Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Basieńka31

STYCZNIÓWKI 2012

Polecane posty

inka1989 nie martw się tym że zwolnienie zostało zgubione, jak było niedawno wystawione to być może lekarz nie zaniósł jeszcze oryginału do Zus. Wtedy skseruje Ci i przybija pieczątkę za zgodność z oryginałem. Tylko żeby ksero było czytelne. Lekarz ma obowiązek, ale poproś grzecznie o to ksero bo to na pewno kłopot. Duplikatu nie wystawi bo to druki ścisłego zarachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chcialam sie zameldowac jako kolejna styczniowka..moj termin to 7 styczen....w piatek bede miala kolejne usg ....tak bardzo chcialabym juz wiedziec czy to chlopiec czy dziewczynka ;-) ktoras z was juz moze wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Mamuśki! Ja już od 5 rano na nóżkach. Zjadłam dwa śniadania, bo głód mnie męczy średnio co 1,5 godziny, bez względu na ilość tego co zjem. Rosołek mi się gotuje, ziemniaczki mam już naskrobane na później. Będzie to tego kotlecik z piersi kurczaka i mizeria ze świeżych ogórków. I chyba jeszcze upiekę szarlotkę, bo mam duuuuużo jabłek. życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, to, że się pojawiam, nie znaczy że Was nie czytam. Po prostu nie mam czasu na pisanie, ledwie nadążam z czytaniem. Odkąd zaczęłam się lepiej czuć (minęły mdłości i straszna senność) wróciłam do pracy i czasu już mam bardzo mało na co innego ;) Witam wszystkie nowe dziewczyny! Agniesiulka, super, że u Ciebie na badaniach wszystko w porządku DoniaJulia, jak Ty tak wcześnie rano wstajesz??? Ja sięprzebudzam o 7, idę do toalety, a potem z powrotem do wyrka, dziś niedziela więc mogłam sobie na to pozwolić :) Ja dziś zaczynam 16 tydzień. Podbrzusze się wybrzusza, zaczyna być widać, że to ciąża :) We wtorek idę na comiesięczną wizytę do gina. A i pochwalęsię Wam, ostatnio wygrałam konkurs na babyclub.pl i już mam w domu śliczną butelkę calma dla malucha. Koło 50 zł kosztuje więc to zawsze fajna sprawa :) Nic, jedziemy z mężem do ikei, oglądać co tam mają i zamawiać meble do garderoby... Potem się zabieramy za pokój bąbla... Do napisania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sztukatułka
Ja mam termin na 5 - ego stycznia. Spodziewam się pierwszego dziecka. Ciążę przechodzę wyjątkowo dobrze, brzucha jeszcze w ogóle nie widać. Czuję się tylko trochę wzdęta i wiecznie zmęczona. Zero nudności i wymiotów. Jem też raczej normalnie. Piersi mnie tylko od początku bolą, chociaż zauważyłam, że z każdym dniem coraz mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Witam dziewczyny, widzę że i u was zaczyna się wszystko poprawiać...ja dzisiaj zabieram się za zupkę...a na razie ide sprzątać w kuchni. bo bałagan straszny. Szkoda tylko, że już od rana poprztykałam się z moim miśkiem...pierwszy raz powiedział coś co mnie zabolało....cóż niedziela ładna a humor i oczka w łzach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agniesiulka super że wszystko dobrze. Cieszę się bardzo. No u nas szaleństwo się zaczęło. Teściowa już kupuje :-) pozwoliłam jej pokazać tylko 3 rzeczy, bo na razie nie chcę zapeszać. Kupiła mi piękny kombinezonik - będzie w sam raz na wyjście ze szpitala, oraz becik - pewnie się nie przyda ale jest taki piękny że już bym chciała go mieć w domu. Oczywiście wszystko w ciuchlandzie kupione ale śliczne i niezniszczone. kizia__mizia gratuluję wygranej. Ja też wczoraj dostałam w prezencie moją pierwszą butelkę :-) tak mnie ucieszyła jak kiedyś lalka barbie od mikołaja. Zazdroszczę zakupów w Ikea, ja też właśnie planuję garderobę ale nie mam na razie koncepcji. W ikei są teraz piękne zestawy do wyposażenia. Ja jutro zaczynam 16 tydzień :-) Witajcie banch i sztukatułka. Ja wczoraj nie zmieściłam się w kolejną sukienkę :-( a na wadze kilogram mniej. rozsan nie martw się, każdy ma czasem gorszy dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny fajnie sie czyta dobre wiesci, a ja niestety mam dola, schudlam kilogram i juz mysle ze cos nie tak, za bardzo sie denerwuje przed jutrzejsza wizyta, ehh a i wczoraj pokupowalam zeczy dla czlopca bp byla wielka przecena ale to nie dla mnie tylko dla szwagierki rodzi we wrzesniu.... ae juz bym chciala