Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kelner_23

pieszczoty stóp

Polecane posty

Gość zgaga.
Proszę bardzo możesz wziąć moją stópkę, trzymać za kostkę i całować moje paluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
oj, długo musiałam czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
proszę bardzo :) tylko masz się postarać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
Najpierw pomasuj każdy paluszek z osobna. Później pocałuj moją stópkę od góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
A tak bez żartów Panowie.... Naprawdę lubię jak mam pieszczone stópki przez swojego faceta, ale jak to jest z wami? Co byście powiedzieli gdyby kobieta "dobrała" się do waszych stóp? Mielibyście coś przeciwko temu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Ci szczerze, że nigdy żadna kobieta nie "dobrała" sie do moich stóp ale chętnie bym poznał to uczucie... A Ty dobrałaś sie to swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgaga: ja sobie nie wyobrażam. Wolę dobierać się do stóp dziewczyny. Moja była to lubiła. Lubiła też być traktowana jak księżniczka. Może te, które lubią takie pieszczoty lubią też być tak traktowane. Napiszcie, jaki rodzaj tych pieszczot lubicie i w jakich sytuacjach Wasi faceci to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
Largo -> tak myślałam :) próbowałam się dobrać ale nie chciał i nigdy nie robiłam tego żadnemu mężczyźnie ale jeśli by chciał nie miałabym żadnych oporów. :) Kelner :) nie jestem księżniczką :) i lubię bardziej ostrzejsze zabawy, co nie zmienia faktu, że pieszczoty stóp uwielbiam. Lubię jak są głaskane, całowane po kostkach, trzymane w dłoni i lekko wginane w łuk, uwielbiam jak mam całowane, ssane paluszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
Kiedyś non stop :) np. na kanapie podczas oglądania filmu :) teraz baaaaaardzo rzadko, chyba już za długo razem jesteśmy i niektóre rzeczy mu się nudzą, :( a może po prostu pora zmienić faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
davincicode -> i co w związku z tym? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgaga: ja mojej robiłem to w trochę różnych miejscach. - w parku nocą - w samochodzie ( nawet zdarzyły się drobne pocałunki w czasie jazdy) - na plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
ja jestem chyba za stara na taki park nocą, czy pieszczoty podczas jazdy, toż to niebezpieczne! ha, ha :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
Na pewno starsza od Ciebie :) Ja też lubię robić różne rzeczy w różnych miejscach :D ciii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
Kelner :) nie zdziwiłam się :) sama robiłam takie rzeczy, które mogłyby doprowadzić do wypadku ;) Kurcze fajne czasy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgaga.
Largo -> a no ciekawe, ciekawe :) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×