyczliwe osoby;) moze uda sie poznac kogos przez kafeterie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laluniaaaaaaa
ja jestem z Londynu i tez szukam znajomych kilkoro mam ale ciezko o NORMALNE kolezenstwo na emigracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość getaway 888
spotkalam sie z paroma polkami z polonijnego forum i sie zalamalam, tematy to albo moda i kosmetyki, albo porwnywanie zarobkow a w najlepszym wypadku dzieci...czy polki nie maja szerszych zainteresowan? jak zaproponowalam wypad za miasto i zwiedzaniejeakis ciekawych miejsc to sie na mnie dziwnie spojrzaly i w koncu umowilysmy sie domowke u jednej z nich,ktora polegala na tym ze laski kupily pare butelek wina, puscily polska muze i najezdzaly przez caly wieczor na inne nacje....dziekuje za takie znajome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze zrobimy tak;p ja podam swoj mail i moze ktos napisze do mnie zeby sie zaznajomic;) ja zamierzam wyjechac do UK ze swoim narzeczonym;) bede w najblizszym pol roku xD wiec moje Drogie piszcie do mnie na maila: janette88@o2.pl . Ale ostrzegam jestem szczera;) wiem ze niektorym ludziom to nie odpowiada;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INEZinezInez
to moj mail nana1987@o2.pl Ja mieszkam w Londynie uwielbiam spedzac czas aktywnie zwiedzac podrozowac robic zakupy itd jestem normalna dziewczyna 24 lata lubie dobre towarzystwo Jakies zainteresowane to piszcie umowimy sie na kawke i pogaduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melamina
INEZinezInez w ktorej czesci londynu jestes? ja mieszkam w woodford

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INEZinezInez
Zanka napisz do mnie zaznajomimy sie ja lubie szczerych ludzi tez taka jestem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość INEZinezInez
melamina okolice Stratford ale wlasciwie to chyba nie jest problemem ciezko znalezdz kogos na pogaduchy kto mieszka blisko Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDZ ale co sugerujesz
no widzisz ZDZ nawet ty jestes podswiadomie ''Niechetna'' :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotniona25555
hej dziewczyny, dzisiaj rano stwierdzilam, ze czas sie za siebie wziac...Mianowicie!!! koniec uzalania sie nad brakiem kolezanek, nie ma sie co zalamywac! Glowa do gory! Widocznie tak ma byc! Jeszcze nic straconego i moze kiedys poznam osobe ktorej bede mogla zaufac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDZ ale co sugerujesz
osamotniona- zycze ci powodzenia!!!!! 🌻 i mam nadzieje ze chociaz tobie sie uda ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotniona25555
dzieki wielkie!! musi sie udac i to nie tylko mnie,problem nie tkwi w nas,my poprostu nie spotkalysmy/lismy odpowiednich osob!!!(ciekawe jak dlugo to pozytywne nastawienie bedzie trwalo) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDZ ale co sugerujesz
osamotniona- wiesz, ja czasami jak mnie wlasnie lapie dol dotyczacy tego problemu to sobie mysle,ze lepiej miec jednego porzadngo przyjaciela (akurat udalo mi sie poznac w uk) niz 20 byle jakich kolezanek......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osamotniona25555
widzisz Ty masz przynajmniej jednego wartosciowego,ja nie. Mialam jeszcze rok temu najlepsza przyjaciolke niestety pokazala swoje prawdziwe oblicze,potem pomoglam sie tu zaklimatyzowac drugiej przyjaciolce,ktora jak sie okazalo nie byla wcale lepsza od tej poprzedniej(dodam ze obydwie znalam kilkanascie lat) Nie wiem czy to kasa tutaj odbija,czy nowy styl zycia..nie wiem;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CheerUP
Dziewczyny, ja do Angli przyjedzalam dopiero niedawno wiec nie dziwota ze nikogo nie poznalam ale jestem nastawiona pozytywnie :) Prosze, piszcie skad jestescie-tak bedzie prosciej. Ja jestem z okolic Yorku. Jak ktoras z was mialaby ochote na kawe i pogaduch to piszcie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo samotna dzis
czuje sie samotna w uk. jestem tu od ponad roku, mam chlopaka. czesto jest ok, ale czasami lapie mnie taki dol, takie osamotnienie, taka bezradnosc. chcialabym wyjsc gdzies z przyjaciolmi lub zaprosic ich do siebie, pobawic sie jak za dawnych czasow. niestety w uk nie mam dobrych znajomych. znajomi ktorych mam w wiekszosci maja dzieci, wiec inaczej spedza sie z nimi czas, rozmowy przewaznie tocza sie o dzieciach. poza tym nie jestem typem ktory za przyjaciela uwaza kazdego z kim spotka sie kilka razy. ja potrzebuje czasu i wiem bla bla bla ;) w polsce mialabym po kogo zadzwonic zeby gdzies wyskoczyc a tutaj? nie ma takiej osoby a czasami od chlopaka tez sie chce odpoczac :( nie wiem co bedzie jak tak dalej bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coś na nudne dni;)
Polecam Wam ciekawy portal społecznościowy, którego założycielem jest dwóch Norwegów. Jest to coś na zasadzie facebooka ale jeszcze niedopracowany do końca. Fajne jest to że ludzie, głownie z Azji zapraszają Cię do grona znajomych, można tworzyć grupy zainteresowań i wypowiadać się ( ja np. jestem w grupie Kinga, love coffee, rock fan, pajacyk) Jakby ktoś się chciał zapisać to proszę pisać na mojego mejl : michalina114@wp.pl Można poznać ciekawych ludzi no i fajne jest to, że jest wbudowany tłumacz i można porozmawiać np. z chińczykami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocie siuski
facebook i inne portale spolecznosciowe i rozne czaty robia z ludzi antyspolecznych odludkow, wyjdzcie na siwerze powietrze, zajebista pogoda a nie siedziec przed komputerem, ja wybieram sie wlasnei do safarii parku a potem z realnymi znajomymi na kawe, wychodze w rozne miejsca, poznaje "zywych" ludzi i nie musze narzekac na brak znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks(scausland)
a co ja mam powiedziec jestem tu 3 lata niemam nikogo wciaz praca i praca..od 4 lat jestem samotny i mam juz tego dosc nie potrafie ulozyc sobie zycia ..a tak bardzo znowu chcialbym czuc szczescie ..byc zakochany ... miec nie wiem "motyle w brzuchu" ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortuna sok
bo to wlasnie ejst blad nas samych ze oddajemy sie tylko pracy i tyle, czasami warto zrezygnowac z paru nadgodzin i miec wiecej czasu na rozrywke, zapisac sie na kurs, jakies tance, nawet zostac wolontariuszem w jakiejs organizacji, w ten sposob mamy szanse poznac znajomych a nawet wielka milosc, dziwie sie mlodym ludziom, ze narzekaja na brak znajomych, jak bedziemy siedziec w 4 scianach i marzyc to nigdy nikogo nie poznamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×