wiedziec ze z moja kruszynka wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny żegnam się na razie bo wyjeżdżamy nad morze na 2 tygodnie, życzę Wam zdrówka i Waszym maluszkom i spotykamy się w komplecie w sierpniu:-) Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ira, ja przez pierwszy trymestr też zjechałam w dół z wagi, dokładnie kilogram. A z kruszynką wszystko dobrze. Mój rekord był w pierwszej ciąży, kiedy to przez pierwszy trymestr zjechałam w dół o pięć kilo. I też z córeczką było ok. Więc nie martw się. Przybywanie na wadze tak naprawdę zaczyna się od drugiego trymestru, kiedy to kobieta czuje się lepiej i mdłości i wymioty znikają. Ja wizytę u ginka mam jutro, ale się nie martię, wiem że z kruszynką ok, bo czuję jej ruchy. A teraz sobie piję mrożoną kawusię i jem ciasto z jabłkami. Zapraszam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivona82
Cześć dziewczyny, ja też coraz częściej bym jadła, jak narazie przytyłam 4 kg, waga wyjściowa 55 kg. W pierwszej ciąży przytyłam 15 kg, ciekawe jak będzie teraz, zwłaszcza, ze w pierwszej ciąży miałam więcej ruchu, pracowałam do 7go m -ca, a teraz muszę leżeć. Dziś nagotowałam gar grochówki i co jakiś czas podjadam :). Moi rodzice zabrali synka nad wodę, mąż w pracy, a ja leniuchuję i niestety jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivona82
DoniaJulia - mrożona kawka i ciasto - mmmmmmmm pycha, nie odmówię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ivona82
banch - u mnie 15 tydzień, jeszcze nie wiem co będzie, chłopiec czy dziewczynka, usg mam 25-go więc licze na to, że maleństwo ujawni swoją płeć:). Z mężem liczymy na dziewczynkę, mamy już 5 letniego synka. Ale co ma być to będzie, oby zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede myslec pozytywnie, im bardziej bede sie denerwowac to gorzej na tym wyjde... Donijulia, ymm tez bym wypila mocno schlodzana kawusie, my z mezulkiem wrocilismy z chinskiej restauracji, juz dawno mialam to w planie he he, ale sie objedlismy a teraz maly odpoczynek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc. Moja tesciowa tez sie rozszalała:) Ciocia mojego meza otworzyła niedawno ciucholand i tesciowa jest tam co najmniej raz w tygodniu. Ostatnio przywiozłam od niej cała torbe ubranek. I dla chłopca i dla dziewczynki ale raczej neutralne. Cieplutki kombinezon tez sie tam znałazł. Ja w zabobony nie wierze dzis zaczynamy 17 tydzien a ja mam juz sporo ciuszków a po wakacjach jade po wózek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaczek 126 ja też nie wierzę w zabobony, tylko nie chcę jeszcze nic z ciuszków bo gdyby nie daj Boże coś się stało to nie mogłabym na nie patrzeć. Jak dzidziuś zacznie do mnie pukać to wtedy będę spokojniejsza i mogą mi przywozić co chcą :D. Teraz wiem że szaleje wieczorami bo brzuch zaczyna mnie boleć i rozpiera mnie na wszystkie strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK________WIEK____ TERMIN____MIASTO______PŁEĆ Gosiaczek 126__26______31.12_____Raszyn_________? czarna1992____19______01.01_____ Bielsko Biała____ ? madziatek_____26______01.01_____ Warszawa______ ? kika79________ 31_____ 02.01_____ Rzeszów________? Aniela6________26______02.01_____ UK_____________? Gosia32________32_____03-01_____Warszawa_______? Madzia_mi_____ 21_____ 04.01____ Warszawa_______? inka1989______ 21_____04.01_____ Wadowice______? spiderka_______28_____ 05.01_____ Tarnów_________? Naleen________28______05.01______Grudziądz______? Aguniek0121___27______05.01______Lublin__________? moniś_86______25______07.01______Warm.-Maz.____ ? Ana Lena______28______07.01______Warszawa______? Camilla2011____24______08.01_____Sucha Beskidzka__? foxy30________30______08.01 ____ śląskie__________? monia555______25______08.01____ S. Beskidzka_____? Sandra________28______08.01______Kielce_________ ? kasiek1984____ 27______09.01_____ Wrocław_______? hannam_______ 23______09.01_____ trójmiasto_____ ? Mig_otka______23______09.01_____ Tarnów________ ? Groszek 25____ 25_____ 10.01_____ Szczecin_______ ? kizia__mizia___ 25_____ 10.01_____ Wrocław_______ ? Mufi__________ 28_____11.01_____ Rzeszów_______ ? Ivona82_______29_____11.01______Zachodniopomorskie___? m0nik@_______ 28_____ 12.01_____ Bielsko-B____95% dziewczynka jasmin_82 _____29 _____12.01 _____ Bielsko-Biała ____chłopczyk??? Shagyy________25_____ 12.01_____ Wielkopolska____? jagódka_1984__27_____ 12.01______Śląskie_________ ? fillipinka_______27_____ 13.01 _____ Białystok_______? Rimela________ 29______14.01______śląskie_________? DoniaJulia_____31______14.01_____ Oświęcim_______? Aless__________32_____15.01_____ Kraków________ ? Agnieszka@...