Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

virgin23wroc

W końcu poznałem troszkę bliżej dziewczynę. Co dalej?

Polecane posty

Witajcie kochane. Na wstępie zaznaczę, że ostatni stosunek seksualny odbyłem w czasach licealnych. Od tamtego czasu przyszły studia, oraz właściwe wypracowanie światopoglądu - jednym słowem nie miałem okazji poznawać żadnych dziewczyn, a nawet gdybym chciał, to nie miałem gdzie. Ostatnio z konieczności chodzę na język i muszę przyznać, że tyle dziewczyn w jednym miejscu to ja ostatni raz widziałem w liceum. I stało się - poznałem dziewczynę. Jest raczej przeciętna, chociaż można uznać za ładną. Jest w miarę inteligentna. Zawsze wymienialiśmy tam jakieś uprzejmości, ostatnio nawet tak trochę bliżej porozmawialiśmy i pozwierzała mi się z paru osobistych rzeczy (typu praca, koleżanki). Nasze rozmowy odbywają się w trakcie zajęć. I ostatnio właśnie poczułem, że się mimo wszystko trochę do siebie zbliżamy. I po tym, na następne zajęcia przyszła znacznie bardziej urodziwa niż dotychczas - fryzura, makijaż - no jak z obrazka. Czy to coś znaczy? Czy możliwe, że to dla mnie? Czy mogę w takim razie podejmować kroki celem umówienia się na randkę? Jak dalej postępować? Jak ustalić czy jest zainteresowana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz nie prawiczek
Delikatnie muskaj ja po nodze, rece i obserwuj jej reakcje. Ja tak wlasnie wybadalem swoja obecna narzeczona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwoodko
ty lepiej sobie szukaj chlopa ze swojej kategorii wiekowej (>45)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden 123
lol ja myślałem że już jakiś konkret ,a ty o takie gówno się pytasz ....zobaczysz potem co będzie bo związek to ciężka orka i nieraz chore jazdy panienki która trzeba okiełznać niczym dziką klacz...na początku to wszystkie są miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks Tych
wpierw zbadaj dokładinie jej charakter bo możesz się zawieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivia

Z malowaniem jest różnie może miała gorsze dni i się nie malowała a potem się pomalowala... Bardziej patrz na wzrok i sposób w jaki na ciebie patrzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×