Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Olivinska

Na ile to wycenic?

Polecane posty

Gość Olivinska

Mam do sprzedania wielka wyprawke po coreczce. Ubranka od 56-80 okolo 400szt ( jak nie wiecej). Do tego strylizator parowy do butelek, butelka avent 125ml, nosidelko, buciki, karuzela fisher price z pilotem... Chce to wszystko za jednym rzutem sprzedac. Jaka cene za to byscie daly? Wszystkie rzeczy w idealnym, bdobrym i dobrym stanie. Bez dziur plam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivinska
Nie moge :) Odbior tylko osobisty bo wysylka bylaby mega droga;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorkiiiii
400 sztuk ubranek? litosci,po cholere dziecku 400!!!!!! sztuk łachów?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivinska
Mojej sie przez rok przydawaly;) One sa od urodzenia do roku i nawet ponad:) Duzo kupilam duzo dostalam ( nie wszystko tez cora nosila) Poza tym to na pewno nie sa łachy;) Łachy to moze twoje dziecko nosi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ste5ye
a skąd my to mamy wiedziec,boze jak mnie wnerwia takie cos...chyba wiesz ile za co dałas ile moze byc warte,wiesz jakie to ciuszki czy firmowe czy nie,sama ocen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivinska
dobra chyba bede musiala;) A chcialam porady bo nie chcialam zbyt duzej ceny za to dac bo to spora ilosc:) Uciekam milego wieczoru dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda gadacll
oddaj potrzebującym - sama przeciez część otrzymałaś. Satysfakcja o wiele większa a i czasu mniej zmarnujesz na fotografowanie 400 ubranek. Ja wszystko rozdałam po dzieciach. Nic nie sprzedałam - widziałam dzięki temu całą masę szczęśliwych, kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Losie 400 sztuk ciuchów :D Zw wszystkich skorzystało dziecko :) Ps.Nie jest to złośliwość tylko ciekawość :) Codo tematu to bym zrobiła tak: Ciuszki bym podzieliła na rózne paczki po 30-50 sztuk w jednej licytacji. Osobną licytację zrobiłabym dla zabawek czy też sprzętów jak krzesełko czy nosidełko. Ale jeśli planujesz jeszcze dzieci to nie lepiej coś zostawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×