Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość osamotniona25555

samotni w uk

Polecane posty

Gość Polka w UK
niektorzy za bardzo chca do ludzi wiec daja z siebie wszystko, a w zamian nie dostaja nic. po prostu sa za dobrzy dla innych i ludzie to wykorzystuja, albo nie chca sie z taka osoba zadawac bo mysla ze cos kombinuje dlatego jest taka mila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks(scausland)
Polka w UK bardzo dobre stwierdzenie...lecz coz poradzic jesli jedna strona chce za duzo dac druga osoba poprostu ucieka ....niewiem ze strachu... z braku potrzeby dostawania...... tak bardzo chcialbym komus dac calego siebie dlaczego nikt mnie takiego w 100% jaki jestem niechce .. nie akceptuje... nikt nie jest doskonaly...i nikt nigdy nie bedzie to znaczy ze juz zawsze mam byc sam.... kiedy zamieszkalem w liverpool myslalem ze wlasnie moje zycie sie odmieni a z miesiaca na miesiac czuje coraz wieksza pustke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speksejwers
moze poprostu szukasz nie tam gdzie trzeba albo masz za duze oczekiwnaia co do dziewczyny tak jak moj znajomy, ktory od 5 lat biadoli, ze jest sam a wymagania ma kosmiczne mimo ze sam nie reprezentuje soba nic nadzwyczajnego...czasami trzeba zejsc na ziemie i spojrzec na samego siebie co ja mam do zaoferowania drugiej osobie, poza tym jesli jestes desperatem to kazda laska to wyczuje i ucieknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maks(scausland)
nie mam zadnych oczekiwan...bo czego mozna oczekiwac od kobiety...szczerosci , milosci , wiernosci, to chyba nie zbyt wysokie wymagania... wiem jaki jestem i wiem jaki bede ..dlatego nie szukam idealu.. bo kogos takiego nie ma i ja rowniez nie potrzebuje kogos takiego...czasem fajnie sie z kims poklocic jak i milo spedzic czas .. w domowym zaciszu i rownierz czasem sie pobawic... .Czy to znaczy ze przestalem czuc... czy moze nikt nie zaowaza ze ja tez moge uszczesliwiac... ze wiele od siebie moge dac ..wcale duzo za to nie oczekujac..?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość speksejwers
no dobra wydajesz sie calkiem normalny ( co sie zadko zdarza na tym forum wsrod facetow), napisz wiec jakie kroki podejmujesz by ta jedyna znalezc? bo jesli tylko pracujesz caly dzien a potem po pracy do domu to masz marne szanse..no chyba ze masz jakies ciekawe dziewczyny w pracy, pomysl tez jakiego typu dziewczyny szukasz i gdzie takie moga bywac, i przede wszytskim nie staraj sie na sile udawac kogos innego by zaimponowac jakiejs lasce (duzo facetow tak robi a potem wychodzi szydlo z worka), tak na prawde to nie ma idealnego przepisu na znalezienie drugiej polowki, co nam jest pisane tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka w UK
tez moge napisac, ze wydajesz sie spoko gosciem. napisze ci z mojego doswiadczenia. Mialam przyjaciela, zawsze moge na niego liczyc, uwielbiam go! ale... on jest typem takim wlasnie, ze jest milusinski, super gosciu i w ogole, ale czasami czuje sie osaczona, albo podejrzewam, ze cos kombinuje... co tez sie sprawdzilo bo w pewnym momencie oznajmil mi, ze chcialby ze mna byc. teraz ma juz zone, a my dalej sie przyjaznimy, ale uwazam go za troche za milego, zbyt zwariowanego na punkcie przyjaciol itp. drugi bardzo dobry kolega, tez chcial ze mna byc. jest kochany, bardzo dobry czlowiek itd itd. tez ma problemy ze znalezieniem dziewczyny. nie mowie, ze cos jest z tymi osobami nie tak, ale widze, moge o nim powiedziec, ze czasami jest za mily, tzn wrecz zdesperowany az. nie umiem tego wytlumaczyc bo obu baaardzo lubie, ale jest cos w nich takiego... moze zle szukaja takie osoby, albo raczej za bardzo szukaja, a wtedy ciezko znalezc. mam nadzieje, ze znajdziesz niedlugo kogos kogo pokochasz i kto pokocha ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka252525
Hej dziewczyny. Ja od niedawna mieszkam w Londynie, niby fajnie tylko,że czuje się tu bardzo samotna :( są znajomi z pracy i to wszystko. Zal się przyznać ,ale nie mam tu nikogo żeby iść na kawe,zakupy czy impreze. Jak ktoś ma ochote napisać to podaje swj email oliwka252525@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala131
czesc ja tez mam drugo osobe przy swym boku ,a mimowszystko czuje sie samotna,brak kolezanek,przyjaciolek,znajomych.niestety mieszkamy sami i pracujemy w nocy dlatego nie mamy gdzie poznac znajomych.dobija nas to,zbieramy pieniadze na jeden cel i uciekamy do polski zanim dopadnie nas oboje depresja( narazi eto tylko aj ciagle placze od pol roku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala131
moze jest ktos z poludnia (mieszkam w waterlooville) kto surfuje na deskach? to fajnie by bylo pogadac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde to ja mam dużo szczęścia jednak, mam cała masę znajomych, na imprezie z okazji bonfire night bylo u mnie 50 osob - mieszanka narodów , na codzień nie mam czasu na koleżanki wiec z większością znajomych spotykam sie od czasu do czasu tym bardziej ze wyprowadzilam sie z Londynu a większość z nich tam mieszka, ale i tak dajemy radę sie spotykać, albo w restauracji w Londynie , albo u mnie a imprezie ( bo od czasu do czasu organizujemy imprezę właśnie żeby zebrać znajomych) albo u kogoś innego.Tu gdzie mieszkam mam mała grupę znajomych ( 3 Angielki, jedna Hiszpanka i jedna Polka ) i naogol spotykam sie z nimi w sobotę bo niedziele mam dla męża :) Niektóre z moich koleżanek poznałam a forum gazety wyborczej i to jakieś 10 lat temu i dalej utrzymujemy kontakt, może spróbuj właśnie spotkać sie z kimś z netu, najlepiej zebrać grupę i zorganizować wypad do pubu, ktoś z tej grupy zawsze ci przypasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka w jakiej czesci
