Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ***40 ona

Czterdziestki, w jakim stylu się ubieracie?

Polecane posty

Gość ***40 ona

Porównajmy, co nasze pokolenie kobiet lubi na siebie zakladac Ja: spódnice midi, czasem trochę przed kolano kardigany golfy bawelniane podkoszulki koszule kamizelki bluzki z jaimis delikanymi wzorkami na piersiach, typu falbanka, przeszycia, ladne dekolty itd dzinsy jegginsy plus tunika czasem żakiet, na co dzień sztruksowy buty róznorakie czy nisicie koszulki z grafiką? (oczywiście w stylu stonowanym i odpowiednim do wieku, tzn aplikacja zdecydowanie NIEmłodziezowa) nie noszę balerinek, szortów (tylko przy domu), mini, maxi, garsonek, trampek (tylko w ramach jazdy na rowerze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA50tka
ja ubieram dzinsy rurki dopasowane sweterki,bluzeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA50tka
no i szpilki zawsze i wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40 z kwietnia
Nigdy w zyciu midi . Dlugosc dla babci blehhh. Dzinsy rurki , golfiki ,sweterki , apaszki , tuniki , legginnsy, eleganckie spodnie, zakiety , spodniczki do kolana , kamizelki, bolerka. Kurde wlasciwie wszystko nosze , byle nie babciowe i nie ala barbi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***40 ona
Całe szczęście, że nie ubieramy sie jak pokolenie naszych mam 30 lat temu :) doszłam do wniosku, ze ja też nosze wszystko, byle nie babcine i nie dla nastolatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetna na romans
glownie w spodnie i glownie na sportowo. w pracy tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magiczna granica w sierpniu
bojówki, dżinsy o prostym kroju, militarne kurtki, żakiety o sportowym kroju, do tego jakieś fajne skórzane sportowe buty, tuniki itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syga 50
Broń Panie Boże stringi..... tylko normalne majtki ...i pończoszki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***40 ona
Largo, szukasz modnej kobiety w weku 40? :) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***40 ona
Pytam, bo jestem dośc przenikliwa i się na podstawie Twojego zainteresowania tak wywnioskowałam Kolejne pytanie - jesteś dwudziestokilkulatkiem, który szuka zabezpieczonej finansowo (stąd kryterium pełne szafy modnych ubrań) czterdziestki? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza część Ok a co do wieku to mam 30 lat i nie szukam stabilnej finansowo kobiety bo niczego w tej kwesti mi nie brakuje no może po za piękna 40 letnią kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***40 ona
Jasne, jasne a czterdziestki pewnie takie naiwne wierzą, ze 30 latek zupełnie bezinteresownie pragnie poznać bliżej starsza o dekadę kobietę :-) Lepiej wyłóż karty i powiedz, o co Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***40 ona
Twoje rówieśniczki nie chcą Ci dawać, ze tak się mało wyszukanie wyrażę? Zgadłam? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście mało subtelne pytanie. Nie mam problemu z rówieśniczkami... chciałabym spróbować czegoś "nowego"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta prawie idealna !
Dzinsy, szpilki i tylko szpilki oraz to wszystko co przyjdzie mi do głowy czyli stosownie do sytuacji ... czasami marynareczka, czasami koszulka, mała czarna, rurki, cygaretki(tylko do mega szpilek) itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *** Ona 40
jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta prawie idealna !
A czy znacie 40 ,która ubiera się jak nasze mamy lata temu? bo ja nie.... przecież teraz 40 to tak jak 30 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***40 ona
widzę, że się rozmnożyłyśmy :) ja już znikam, a na koniec przypominam, że temat nie jest polem do szukania zdeserowanej 40 stki do eksperymentów seksualnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta prawie idealna !
Jesteśmy dorośli i robimy co chcemy, ubieramy się jak chcemy i...... mówimy co chcemy i co myślimy :) ...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta prawie idealna !
Amen :) zgadzam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×