Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość couchsurfingo8767

COUCHSURFING - OPINIE????

Polecane posty

Gość Podróżniczka

Korzystam z tego portalu od 7 lat. Warto mieć wśród znajomych/ gróp na fb jakieś osoby, które korzystają z tej formy noclegu i były już w miejscu, gdzie się wybieramy, pytać je o sprawdzone i polecone osoby, ponieważ ostatnio portal zrobił się trochę matrymonialny w nieprzychylnym charakterze, szczególnie w gorących i egzotycznych krajach trzeba bardzo uważać.
Rok temu odwiedzając Izrael podczas mojej podróży po Bliskim Wschodzie miałam problemy z kostką i zmuszona byłam zostać dłużej w Tel Awiwie (prawie 2,5 miesiąca!) i miałam przygody związane z noclegami.
Każdy facet jeżeli wybierałam mężczyznę okazywał się niepewny i wiadomo czego chciał... Niektórzy byli wręcz bardzo nachalni, proponując w prost. Inni wiadomo, zaczynali od pokazania okolicy, pójścia do clubu, zaznajomienia ludzi itd ale końcem końców wiadomo jak się to miało skończyć. Ci najbardziej "kulturalni" poprzestawali na propozycji i otwartych drzwi do ich sypialni...
Wyjątkiem był młody i wygadany gej. Z nim a potem i jego chłopakiem spędziłam prawie cały tydzień.
Aha oferty sponsoringu też padały, widać, że rynek bardzo chłonny.
Można nie wydając pieniędzy baardzoo taanioo zwiedzić cały kraj.. xD
Suma summarum zdarzało się szybko musiałam szukać innego noclegu.. warto mieć coś w zanadrzu innego.
Jeżeli chcesz uniknąć tego typu sytuacji to polecam poszukiwać tylko kobiet jeśli też nią jesteś.
Jeśli tego typu propozycje to nie problem lub nawet chcesz je prowokować to masz na stronie pomocną opcję, chcę się spotkać, będzie łatwiej nawiązać kontakt z wybraną grupą docelową xD.


Tak jeszcze na serio znajdziesz w internecie dużo artykułów na ten temat, nawet poradniki jak nie paść ofiarą lub przeciwnie doprowadzić do "zbliżenia". Polecam te anglojęzyczne.
Jeszcze jedno, normą staje się, że faceci nie przyjmują mężczyzn! Tylko same kobiety, więc ostrożność w tej materii jest niezbędna. Nie bez powodu niektórzy mówią na ten portal sexsurfing.
Ja sama po licznych przygodach, szczególnie tej 2,5 miesięcznej na Bliskim Wschodzie staram się nocować jednak u babskich gospodarzy lub u osób polecanych z grup podróżniczych bo moim celem jest podróżowanie, które kocham i przykre jest to, że idzie to trochę w stronę tindera, gdzie z niczym nie trzeba się kryć.

Życzę samych pozytywnych kilometrów i do zobaczenia w podróży!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×