Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ubogistudent22

Czemu wszystkie dziewczyny są tak pazerne na kasę?

Polecane posty

Mam 22 lata i ostatni raz uprawiałem seks 6 lat temu. A od jakiegoś czasu bezskutecznie próbuje zdobyć serce jakiejkolwiek dziewczyny - dodam, że odrzucam tylko grube, obleśne, blachary i głupie. Każda już po bliższym poznaniu, gdy ma dojść do spotkań, to zaraz chce iść do kina, restauracji, chce kwiatów, wożenia samochodem (mam seicento, ale ledwo opłacam benzynę). Ja mam do zaoferowania tylko siebie, swój pokój (2x3m), film na komputerze w HD, oraz spacery mniej lub bardziej romantyczne. Ale żeby za każdym razem wydawać w tak bzdurny sposób pieniądze? Kupuje sobie coś do ubrania raz na pół roku, pieniądze wydaję głównie na swoją edukację, odbywam darmowe praktyki. To przecież nawet po odbyciu praktyk/stażów jako początkujący inżynier zarobię góra 2k. A przy takich wymaganiach księżniczek to stać mnie na dziewczynę będzie w wieku 30 lat. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bardzo cichy odkurzacz
Jak nie masz sie czego wstydzić, to zrób zdjęcie wackowi. Wepnij w klape od marynarki - może sie coś złapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO13791
Takie życie i radzę się do tego przyzwyczaić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj kobiety, która ma własne pieniądze i nie potrzebuje sponsora. Ja uwielbiam kasę! Swoją własną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalony_kociak_19
Od tego facet jest by zapewniac byt swojej kobiecie. A ty jestes i bedziesz biedakiem, na ktorego w zyciu bym nawet nie spojrzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia z katowic
Pokaż zdjęcie to pogadamy. Pewnie jakiś grubas pryszczaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie życie Kotku .., to nie czasy gdzie kobietom mozna było zaimponować przewiezieniem na ramię rowerem ! teraz rządzi kasa kto jej nie ma i to jeszcze na dodatek facet to jest skreślony !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość udany_zwał
" takie życie Kotku .., to nie czasy gdzie kobietom mozna było zaimponować przewiezieniem na ramię rowerem ! teraz rządzi kasa kto jej nie ma i to jeszcze na dodatek facet to jest skreślony ! " Na szczęście wielu facetów skreśla także takie materialistki jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja rowniez do tej pory
mialem nieszczescie poznac same meterialistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gostek,
nie skumal, ze mial okazje na najtanszego loda, cena biletu do kina :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mężatka taka tam
czasem wypada zaprosić gdzieś dziewczynę;-) a tak do tematu dla mnie lepszy czas był spędzany sam na sam w ciszy gdzieś na ławce w parku, na spacerze bądź u domku. do kina czy takie tam to tak 1-2 razy na miesiąc chodziliśmy , choć bywało że bilety mieliśmy od znajomych;-) i wypady do baru co sobote,wiadomo facet kupował ale ja nie lubię takich sytuacji więc po kolejce piwa ja szłam kupować. jak gdziś szliśmy na ompreze to razem się składaliśmy. dziś jesteśmy małżeństwem i pomimo wspólnego konta i wspólnej kasy wolę byc samodzielna i móc za sibie zapłacić. a zamiast iść gdzielkolwiek wolimy ten czas spędzić sami w zaciszu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vascar
a co studiujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze ci ta k studencie;-)) miales 6 lat na zastanowienie i nic nie wymysliles - a moze jest tak jak piszesz (choc to zalezy od kobiet) ze one maja taki sam stosunek do biednych mezczyzn jak jak mezczyzni do grubych dziewczat, hm?;-)))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Power Wafel
