Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niceaa

tanie ogrzewanie

Polecane posty

Gość gość
My mamy grzejniki infrared nanogeizungen polskiego producenta bo słyszeliśmy, że jest dużo różnych chińskich podróbek więc zdecydowaliśmy na pewny towar. I porównując do opinii niektórych, którzy narzakają na te ogrzewanie, my osobiście nie mamy nic do zarzucenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może ktoś wie coś wiecej o tej firmie PIECBUD? Trochę poczytałem po forach, ale może jest tutaj ktoś, kto użytkuje ten piec? Jeśli tak, to jak z awaryjnością? Opłaca się w ogóle tą firmę brać pod uwagę? Pierwszy raz kupuję kocioł, wiec w temacie dopiero raczkuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam kocioł z Piecbudu od niecałego roku, sprawdza się jak do tej pory bardzo dobrze, nic nie szwankuje. no i proponowałbym zastanowić się jakiej mocy kocioł potrzebujesz na jaki metraż, mi doradzili w siedzibie, bo sam o tym pojęcia nie miałem, a kocioł to jednak dość poważny zakup. mam właściwie kocioł uniwersalny, na początku do takich 'uniwersalnych' nie byłem przekonany, ale spala wszystko bardzo poprawnie - mam model KJ G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak z awaryjnością? Bo to jednak niemały wydatek i chciałbym, żeby kocioł grzał, a nie stał w serwisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwięcej o ogrzewaniach, typach, poradach itd. znajdziesz tutaj - http://www.cdc24.pl/ Są tez informacje o targach budowlanych, może warto się na jakieś przejść i na miejscu pogadać ze specjalistami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma się do czego przyczepić, mi kocioł działa bezawaryjnie od ponad 2 lat, rodzice też mają ich piec i już 8 rok chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magmag76
jeśli chce się tanio ogrzać dom, to polecam pellety Olimp albo Lava. Są niedrogie i wysokokaloryczne, dzięki czemu na długo starczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
używamy pelletu Lava i jesteśmy bardzo zadowoleni pellet trzyma swoje parametry i na dłużej starcza w porównaniu z innymi na rynku no i jest odpowiednio suchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian1987
Ogrzewanie ogrzewaniem, ale warto zadbać o sensowne ocieplenie i niwelacje utrat ciepła. Np. miałem stare okna z drewna a po przejsciu na drutexy w skali roku widać oszczędnośc***Plus sensowna gospodarka ciepłem – grzanie tak, żeby było ciepło, a nie gorąco i potem trzeba było wietrzyć, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gustav81
magmag76 zgadzam się z Tobą w pełni. Ogrzewam tym pelletem od tego roku i widzę różnicę w porównaniu do pelletów, które kupowałem w lokalnym składzie. Pellet Lava sprawdza się znakomicie. Teraz mam pewność jakości i odpowiedniej kaloryczności, bo Stelmet to sprawdzony producent pelletów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest wiele sposobów ogrzewania domów, każdy ma swoje plusy i minusy. Poprzednio miałam piec na drewno, ciepło, ale bez regulacji temperatury i ciągle trzeba dorzucać, teraz mam gazowe i święty spokój, tylko rachunki duże, ale coś za coś. Zresztą tutaj fajnie są opisane różne warianty ogrzewania: http://tobudowa.com/tag/ogrzewanie na pewno znajdziesz coś dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Wysocki
Witam Bardzo dziękuję za pozytywne opinie na temat naszych produktów. Z chęcią wysłucham wszystkich uwag na temat ich użytkowania. Pozdrawiam Andrzej Wysocki _____________________________ eRzecznik pelletów Stelmet: LAVA, OLIMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andriej325
A jaką kaloryczność mają wasze produkty - Lava i Olimp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Wysocki
Witam Kaloryczność pelletu LAVA to około 19,00 MJ/kg , a pelletu OLIMP ok 20,00 MJ/kg. Pozdrawiam Andrzej Wysocki _____________________________ eRzecznik pelletów Stelmet: LAVA, OLIMP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jeszcze czymś sie one różnią oprócz kaloryczyności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andriej325
