Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona_91

od jutra zaczynam odchudzanie

Polecane posty

Gość ona_91

Witam wszystkich :) A więc zacznę tak... Mam 164cm wzrostu, ważę 75kg i marzy mi się schudnąć do wakacji 10kg. Kiedyś już udało mi się zrzucić 15kg, ale niestety one wróciły na moje własne życzenie. Strasznie się zaniedbałam :( No ale cóż - od jutra zaczynam walkę z moją nadwagą od nowa ! Musi się udać ! Będę tutaj pisała plan swojej diety, co dokładnie zjadłam, jakie ćwiczenia itd. Ktoś chce się przyłączyć? Razem zawsze raźniej :) A o to moje zasady: - max 1000kcal dziennie - posiłki co 3 godziny I śniadanie: 9:00 II śniadanie: 12:00 Obiad: 15:00 Kolacja: 18:00 - dużo warzyw i owoców - 2l wody mineralnej dziennie - picie herbaty zielonej i czerwonej - 50 brzuszków i 50 przysiadów po przebudzeniu - 3-4 razy w tygodniu jakieś dodatkowe ćwiczenia, np. rower, długi spacer, basen (niestety nie mam zbytnio czasu na ćwiczenia) - zero słodyczy - zero fast-foodow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latwiej powiedziec niz
mialam podobnie. ladnie zgubilam kg, alee potm znow objadanie trzeba zmieniac nawyki na zawsze, a nie tylko czas diety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak swoja droga, to na takim planie jaki sobie obralas.. daje ci gora 3dni. on jest zbyt rygorystyczny, rzucisz to w cholere.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczęłam dziś. Nie liczę kalorii, dieta na zasadzie MŻ, bez slodyczy, fastfoodow, masla,cukru. 10 kg do stracenia. Sądząc po Twoim nicku autorko jestem w Twoim wieku, rocznik 92 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_91
Zgadza się, jesteśmy w tym samym wieku :) Dlaczego nie od dziś? Ponieważ mam dzisiaj gości i co się z tym wiąże będę musiała zjeść z nimi konkretny obiad i do tego jakaś kawa.. Nie wydaje mi się żeby ta dieta była jakaś rygorystyczna ponieważ mogę jeść na niej to co lubię, a nie wpychać sobie na siłę szpinak lub coś takiego. A poza tym zależy mi na szybkim schudnięciu. Może to nie jest najzdrowszy sposób, ale na pewno lepszy niż głodówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_91
LoganDeLuca a mogłabyś podać swoje wymiary ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Przyłącze się do Ciebie i hmmm plan dnia będę stosowała podobny :) Jesteśmy w tym samym wieku :) Więc dziewczyny od jutra się bierzemy za siebie tzn już dziś należy popracować , ćwiczonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alice91256
hej ja także planuje schudnąć. kilka miesięcy brałam tabletki anty i dużo przytyłam, teraz chce schudnąć 3-5 kg. więc jestem z Tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_91
Cieszę się, że nie jestem tutaj sama :) Ja w sumie przez te święta i na dodatek imieniny taty przytyłam 2,5kg ;/ fatalnie się z tym czuję... Ważycie się codziennie? Ja tak zawsze robiłam, ale tym razem chyba to zmienię żeby widzieć lepsze efekty. Będę ważyła się raz w tygodniu. Zobaczyć 72kg zamiast 75 to już będzie coś :) Jeśli możecie to podajcie swoje wymiary - wtedy spadek wagi widać bardziej wyraziście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_91
I napiszcie proszę jaka jest wasza wymarzona waga :) Moja waga na dzisiejszy dzień: 75kg Cel I: 71kg Cel II: 68kg Cel III: 65kg I tyle do wakacji by mi wystarczyło :) A później oczywiście dalszy ciąg odchudzania aż do wagi 55kg. Kiedyś waga wskazywała mi już nawet 58kg, ale przydałoby się jeszcze troszeczkę mniej. Nie wiem jak mogłam doprowadzić się do takiego stanu :( Już nie mogę na siebie patrzeć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klassi
Ja chciałabym w końcu w sensowny sposób zrzucić 10 kg. Zastanawiam się nad taką dieta metaboliczną http://vimed.pl/dieta/ Czy ktoś z was może ja stosował? Na podstawie indywidualnego kodu metabolicznego dobiera się pokarmy, które są najlepsze dla organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola08
To się tylko tak mówi, zero słodyczy, fast foodów i tak dalej, ale jak już masz dość po 3 dniach to sie nażresz jak świnia i znowu nic, ja nie wiem, jak to jest ze co trochę jakaś laska wstawia zdjęcie ze swojej metamorfozy w której z 75 kg kobiety stała się 55 kg laską, dla mnie czary albo photoshop...ja nie raz zaczynałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od miesiaca nie jem slodyczy..i w ogole nie uzywam cukru, ani miodu ani zadnych slodzikow...nie jej chleba i nie pije mleka krowiego i nic co z mlekiem zwiazane...mam sie swietnie..schudlam ponad 6 kilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karaska_44
Ja też z codziennego jadłospisu wyeliminowałam słodycze i słone przekąski. Dodatkowo zrezygnowałam z fast - foodów, które tak lubię. Na samym początku było ciężko, ale teraz już się przyzwyczaiłam. Zapisałam się tez na fitness i wsparłam się tymi tabletkami na odchudzanie - http://wsad.it/gosc/african-mango . Moja znajoma je kiedyś brała i schudła chyba 19 kilo w kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość banika192
Oooo fajnie ja również schudłam dzięki Afrykańskiemu Mango http://szczupla-kobieta.pl zamówiłam go z tej strony mają bardzo niedrogie komplety;) a jak dla mnie ten suplement to rewelacja;) schudłam z nim 32kg w 3 miesiące i jakoś nie wyrzekałam się jedzenia. Jadłam regularnie i tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria45

Już tyle razy zaczynalam ehhh brak motywacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalisz78

Spróbuj jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorcia Jolcia

Powodzenia ja sie poddałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elzunia 23

Ja już chudnę 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwkaLas

Dołączam się 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja też - pod koniec lipca zaczęłam biegać, jak na razie staram się ograniczać biały cukier i jem tyle warzyw, ile mogę. jak na razie udało mi się zgubić kilka kilo - oby spadało dalej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gferda

Ja też zaczęłam od miesiąca i slabo mi idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleksandra 78

Powodzenia mi się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areski

Lepiej zacznij od dziś 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikejla2300

A co myślicie o oczyszczającej diecie sokowej? Sportfoodsoki oferuje zestawy dedykowane właśnie temu celowi. Soki są zdrowe, świeże i bez konserwantów, można uzupełnić witaminy i mikroelementy, oczyścić organizm a nawet zgubić nieco kilogramów. Zestawy są do dostania w różnych miejscach, w tym sklepach stacjonarnych, ale najlepiej zamówić je na stronie sportfoodsoki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×