Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość atreya

Szukając przyjaciół w Krakowie...

Polecane posty

Gość eleleke
Cos ten temat pomalu sie rozwija;)Same kobiety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atreya
Gosienka no i pogoda się zepsuła. Mnie czeka niestety dzień cały w domu, oj, bedzie się dłuzył....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość promykkk
Witam wszystkich Ja jestem z centralnej polski czy znajdzie sie dla mnie mijesce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atreya
pewnie ze tak:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleleke
miejsca Ci u nas duzo:)Rozumiem ze z netu korzystaja tylko sami popaprancy,ludzie przegrani zyciowo,i pasztety.Ok:P Usmialem sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atreya
eleleke, oczywiście, ze tak, ale na dodatek osoby piszące te komentarze są "wyjatkami", bo same wcale na necie nie siedzą :-) Ech, uroki cafe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj też siedzę w domku. Możę wezmę się za małe sprzątanko.....albo jakiś film obejrzę sobie na necie:) Aha, w ogóle nie uważam aby na forach siedzieli sami poparańcy....a w realu to co? Sami zrównoważeni???? Wchodzę na Cafe, aby poznać fajnych ludzi, poczytać ich opinie, czego się dowiedzieć. Po co dorabiać do tego jakąś ideologię.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atreya
Gosienka he he- święta prawda- że niby co, w realu mało to popaprańców?? :-) Ja też małe sprzątanko, obiadek, ot zwykły nudny dzień, kiedy brzydka pogoda i choroba dominują. Ale przyznam, że myslałam, ze dzien bedzie gorszy, a naszczęście córa mi wraca do zdrowia, nastrój ma lepszy więc nie jest źle ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atreya
Nie dyskutuje się z.....(..), ale ja, gdyby nie choróbska, bawiłąbym się właśnie na komunii, a skoro musze być w domu to nie widze powodu aby nie umilić sobie czasu netem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśka-Baśka
Wg ,mnie osoby piszący niezbyt miłe komentarze to ludzie przegrani życiowo którzy muszą odreagować na innych aby lepiej się poczuć.Niestety w realu coraz więcej takich osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atreya
Mira ale z rozmowy o byle czym tez moga się zrodzić znajimosci na dłuzej, a z tych czasem przyjaźnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atreya, zgadzam się z Tobą w 100%. Po coś ludzie wymyślili te fora:):) Mam nadzieję, że po weekendzie dołączy do nas więcej ludzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleleke
Dzien dobry.Milego dnia wszytskim zycze.Mam nadzieje że dzisiejszy dzien bedzie bez troli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemeria
widze ze trola chyba wycieto, jak nie na kafe ;-) jak po weekendzie, wypoczeci? zmarznieci? eleke, oderwales sie choc na chwile od internetowych romansow ;-) atreya, cora juz zdrowa, w jakim wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleleke
emeria Czesc:) Widzisz ja poza netowym zyciem,nie mam nic:P Moje zycie toczy sie wokół netu,romansowe na kafei,i obrazaniu innych.Przeciez nie ma troli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemeria
eeeeeeeeee, z trolem to mi chodzilo o to, ze widze ze byl ale go wycieli na kafe to nieczesto sie zdarza jezu jak zimno dzis, wczoraj jak wracalismy to juz zasypane wszystko bylo wokolo nic tylko narty zamiast rowerow trzeba bylo brac eleleke to jak juz nie romasnowales i nie obrazales to jak minal weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleleke
beznadziejnie,pochmurno,zimno ble;)Wiesz no ja troche ucierpialem na tymże trol sie podszyl pode mnie.Ze tak powiem zszargal mi opinie kafeteryjnego podrywacza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemeria
eh te trole, ale my wiemy i znamy juz twoja slawe wiec wierzymy ze nie poddasz sie presji nadal pozostajac pierwszym z pierwszych na kafe podrywaczy ;-) dziewczyny a wy gdzie? strasznie ciezko sie zebrac do roboty dzis, przypadlby sie jeszcze tydzien wolnego ... poleccie cos fajnego do czytania, bo ja wlasnie skonczylam poprzednia lekture i szukam czegos nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleleke
Wiesz nemeria wszystkie potencjalne podrywane poblokowaly moj @:) Takze chyba jzu nic nie da sie zrobic z moja reputacja.Cos do czytania?Zalezy co lubisz.Mysle ze najlepiej poczytac komentarze pod dana pozycja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atreya
A ja nie chciałam poznawać podrywaczy, tylko zwyczajnych ludzi. U mnie kiepsko, córa zdrowa, a ja mam zapalenie zatok a teraz już też chyba ucha. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleleke
atreya cieszy mnie to ze dziecko zdrowieje,martwi natomiast Twoj stan zdrowia.O reszcie nie warto wspominac,zycze Ci tylko zeby nigdy nie dopadl Cie pomaranczowy troll.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atreya
Dopadały mnie trole, ale wtedy wystarczy zaczernic nick i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleleke
Po co zaczerniac nick,skoro i tak ktos wyciaga pochopne wnioski.Nie bede sie tlumaczyl,iz nie jestem wielbladem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atreya
a ja nie chcę ryzykowac, bo nie jestem duchem świetym i nie wiem kto jest kim. a skoro nie chcesz zaczernić nicka, to znaczy że na potencjalnych znajomych, bądź dobrej opinii ci nie zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eleleke
Widzisz atreya,sama sobie przeczysz tymi wypowiedziami,bo poprzednie w tym watku byly inne.Zreszta tak jak napisalem nie zamierzam udowadniac,iz nie jestem wielbladem,a co do tozsamosci,to ktos moze zajebiscie grac w necie,zupelnie kogos kim nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atreya
Nie wiem co masz na myśli, ze sobie przecze, nie widzę tego. NAwet nie wiem czy wypowiedzi w tym wątku są jednego Ciebie czy kilku, nie mówiąc już o tych innych wątkach. Masz rację, ze w necie można grać udawać a ja chcę uniknać bycia oszukaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemeria
yyy, nie kumam o co chodzi w powyzszej wymianie zdan atreya a po co eleke ma sie zaczerniac? ty sie nie zaczernilas ... zatoki kiepska sprawa, szybkiego powrotu do zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atreya
nemeria nie wiem kim jest eleleke, czy powaznym, "normalnym" facetem, czy tym który wypisuje zboczeństwa na innych tematach. gdyby był zaczerniony, byłoby to jasne. ja się nie zaczerniam bo póki co nie mam podszywów. a zatoki- koszmar, boli okropnie.;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nemeria
atreya na ktorych tematach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×