Dziękuję bardzo za informację panie Andrzeju. Bardzo dobre wyniki, niewiele niższe od ekogroszku. A wasze produkty mają jakieś atesty/certyfikaty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OLaKa
Po czym odróżnić dobry, kaloryczny pellet od niekalorycznego? Obawiam się, że w tym roku, po zmianie dostawcy, kupiłam gorszy... Tanie ogrzewanie? Na wsi drewno - samodzielnie wyrobić, przywieźć i pociąć, moi sąsiedzi tak robią, cieplutko mają aż miło. Ja mam kominek z płaszczem wodnym jako wspomaganie, i piec na pellet CO. W praktyce, to kominek ciągnie prawie całe ogrzewanie, bo rozpala się w nim rano a wygasa, jak idziemy spać, wtedy pracuje piec. Drewno też mam niedrogie, bo mieszkam na wsi, i kupuję od ludzi, którzy warabiają w lesie. Podwójne ogrzewanie podpowiedział nam nasz hydraulik, którego polecam: http://hydrauliklublin.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy ten od tej nastretnej reklamy pelletu moze stad pop prostu wy/pi/er/dolic ?🖐️ zmieniasz literki i cyferki w nicku ale chyba tylko uposledzony idiota wzialby cie za 5 czy 6 roznych osob, idioto :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proponuje zakup pieca z podajnikiem na pellet i ekogroszek mamy dwa rodzaje opału możemy sobie zmieniać w zależności od cen .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żeby obnizyc sobie rachunki za ogrzewanie to najlepiej znlezc taniego dostawcę - ja mam ogrzewanie od http://termika.pgnig.pl/ i nie narzekam, bo rachunki mam naprawdę rozsądne :) Trzeba pogrzebać w internecie, zeby znalezc najlepsza opcję dla siebie. Myśle,ze warto poświecic na to trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SzymonT
A ja sie zastanawiam, czy nie wychodziło by taniej ogrzewanie kominkem. Zawsze można by kupić cos tutaj http://www.kupujetu.pl/ , zamontować i w ten sposób ogrzewać dom. Sporo osób tak teraz robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luca2222
Ja zamówiłem na próbę ogrzewanie podczerwienią od firmy, która ofertę prezentuje na stronie www.ogrzej.com.pl . I powiem szczerze, że jestem zadowolony. Faktycznie ciepło i faktycznie pobór kilowatogodzin niski, tak jak pisali, sprawdziłe miernikiem gniazdkowym do poboru energii. Będę zamawiał od nich do całego mieszkania. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolodko2
Tylko pellety. Po pierwsze wygodnie, po drugie komfort, a po trzecie w miarę tanio. Dlatego ja postawiłem na pellety i nie żałuję. Opalam pelletami Lava ze Stelmetu - dla mnie najlepszymi na rynku obecnie (wysoka kaloryczność).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli szukasz taniego ogrzewania, to to powinno Cie zainteresować www.termika.pgnig.pl/ maja bogata oferte, od ciepła sieciowego, gazowego do biomasy, takze mysle, ze smialo mozesz poczytac i skorzystac z czegos. ja mam cieplo sieciowe od nich i jestem naprawde zadowolona, rachunki sie zmniejszyly no i moge powiedziec, ze jestem eko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda8455
A my z mężem zastanawiamy się nad instalacją w domu kotła CO, ale przystosowanego do spalania różnego opału - groszku, węgla, drewna i pelletu. Mamy na oku jeden kocioł, KJ G z Piecbudu, ale musimy się tam jeszcze przejechać. A co wy myślicie o takiej opcji? Zawsze możliwość opalania różnym opałem jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Także z żoną zastanawiamy się jakie ogrzewanie będzie w miarę tanie dla naszego domu i chyba zdecydujemy się na pellet. Mamy nawet duży dom bo 160 m2 więc szukam najtańszego ogrzewania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balzeman
Pellety wychodzą w miarę tanio. A do tego masz z głowy popiół, który zostaje przy paleniu węglem. Do tego jest czysto i ładnie pachnie w kotłowni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×