Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

No ja dziewczynki, zmykam spać bo nocuje u mnie bratanek (bratowa w szpitalu, a brat do pracy od samego rana..tak więc trzeba było przygarnąć tego łobuza), a że ja mam takiego cholernego niefarta w życiu, muszę z nim spać. I ta ostatnia noc to taka nieprzespana.. Kręcił się, wiercił, kopał, płakał.. nie wyobrażam sobie co to będzie z moim za męczarnia:) Tak więc kładę się spać.. miejmy nadzieję że dziś da mi pospać spokojnie:) dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivona82
mój nie ma za bardzo wyjscia, musi chodzić, bo ja muszę leżeć. Sklepy na szczęście blisko :).Powiem wam, że marzę o spacerku, od tego leżenia to tylko głowa mnie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra 11
tojah - i ja przyłączam się do gratulacji :) I życzę wszystkiego dobrego. O której ten ślub żebyśmy wiedziały kiedy Wasze zdrowie wypić :) agniesiulka - prosiłaś o modlitwęna jutro - u mnie masz zapewnioną . A jak jesteśmy w tym temacie to powiem wam że jak bardzo się stresuję to zaczynam odmawiać koronkę - moment się uspakajam. Polecam głównie przed badaniami. a co do innych tematów... ach tak dużo ich mnożymy że ja już nie wiem co komu odpisywać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Moje Drogie! Mam nadzieję, że noc minęła Wam dobrze. Życzę miłego Dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
DoniaJulia---ależ ranny ptaszek, mnie też obudził głód na słodkie.... normalnie przed 12 w połunie nie otweram oczu a tu proszę głos wewnętrzny mi mówi ,, mama idz do ławy i zajadaj się czekoladkami,, więc posłusznie wstałam tup,tup do ławy po miseczkę i do wyrka z łakociami lapek na kolana i się melduję...hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Lena
Cześć, ja byłam w tym tygodniu strasznie zapracowana i nie ma szans, żebym nadrobiła zaległości na forum... Ale pomyślałam, że chociaż się przywitam :) Cały tydzień chodziłam jakaś znerwicowana i w jakimś strachu o dziecko. Tym badziej jak przeczytałam o kolejnej stracie na naszym form :( Stwierdzłam, że dłużej tak być nie może i poszłam wczoraj na usg, bo te nerwy by wykończyły i mnie, i maluszka. Lekarz był z przypadku, sprzęt kiepski i on nierozmowny, ale dzieciątko rusza się i rośnie :) Już ma ponad 9 cm, rozmiar główki też OK, a serce bije 145 ud/min. Jeszcze wiem tyle, że pępowina jest trzynaczyniowa, więc to dobrze :) Jak Wasze dzieci zachowują się podczas usg? Bo na tym i poprzednim mój maluszek ruszał tylko trochę rączkami i nóżkami, a tak to nic, żadnych fikołków... skrętów itp. A dziś dopadło mnie zapalenie pęcherza :( Boli mnie brzuch a siuśki śmierdzą, trochę zaczęłam panikować, ale na razie wdrażam sprawdzony plan ratunkowy: hektolitry wody z cytryną i żurawina. Mam nadzieję, że pomoże... W każdym razie znów skazana jestem raczej na weekend w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ Gosiaczek 126__26______31.12_____Raszyn_________? czarna1992____19______01.01_____ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? kika79________ 31_____ 02.01_____ Rzeszów________? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa_______? inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______? Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie___? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____ Oświęcim_______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? zoooja________ 23_____21.01______ Podkarpacie____ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Socjofobiqe____18_____22.01_______Mława (Maz.)___?? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_? edkar2________32_______?_________ Kraków________? Natalucha_____ 22_____ 28.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamuski mnie brzuszek pobolewa, w poniedzialek do gina tez juz nie moge sie doczekac tymbardziej ze mojego babelka widzialam trzy tygodnie temu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Słuchajcie, czy na biegunkę jak wezmę węgiel to nie zaszkodzi mi? Chyba mnie wirus dopadł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj mnie jeszcze nic takiego nie dopadlo wiec nie wiem, ale napewno czekolada gorzka POMOZE i nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivona82
