Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamilia2905

Platynowy blond.....

Polecane posty

Gość Kamilia2905

Witajcie kochane! Właśnie umyłam włosy po farbie palette mroźny blond i jestem załamana!! ok 1,5 mc fryzjerka robiła mi blond na włosach, wyszedł taki sobie(swój mam ciemny blond) trochę żółty:( Więc teraz stwierdziłam że spróbuje sama i tak, odrosty rudawe, reszta fioletowo- popielata... TRAGEDIA.... Czy jeżeli za jakiś czas (tydzień?) zafarbuje znowu tym samym kolorem tylko odrosty, będzie lepiej? Włosy mam krótkie, więc ten rudy widać najbardziej z tyłu... Poradźcie coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka zjem
w moim przypadku pomoglo tylko nalozenie duzej ilosci pasemek jasnych, nie wiele mozna z tym zrobic. Duzo pasemek i to w miare przykryje ten rudy i wymiesza sie z szarym. mi ta sama farba polozona drugi raz na rude/zolte nie pomogla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilia2905
w moim przypadku pasemka odpadają bo mam włosy ok 5-6 cm najdłuższe a tył maszynką ciachany... no, nic zobaczymy....a może jakas inna farba a nie palette?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekoladka zjem
to chyba tylko jakas mocno ciemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilia2905
Aj akby znowu na blond? teraz są już bardzo rozjaśnione więc może chwyci tak jak chce? A ten odrost to nie jest jednak rudy, tylko taki złoto- miedziany blond... a reszta prawie siwa.... może jakimś złotym blondem to przykryć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilia2905
Up Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponawiam pytanie....
nie ZLOTYM LONDEM TYLKO KONIECZNIE JAKIMS POPIELATYM - GOLEBI!!!!!!! do tego jaka plukanka fioletowa /szampon i powinno byc dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie zrób sobie płukankę
np Delia (w Rossmanie można kupić np), ona ładnie niweluje tan żółty odcień nie farbuj na razie bo strasznie Ci wysuszy włosy. Farby palette fatalnie wysuszają włosy, zwłaszcza blond, które są bardziej miękkie i cieńsze niż inne kolory spróbuj ufarbować u fryzjerki na jakiś blond troszkę ciemniejszy, z jaśniejszymi refleksami, tak żeby kolor się wyrównał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilia2905
ale ja tylko te odrosty mam takie miedziane, reszta po kolejnym myciu jest coraz lepsza, wiec myślę ze jeszcze kilka myć a będzie ok, tylko te odrosty... A jakbym tym samym kolorem tylko odrosty? Chyba gorzej już nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na razie zrób sobie płukankę
za jakiś czas znów będzie identyczny problem, bo znów ta sama farba przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilia2905
ale ja nie chce płukanki bo one i tak są lekko fioletowe tylko odrosty chce trochę zbliżyć do koloru reszty. Odrosty i tak całkiem fajnie się odbarwiły więc może jak jeszcze raz je "maźne" to będzie już ok..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilia2905
a jeszcze jedno, co by było gdybym teraz nałożyła też blond ale innej firmy? np Garnier czy Wella? Czy lepiej juz zostać przy tym a następnym razem spróbować coś innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×