Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nowa Solidzianka

Do Ficus Gromek!!

Polecane posty

Gość Nowa Solidzianka

Nowa Solidzianka Zatrudniłam się w kwietniu w firmie preznej solid! Gdy juz złozyłam wszystkie dokumenty w rekrutacji(pani wnikała dogłębnie w moja karierę ażdo majtek)zaczełam prace na stacji monitorowania Nadmieniam że kazano mi podpisać umowę bez daty rozpoczęcia pracy i napisać oświadczenie że nie będę rządać zwrotu zapytania o niekaralność.Gdy byłam juz w trakcie szkolenia dowiedziałem sie że szkolę sie za darmo.Gdy część obowiązków opanowałam na tyle że już wykonywałam pewne rzeczy sama ..dostałam kubeł wody na głowe od zmianowego zaczoł wydzierać się na mnie i łajać za rzeczy które jeszcze nie wdrożyłam.Ich zdaniem wszystko powinnam opanować w 3 służby .Dowiedziałam sie że więcej mi juz nic nie powiedzą ..bo ja mam to już umieć.Rzecz w tym ze grono osób które przychodzi do pracy po paru godzinach lub po jednym dniu odchodzi natychmiast bo tak naprawde nikt cie tam nie szkoli wszystko z doskoku.O co tu chodzi...jak chcą miec dobrych wyszkolonych pracowników?Widać założeniem tej firmy jest żeby ludzie przychodzili i pracowali jakis czas za darmo...albo zostanie albo nie!!!I tak wapadli na pomyśł jak zaoszczedzic pieniądze.Gdy chciałam odebrac zapytanie o niekaralność dowiedziałam sie że nie dostane.A przeeciez tak naprawde umowy nie podpisałąm nawet jej nie dostałam!!!Nie podpisujcie w solidzie nic tzw.inblaco..bo was w tyłek wyr...!!!!Ludzie !!!Ostrzegam was.!!! My Oszukani!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×