Cześć dziewczyny, Ana Lena - ostatnio usg miałam jak maluszek miał 13 tyg, ruszał rączkami i nóżkami, ale fikołków nie było, nastęne usg mam 25 go - już nie mogę się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivona82
A oto co znalazłam na emat biegunki w ciąży w necie: Zawsze podczas biegunki należy więc przyjmować duże ilości płynów. Dobrze jest pić wodę z miodem lub herbatę. Woda stanowi aż 60% masy ciała. Jest więc głównym składnikiem organizmu płodu i matki. Biegunka powoduje utratę wody i elektrolitów, które są bardzo potrzebne dla prawidłowego rozwoju płodu. Biegunkę można złagodzić spożywając suszone czarne jagody lub banany. Warto ograniczyć wtedy picie napojów gazowanych i jedzenie świeżego pieczywa. Po ustąpieniu ostrych objawów, ze względu na dużą zawartość pektyn, dobre będą domowe przeciery z marchwi, rozgotowany ryż z tartym jabłkiem czy jabłka gotowane w małej ilości wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ana Lena
monia, napisz proszę, że wszystko jest OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko jest dobrze dziewczyny,w środe miałam wizyte,maluch ma 4,54 cm,przezierność i kość nosowa ok,odstawiłam duphaston i aspirin już,i jest dobrze. Maluch tak słodko wyglądał,pływał sobie,niesamowity widok :) już 12 tydzień :) może za jakiś czas wpisze sie znów,ale nie teraz... Powidzenia dziewczyny :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ivona82 dziękuję bardzo. Trochę się martwię o maleństwo przez to wszystko. Ale chociaż żołądek przestał mnie boleć :) Miłego dnia wszystkim życzę zmykam na krótki spacer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiatm mam problem:( moja nie rozgarnieta siostra która pracuje tam gdzie ja zgubiła moje l4 które miała przekazać. NIe wiem co mam teraz zrobić czy lekarz ma obowiązek wypisać duplikat l4 chodze prywatnie, co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia matko, ale mnie nastraszyłaś :( zanim doczytałam, że wszystko ok :( szkoda, ze tak mało wpadasz, ale szanuję twoją decyzję. chciałam w tygodniu napisać, ale stwierdziłam, ze skoro nie chcesz tu zagladać, to nie będę namolna... ale brakuje mi tu ciebie ❤️ wczorajszy soczek pomidorowy był boooski :) od rana mam straszne mdłosci, ale to pewneie ze stresu. za godzinkę z haczykiem wyjeżdżamy. sandra dziekuję 👄 mi też pomaga modlitwa. każda ma swoje sposoby... mężuś dziś stanął na wysokości zadania. nie dość, ze posprzątał cały domek to ponaprawiał wszystkie drobne usterki, a teraz zabrał małą do sklepu i na myjnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tojah z tego co pobieznie przeczytałam to widze, ze bierzesz dzis slub? :) Super wiadomosc. Gratuluje Ci serdecznie kochana i zycze pieknych chwil dzis i przez całe dalsze zycie. Tak sie składa,ze my bralismy slub rok temu 17 lipca i jutro mamy rocznice. Alez ten rok szybko minał, zaraz chyba obejrze sobie nasze zdjecia ze slubu;) Jutro moze uda nam sie pojechac nad jeziorko i mam do Was takie pytanie. Co mozna jesc na takim wypadzie zeby było bezpieczne dla dziecka? Chodzi mi głownie o obiad. Tam gdzie jezdzimy jest takie pyszne miesko gyros z frytkami i bukietem surowek, ale