londynu mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda03
Czesc dziewczyny jestem z Londynu. Mieszkam Tu Juz od 6 lat. Nie moge znalezc jakies fajnej kolezanki ktora jest z Polski. Poprostu chetnie spotkalabym sie na kawe I pogadala na kazdy temat :-)).W dzisiejszm swiecie niby tak szybko mozna kogos poznawac , miec wielu przyjaciol ale jakos nie moge sie z tym zgodzic. Pozdawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwka252525
Hej Magda03 Ja tu jestem juz od roku, mam tu kilku fajnych znajomych ale wiekszosc mieszka poza Londynem i rzadko mamy okazje sie spotkac, praca, dom itp. Jak mieszkasz w okolicach Streatcham,Croydon i masz ochote sie czasem spotkac na zakupy czy kawke to daj znac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda03
Czesc oliwka252525 Dzieki za propozycjie, napewno z niej skorzystam :-) to jest Moj e-mail magdanawrocka03@gmail.com Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dooo
ja czuje sie tu sama jestem tu 6lat po 10latach rozstalam sie z mezem, od 8miesiecy mieszkam sama probuje poskladac swoje zycie ale nie moge. nigdy nie czulam takiej samotnosci takiej pustki wracasz do domu i ci sie zyc nie chce zastanawiasz sie dla kogo zyjesz kto cie rozumie i... nie ma tych osob bliskich kolo ciebie, czalem poprostu potrzebny usmiech od nieznajomej osoby aby swiat nabral sensu, maly gest aby uratowac drugiego czlowieka a tych gestow usmiech nie ma......nie ma juz nadziei. nie ma nikogo kolo ciebie, dni sa szare noce ciemne bez przyjaciol ktore odeszly kiedy ich potrzebujesz od osob ktore chociaz sie usmiechna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda03
Czesc Jezeli Masz ochote I mieszkasz w polnocnym Londynie to mozemy spotkac die kawe . Pozdawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika17
Witaj Doo ! Jestem w podobnej sytuacji. Tez zostałam sama tylko ze po 15-nastu latach. Jak byś chciała pogadać , to sie odezwij. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewfewfewf
czesc jestem w londynie od miesiaca, przyjechalam ze znajomymi, dziele pokoj z kolega, wiec na wiele babskich tematow sobie z nim nie pogadam... :P mam 20 lat, moze jakas chetna na kawe? ;) Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vika17
Cześć ewfewfewf. A gdzie mieszkasz w Londynie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja też jestem samotna! Witajcie w klubie! Ciężko jest w obcym kraju ! Anglicy niby przychylni ale świadomie czy nie ciągle nas dyskryminują! Jest fajna stronią która całkiem niedawno powstała ale skupia prawie samych samotnych takich jak my! Można tam pogadać, poczatować, pograć itp! Ja się wciągnęłam trochę więc na nudę polecam polishsex.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KD7
A jest ktoś z Bognor:) I akurat przeglądam forum i widzę, że wiele osób na emigracji ma podobny problem. My razem z narzeczonym jesteśmy tu rok i w zasadzie poza 3 przyjaciół, których znamy jeszcze z Polski i którzy też tu są to w zasadzie nikogo bliżej nie poznaliśmy. Oboje jesteśmy osobami raczej towarzyskimi i nie mamy problemów z nawiązywaniem kontaktów, w Polsce została spora grupa znajomych z którymi łączyły nas wspólne zainteresowania, takie jak wypady w góry itp. Zaczyna nam tu brakować takiego stylu życia i osób z którymi moglibyśmy się umówić na jakiś wyjazd, wędrówkę, przejażdżkę rowerową, ognisko itp.... Czy chociażby luźny wypad na piwko w parku i siatkówkę;) Piotroaxe jak tam u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 plus
Z tego co widzę,wszystkie jesteście raczej młode.Gorzej jest znaleźć sensowną koleżankę w moim wieku,tzn. taką,która nie byłaby Matką Polką,żoną,pracownicą.....długo długo nic ...i w końcu może ...oglądaczką seriali .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona00000077
Wlasnie. Mlodych pelno. Ja mam 36 I tez poznalabym jakies Caine dziewczny wpodobnym wieku, ale nie matki polki lub zdesperowane stare panny. 40plus, skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez samotna jestem brak mi przyjaciolki; ( spodziewam sie dziecka;) w uk ciezko o dobra przyjazn:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek taki on
moze sama jestes piznieta ??? znam taka ktora jak miala koleznakii przyjaciolki to wykorzystywala ich jak pijawka. Tez spodziewa sie dziecka. Wieksozsc kobiet to wstretne falszywe suki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja jestem samotna mama i tez jest ciezko...najgordze sa wieczory gdy niama sie do kogo odezwac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haloooo :-) cześć Wszystkim 30 plus :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po30tceTez
witam , witam tez odnosze wrazenie ze tu w uk to nie da rady poznac normalnego faceta a szkoda... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam witam :-) Ja koleżanki szukam :-) nawet choćby miałaby mieszkać daleko psia mać ! Po 30 stce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×