Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ToJa20

Zapoznajcie sie i dzwoncie :-)

Polecane posty

Gość ToJa20

Hejka Jestem Bartek i mam 20 lat. Intensywnie cwicze na silowni i mierze sobie wszystkie czesci ciala. W bicepsie mam juz 42cm. Oprucz tego chodze na wyzsza uczelnie i niedlugo bede ekonomista. Posiadam jedna dziewczyne. Bardzo lubie ja bic. Bije ja caly czas a w wolnych chwilach dzwonie do jej bylego i mu wrzucam. Nie lubie tych czestych awantur ale to wszystko dlatego ze czytam jej emaile i smsy i widze ze smsuje z bylym chlopakiem. Dlatego chce zmienic dziewczyne na inna, mniej uczuciowo zwiazana z bylym chlopakiem. Moje zalety to opiekunczosc i dobre auto. Moje wady to lekka wada wymowy. Czy kturas jest zainteresowana? Jesli tak to dzwoncie. Zostawcie maila a podam nr telefonu na priva :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJa20
Dodam, ze jestem prawdziwym facetem. Co drugie wypowiedziane przeze mnie slowo zaczyna sie na k :-) (i nie jest to koronka, kamerun, koala, kaktus, itp.). Lubie nosic dres. Najlepiej orginalny najki a jak nie to pumy. Nie lubie szajsu z biedronki. Z bylym mojej dziewczyny umawiam sie od dluzszego czasu bo mam ochote na jego tylek ale chyba go zniechecilem bo chyba odebral zle moje slowa. Powiedzialem ze mu dopier..... a on zrozumial to jako grozbe a mnie chodzilo o to ze go porzadnie wyrucham:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magnezzziaaa
"Posiadam jedna dziewczyne. Bardzo lubie ja bic. Bije ja caly czas" oryginalne hobby:classic_cool: powodzenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mustafa vel costam
"i niedlugo bede ekonomista. " oj czlowieku bieda cie czeka mowi ci to mgr inz ekonomii bez pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJa20
Mozliwe ze bede pracowal w silowni albo w branzy kulturystycznej. Ostatnio kupilem sobie lancuch ktory zawsze nosze na szyi. Orginalny, posrebrzany z logo najka. Wszystkie laski na niego leca a ja czuje sie spelniony. Dla zainteresowanych uprawiam boks, w szczegulnosci damski boks. Gdy zmienie dziewczyne pokaze jej kilka fajnych chwytow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ToJa20
Nie rycz, mała nie rycz Ja znam te wasze numery Twoje łzy lecą mi na koszulę Z napisem: "King Bruce Lee Karate Mistrz" Ja w klubie disco mogę robić wszystko Wyciągam damy spod opieki mamy I małolaty spod opieki taty Na bramce stoję, nikogo się nie boję Ja jestem "King Bruce Lee Karate Mistrz" Jak trzeba będzie ja ciebie obronię Znam parę chwytów, ciałem zasłonię Ciosy karate ćwiczyłem z bratem Ja jestem "King Bruce Lee Karate Mistrz" Już ci mówiłem, mała nie rycz Mam w sobie dzikość żółtej pantery W tej dyskotece nie ma frajera Co by podskoczył lub ze mną zadzierał Ja jestem "King Bruce Lee Karate Mistrz" Gdy ja dołożę, wtedy nie daj Boże Reanimacja nawet nie pomoże Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie Ja jestem "King Bruce Lee Karate Mistrz" Nie rycz, mała nie rycz Ja znam te wasze numery Twoje łzy lecą mi na koszulę Z napisem: "King Bruce Lee Karate Mistrz"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :PPPPPPPPPPPPPPPP
42 cm to Ty masz w klacie, szczawiku!:) ))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×