Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mr elegant

Buty wyjściowe za 20zł i sportowe za 20zł -- Gdzie kupić?

Polecane posty

Gość mr elegant

Jakie sklepy polecacie? Rok temu kupiłem fajne buty eleganckie za 16.99 w Carrefour. Chciałbym teraz podobne, ale nie wiem czy mają. Jak nie będą mieli w Carreforu to gdzie polecacie? Oprócz tego szukam jakiś sportowych w podobnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na targu u chinczyka
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr elegant
w chińskim sklepie to mają po 40-50 zł najtaniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i takie z Carrefour'a ci sie nie rozleciały?? Chyba nie odważyłabym się kupić butów w markecie........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr elegant
Właśnie mi się rozleciały i dlatego szukam nowych. Dokładnie to wytrzymały 8 miesięcy. Kiedyś kupiłem tak zwane markowe i to ze skóry, a pochodziłem w nich niecałe 2 lata, więc dużo bardziej opłaca się kupować taniutki co pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no może i masz rację, bo ja kupiłam w zeszłą zimę kozaki skórzane i też już mi się rozleciały... 2 sezony w nich pochodziłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w mieście jest taki sklep gdzie fajne buty można kupić w takiej cenie, ale nie jest to jakaś sieciówka, więc pewnie u Ciebie nie będzie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr elegant
a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjściowe buty za 20 zł?
To może pogrzebać w jakimś śmietniku lepiej? Ludzie wyrzucają czasami porządne obuwie.. Bedzie jeszcze taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr elegant
Odezwali się ci co dają się nabijać w butelkę i kupują buty po 400zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takie buty śmierdzą i się szybko rozlatują. Po prostu nie warto... Lepiej zainwestować w droższe i będą na dłużej nieprawda, ja nigdy nie kupiłam butów droższych niż 50 zł, zazwyczaj to właśnie jest od 20-50, rozlatują mi się jak każdemu mniej więcej po 2 sezonach i na pewno nie śmierdzą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja ciotka z wujkiem chodzą i kupuja w szmateksach... nawet buty... i czasami mi tez cos tam dadzą... to powiem wam, że naprawdę warto, bo te buty są mocne, nie rozkleja się szybko, a niektóre są naprawdę ładne... I z dwóch par jakie mam: jedne klapki, drugie sportowe to powiem, że nie widać po nich żadnych śladów użytkowania.. A tam da się kupić buty za 20zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdfhwe
a co wam do tego? chce facet buty za 20 zł i niech ma, a co was to obchodzi:) ja tez czasem kupie za tyle jak mi sie podobaja. Noxelia poetko od siedmiu bolesci juz i w ten temat sie wtracasz? :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghdfhwe
noxelia nie udawaj wielkiej bogaczki, szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja ci powiem, że kupiłam
zajebiste buty w F&Fw Tesco, za 25 zł dokładnie. Moje koleżanki nadziwić się nie mogły jakie są ładne, nic nie śmierdzi i niczym nie odstają od tych z jakiegoś dajszmana tyle, że za 100 :o 🖐️ Więc zajrzyj do Tesco, znajdziesz coś dla siebie na pewno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak niektórzy noszą te same buty co np. mama, starsza siostra?? I sie nimi zamieniają?? To jest to samo, a nawet nie, bo zanim ubrania czy buty trafia do szmateksów są poddawane dezynfekcji, dlatego mają taki specyficzny zapach.. Poza tym bardzo często mozna spotkać nienoszone buty z metką, które pochodzą z likwidacji sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupiłam śliczne botki za 30 złotych nie smierdza a w sklepach identyczne były za ponad 100. no bo to tak jest, a oni myślą że droższe to lepsze :D:D jak to się niczym nie różni, prócz tego, że pudełko butów z wyższą ceną jest ładne i kolorowe a z tą niższą szare :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niejednokrotnie też kupowalam buty w sklepie gdzie płaciłam prawie 200 złotych za chińskie śmierdziuchy. oczywiście w sklepie nie wachałam dopeiro w domu woń cudowna sie rozchodziła.....chiny zalały nasz rynek i sklepy czy handel, czy rumunce wszedzie ejst chińszczyzna a nie zawsze te za 20 zlotych muszą byc tymi smierdzielami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forum widmooooooooooo
ja jedynie na butach nie oszczędzam. wszystkie mam skórzane i nie rozlatują mi się po 2 sezonach. za kozaki dałam 400 złotych a będę w nich chodzić już piątą zimę (zmieniam tylko fleki u szewca). ja nie wiem jak wy chodzicie że tak niszczycie obuwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr elegant
No właśnie, lepiej częściej zmienić. Wystarczy gdzieś zahaczyć butem czy po prostu naturalne zużycie i byt wygląda jak stary trampek ze śmietnika. A tanie buty sobie mogę częściej zmienić i przynajmniej jako tako wyglądają do czasu aż się nie rozlecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czaka Bongo
Wiadomo, ze te w demichmanie czy butikach usytuowanych w galeriach to ten sam shit co po 10 20 zl tylko z taka marza, ze szok :O Sama mam teraz baletki w New Yorker z materialu kosztowaly 55 zł, rozlecialy sie po 20 dniach, wiec powiedzcie mi ktos ustala takie ceny za buty warte 5 zł?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ButyJana.pl
Zapraszam do naszego sklepu www.Butyjana.pl napewno znajdziesz coś dla siebie,a w razie problemów chętnie służę pomocą podczas zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej ula, czesc ula
zgadzam sie, jak najbardziej, ze dobre buty nie musza byc dorgie a tanie m=buty nie musza byc zle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia...............
noszac uzywane obuwie ryzykujemy grzybice stop. Jesli poprzedni wlasciciel na nia cierpial, to grzybek zostal we wnetrzu butow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wiem jak mozna chciec sprzedac takie buty na allegro!!!o zgrozo! lepsze wyrzucam na smietnik! a co do butow za 20 zlotych ...to nigdy w zyciu bym nie kupila takich butow! macie racje-one smierdza bo sa wykonane z dziwnych materialow...jesli ktos dba o nogi kupi buty w normalnej cenie w normalnym sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia...............
za 20zl to sa...klapki na lato. Pelne obuwie w tej cenie to albo jakis sztuczny twor, albo powlekana tektura. Nie ma innego wyjscia. Przeciez sama podeszwa, szycia, klejenia to juz jest koszt uzyskania, a gdzie material na cholewke. Oczywiscie nie kazdy tzw.produkt ekologiczny to zaraz swinstwo, ale tez nie oszukujmy sie, ze za grosze kupimy dobry but...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×