Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gdrgdrshbgsd

Codzienny ból głowy.. Od czego?

Polecane posty

Gość gość
Też borykam się z tym problemem. jejportal.pl/wiadomosc/kontroluj-migrene_0>migrena to nic przyjemnego zwłaszcza, że lekarze nadal nie znają jej przyczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To mogą być faktycznie problemy neurologiczne. Polecam wybrać się do specjalisty. Moja mama miewała silne migreny i niestety dostała skierowanie na operację...jej lekarzem jest również dr Janusz Miętkiewicz z gabinetu http://neurologprzygodzice.pl - bardzo polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramoneczka03
A co sądzicie o olejkach konopnych? Podobno coraz częściej medyczna marihuana potrafi tego typu dolegliwości załagodzić i niestety tez czesto mam bole glowy i zastanawiam sie czy ze sklepu https://konopieizdrowie.pl/ nie zamowic takiego olejku cbd i sprawdzic czy pomaga czy nie jak sadzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem co to jest i skąd się biorą te bóle głowy, ale za darmo nie powiem. Moja wiedza kosztuje, a lekarze wam nie pomogą, bo zwyczajnie nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tak mialam przy nadprodukcji kwasu zoladkowego.po pantoprazolu przeszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aabuenaa
przyczyn może być wiele. Ja generalnie nie bagatelizowałabym bólu głowy, który jest trwały lub się nasila. Jak jesteś z Bydgoszczy lub okolic to spróbuj umówić się na wizytę do dr Magdaleny Nowaczewskiej, przyjmuje w AthleticoMed. To bardzo dobry neurolog, pomogła mojej mamie, która cierpiała na silne i nawracające migreny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natka112
Doktor Nowaczewska jest wspaniała! Bardzo mi pomogła, jak miałam podobny problem. Athletico Med polecam teraz wszystkim znajomym - po co mają się męczyć? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmalinaaaaa
Z tego co się orientuję, to najlepszych specjalistów neurologów mają w Psychomedic. Można się do tej kliniki zarejestrować przez całą dobę online (poprzez kalendarz na stronie) oraz pod nr 22 253 88 88 . Taka wizyta może okazać się bardzo pomocna w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość germinka
Szczerze powiedziawszy to ja też szukam jakiegoś złotego środka na bóle głowy... męczą mnie do takiego stopnia, że ja w nocy nawet spać nie mogę.. co sądzicie o https://konopieizdrowie.pl/pl/producer/Medihemp-OG/23 czyli olejkach konopnych? Czytałam na kilku blogach to ludzie polecają, chwalą sobie serio warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronia812
Też właśnie słyszała sporo dobrego o tych olejkach na bazie konopi. Sama mam ochotę zamówić na konopieizdrowie.pl Często mam bóle głowy i potrzebuję własnie czegoś naturalnego, bez chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nerdos
Tak jak piszecie o tym sklepie https://konopieizdrowie.pl/ to z tego co zaobserwowalem coraz wiecej osob odstawia tradycyjna farmakologie na rzecz olejkow z konopi w sumie... skoro mozna skutecznie wyleczyc migreny naturalnymi sposobami to po co truc sie chemia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmrn2
Miałem podobnie i zacząłem pić zioła, szybko pomogły tobie też polecam mieszanki ziołowe możesz kupić tutaj http://zielarzradzi.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetta44
Pewnie ze zmęczenia, stresów i dużej ilości obowiązków. Również miałam takie objawy, ale na szczęście trochę zwolniłam i rzeczywiście ból odszedł. Teraz ból głowy nachodzi mnie tylko przy gorączce ale z tym radzę sobie domowymi sposobami ewentualnie biorę lek Gardan który daje rzeczywiście ulgę. Pamiętajcie aby wyposażyć domową apteczkę, ponieważ jesień już się nam pokazała z tej niemiłej strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moga byc pasozyty. Zrob kuracje piolunem. Poczytaj w internecie. Pasozyty odpowiadaja za ogrom Chorin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edit: *Ogrom chorob mialo byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stosuje też Flex mam jeden mniejszy kompres idealny do polozenia na czole przy goraczce albo na buzi przy bolu zemba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolka3
Może za za długo siedzisz przed komputerem, to czasami jest akurat częstym powodem :( Możesz też wypróbować Gardan, podobno działa z tych wszystkich leków najlepiej. Pewnie zadziała na dłuższy czas, ale i tak musisz zwrócić uwagę na to, co wywołuje u Ciebie bóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nerki masz chore,zrob badania,pewnie masz kamienie,moze zle funkcjonują ale nie czujesz tego,choroby nerek powodują ciśnienie w mózgu i dlatego głowa boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to ze zmęczenia? Ja właśnie pod tym kątem bym sprawdziła te bóle. W razie gdyby bardzo dokuczały, można zastosować lek Gardan, który szybko niweluje ból, człowiek wraca szybko do życia. Według mnie to dobre rozwiązanie, jednak ową dolegliwość warto sprawdzić u lekarza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adaxx

Mam pełny zestaw kompresów Flex czyli wszystkie 4 rozmiary jakie produkują. Polecam, wysoka jakość, nic się nie rwie, nic nie pęka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virka

jeśli bóle głowy pojawiają się codziennie to rzeczywiście moze to być dość niepokojąca spraw, warto udać sie na jakieś prześwietlenie, bo to różnie bywa. U mnei od czasu do czasu pojawia się ból głowy, wtedy ratuję się gardanem bo szybko pomaga więc go kupuję, żeby zawsze mieć go pod ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza

Według mnie wizyta u lekarza jest konieczna, bo to jednak za częste bóle, tez mam takie napady migreny ale są właśnie raz w miesiącu mniej więcej i wtedy biorę zawsze gardan, bo pomaga mi po poerwszej tabletce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj powiem Wam, ze bóle głowy mogą mieć bardzo wiele przyczyn

stres

migrena

choroby

ewentualne napięcia karku U mnie była ta ostatnia przyczyna, polecam tutaj skontaktowanie się z dobrym osteopata:  https://rehaorthopedica.pl/dorosli/bole-glowy/ Mi wizyta bardzo pomogła.

Co do leków przeciwbólowych to nie polecam sie nimi tak faszerowac bo jest to dla Was bardzo szkodliwe i tylko narobicie sobie problemów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kipiszc

Ból głowy może być od wszystkiego. Mi na tego typu ból pomaga migea doz.pl/apteka/p120693-Migea_200_mg_tabletki_4_szt. bardzo dobry jest ten lek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola

U mnie na przewlekłe bóle głowy pomogły wlewy witaminowe. Robię je w prime medic z Krakowa. Oprócz tego że bóle głowy minęły to jeszcze dużo innych zalet jak np lepsza cera 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam swojego fizjoterapeutę i jak tylko zaczyna mi się taki ból zgłaszam się do niego na pole magnetyczne ,polecam tylko to mi pomaga  z tego co wiem to prawie 100% skuteczności

Jeśli szukalibyście dobrego fizjoterapeuty w Niepołomicach, daję namiar na przychodnię:

https://rcmniepolomice.pl/cennik/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×