__27_____ 15.01_____ UK ____________? kasiczek159____21_____16.01_____ Tychy__________? youstta_______ 28_____17.01______ Wrocław_______ ? -cukierkowa-___20_____18.01______ Dolny Śląsk______? Emma9999_____ 25_____18.01______ Kraków________ ? ivonne36______ 36_____ 18.01______Gdynia_________? Ebel__________ 33_____ 20.01______ Głogów________ ? zoooja________ 23_____21.01______ Podkarpacie____ ? alexxxxx_______28_____21.01______ zachodniopomorskie agniesiulka_____31_____22.01_______Poznań________? kat-har-sis_____25_____22.01______ Warszawa______? Alka28_________28_____23.01_______Warszawa_____? Vivanilli________21_____24.01______ Śląskie_________? MelisQa _______ 22_____24.01______Poznań_________? iti___________ _34_____25.01______ Toruń_________ ? ira1___________27_____25.01______ Niemy _________? Cama_85______ 26_____27.01______ Gołymin________ ? rozsan ________25_____27.01______ Szwecja-Uppsala_? edkar2________32_______?_________ Kraków________? Natalucha_____ 22_____ 28.01_______trójmiasto _____? polajanka______30_____ 28.01_______Dolny Śląsk_____?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisz proszę czy wszystko w porządku, wypisałaś się z tabelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ok.. Ale po tym jak dostałam biegunki to nie było ciekawie chcieli mnie zostawić w szpitalu. Odczekam trochę.. jak będę pewna że maleństwu nic nie grozi wpiszę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, ale się wystraszyłam, kamień z serca. Wszystko będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniela6
Hej wszystkim. Się pochwalę dziś już czuję wyraznie moją dzidzię chyba ze 100 kopniaków przez cały dzień :-) no może przesadzam ale dużo tych ruchów było wcześniej też coś czułam ale nie byłam pewna bo jakieś tydzień czas nic, bez odzewu. Aż tu wczoraj tatuś się przykleił i jak stukneło to mój pod ręką poczuł a dziś się rozszalało . Wiadomo czyje to będzie tym razem nie mamusi :-( tylko tatusia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsan
Witam wszystkie dziewczyny ....no w Szwecji pogoda pod psem-szaro i buro , czekam na piękny sierpień i wrzesień...a potem od razu na ostrą zimę ... Aniela6--no tylko pogratulować...ech ja na swoje pierwsze ruchy muszę poczekać maleństwo dopiero skończyło 12tyg...a do 18tygodnia się nie łudzę że coś poczuję nawet biorąc pod uwagę ,że jestem bardzo szczupła. Macie jakieś pomysły na obiad??? za mną chodzi chyba polski mielony z pieczareczkami, ziemniaczki i młoda zasmażana kapusta ze śmietaną i koperkiem..mniam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ja dziś na obiad będę mieć zupkę pieczarkową, a na drugie danie knedle ze śliwkami :) A co do ruchów Rozsan, ja w tej ciąży poczułam koniec właśnie 12 tygodnia pierwsze nieśmiałe stuknięcia od kruszynki. Tyle że do mojej szczupłości dochodzi że to trzecia ciąża. A i po popołudniu mam wizytę u ginka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela zazdroszcze ci tez juz bym chciala, jeszcze troszke. U mnie tez szaro i deszczowo, no i wietrznie, gdzie to slonce... A na obiadzik chyba ogorkowa u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniela6, zazdroszcze tych kopniakow :) :) u nas tez pochmurnie :( ma padac do srody. ale na szczescie za 2 tyg, bede w Polsce :) Moze zobacze troche slonca hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam termin
Cześć, pogoda osłabiająca -nie mam na nic sił. :O Czytam co piszecie ale odpisywać mi się nie chce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notabene*
🖐️ :) A Warszawa zalana słońcem aż chce się wstawać. Do pracy mam na 11. Wstawiłam pranie, popijam kawkę i natknęłam się na wasz wątek. Termin mam wyznaczony na początek stycznia, więc mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×