Bo mogą swoją dupę traktować, jako coś co można sprzedać. Różne są formy tej sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vascar
ROR ma całkowitą rację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jelcz345
Nie sukaj dziewczyny to nie ma sensu. Inwestuj dalej w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam dośc biedaków
a ja ci powiem że nawet jesli bardzo,bardzo się chce byc z takim facetem to poprostu z czasem samo sie odechciewa, bo ile mozna siedziec w jednym miejscu w pokoju 2x3 co? na poczatku kiedy jest zauroczenie jest fajnie ale potem? co dalej? dokładnie wczoraj powiedziałam takiemu biedakowi NIE! MAM DOŚĆ! bo jak długo mozna wytrzymac z kims takim? od roku spotykamy sie w moim mieszkaniu bo własnego nie ma, od roku sponsoruje wszystko co mozliwe bo on oczywiście kasy nie ma, zbliża się majówka i co? mam zrobic zakupy,naszykowac żarcia i zaporsic go znowu do siebie na kilka dni? o nie,nie, w dupie z takimi bidolami!!!!!!!!!! nie dziw się że dziewczyną, czasami trzeba użyc rozumu a serce jak głupie niech cierpi,pozatym na kochanka zawsze jakiś biedny facet sie znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i dobrze zrobilas
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master2
Ja od paru lat na kasę nie narzekam, ale poznając dziewczynę w ogólę jej tego nie pokazuje. No bez jaj, kup to, kup tamto, zapłać jeszcze za coś innego. To już chyba czystrzy jest sponsoring, tu przynajmniej jeszcze wszystko od początku jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jeśli dziewczyna cały czas
bierze bierze i bierze to jest ok bo facet za to płaci ? Jesteście zaślepione puste hipokrytki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooprosze
Ostatnio sex uprawiałeś w wieku 16 lat, no proszę :P Gdyby dziewczyna tak napisała to od razu zostałaby zwyzywana o dzi**k. Może jesteś nieatrakcyjny = brzydki? :D Skoro kupujesz ciuch na pół roku... A pewnie sam szukasz księżniczki. Jesteś nieatrakcyjny i zasłaniasz się brakiem kasy. Nie mówię, że masz ubierać się u Prady :D w SH też możesz znaleźć coś ciekawego i taniego. Ale po co się zmieniać? Lepiej narzekać na kobiety. Ty byś ,,poleciał'' na nieatrakcyjną? Z pewnością nie. Oczekuj od innych tego, co sam możesz od siebie dać. Zmień fryzurę, ubiór, ogól się tu i ówdzie a zobaczysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są setki i tysiące dziewcząt o duszy ze złota ale nieszczególnej urodzie :P które z pocałowaniem rączki przyjęły by serduszko faceta :P czy możemy RAZ NA ZAWSZE SKOŃCZYĆ PIERNICZENIE DEBILIZMÓW o tym jak WSZYSTKIE kobiety są materialistkami? Napiszcie JASNO i uczciwie - wszystkie ŁADNE dziewczyny są :P zaiste moi kochani debile :P:P Te mniej ładne to zwykle romantyczki o gołębich serduszkach bo życie i ciągła pogarda ze strony facetów nauczyła je pokory :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba na złe trafiasz. To zależy od ludzi ja tysiąc razy bardziej lubię chodzić na spacery. Ale jak by było zimo bardzo to bym wolała iść gdzieś na herbatę posiedzieć i pogadać i to nie koniecznie w "twoim pokoju" nie ze względu na pazerność, tylko po prostu nie idę do niego po pierwszym czy drugim spotkaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Och Ach :P oburzone prawiki widzę zdjęły mój komentarz :P nie szkodzi :P gołodoopce mogą zasłaniać uszka rączkami i tupać nóżkami w trampeczkach za 20 zł ale PRAWDA jest prosta - ładna kobieta potrzebuje hajsu :P mniej ładna poleci na charakter i serce bo docenia to co ma :P rzeki kijem gołodoopiec nie odwróci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu sa pazerne na kasę ? bo nie chce im się przacować sa puste i zimne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×