wiadomo, ze te warzywa moga byc nie domyte w takich restauracjach. Byłabym wdzieczna za odp. Miłej soboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, nie wiem co to sie porobiło z tym moim wpisem. Wycieło srodek i koniec tekstu. Wybaczcie,ale to wina mojego tel. Tojah pisałam,ze serdecznie gratuluje, to super wiadomosc. Zycze samych wyjatkowych chwil. My bralismy slub rok temu 17 lipca. Jak ten rok szybko minał. A co do tego jedzenia poza dóem to martwie sie,ze np warzywa mńga byc nie domyte i nie chce zaszkodzic dziecku. Co o tym myslicie? Milej soboty:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upssss... U siebie nie widziałam czesci tekstu i myslałam,ze go gdzies wcieło dlatego napisałam druga wiadomosc. Przepraszam,ze zasmiecam. Dziewczynki jeszcze o cos zapytam. Czułyscie takie dziwne pieczenie na brzuchu? Ja kilka razy tak miała w tym tyg., w roznych czesciach brzucha i na nogach. Dziwne. Martwi mnie to bo nie wiem co to moze byc, a do gina dopiero w srode ide.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
hej dziewczyny przypomniało kmi się jak wychodziłam od barmuszki-położnej.. to Pani tłumacz mi powiedziła że często w Szwecji nie podają przy USG jaka jest płeć dziecka ze względu na aborcje....(długa historia) ale że można wywnioskować płeć z tętna płodu tz. do 150 i 150 to chłopiec powyżej np160 to będzie dziewczynka...no nic najważniejsze żeby było zdrowe ale, może coś w tym jest??? jak urodzę to się przekonam czy się sprawdziło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
albo z tym tętnem to na odwrót??? kurcze nie pamiętam...ech..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to ten chiński kalendarz się nie sprawdził. Według niego powinnam mieć dwóch synów, a mam dwie córki :) Bardziej mi się sprawdziło moje przeczucie. Jak tym razem będzie, zobaczymy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi wychodzi z tego kalendarzyka dziewczynka, zobaczymy.. A mnie nadal boli brzuch ale mocniej, wzielam nospe ,ale nic nie pomoglo, oby do poniedzialku.... a i jeszcze dokuczaja mi zaparcia, wam tez? macie na to jakis sposob? wiem ze sliwki, ale skad teraz je wezme....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ira 1 - ja mam na odwrót tak mi jeździ po brzuchu, że ho ho.. Siostra była dla mnie po jakiś węgiel czy co a facetka w aptece jeszcze zaczęła się na nią drzeć, że w ciąży się leków żadnych nie bierze. A rzeczy na biegunkę bierze się tylko wtedy kiedy trzeba opuścić zacisze domu tzn wc. Dziwna kobieta... przecież biegunka to chyba jakiś objaw który powinno się niwelować a nie czekać jak się za przeproszeniem człowiek posra na dobre? Dziwne to wszystko. Ale za waszymi radami dopadłam banany i gorzką czekoladę.. Nienawidzę takiej czekolady(!) ale jakoś się przemęczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem po wizycie. melduję, że wszytko wspaniale. drobinka ma rewelacyjne pomiary, zdrowe serduszko i drapała sie po główce :) do tego była bardzo rochliwa :) aż pan doktor powiedział, że współczuje po porodzie :) odparlam, że damy radę wychować :D wizyta w radosci, śmiechu i dowcipach :) może dla niektórych to dziwnie zabrzmi, ale cudownie było ujrzeć żywe maleństwo. dziękuję za wsparcie. to był dla mnie najtrudniejszy tydzień do przebrnięcia. teraz wierzę, ze będzie juz dobrze, tym bardziej, że wszystkie pomiary są książkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiuka - to wspaniałe wiadomości! :) Teraz już nie masz czym się przejmować, tylko cieszyć ciążą i maleństwem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość camilla2011
coś pomieszałam ze suwaczkiem i nie wyszło :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×