Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Goryczka

,,Zabójcze umysły: Okiem sprawcy

Polecane posty

Oglądacie? Według mnie genialny serial, ośmielę się stwierdzić, że lepszy od oryginału (Zabójcze umysły), ciekawski bohaterowie, fajna ekipa i trudne sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michal_inka
Oglądacie ,oglądacie ,wczorajszy odcinek oczywiscie jak zawsze chodzi mi cały cas po glowie. A który aktor wpadł Ci w oko ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FreedyMakury
Ja szczerze mówiąc nie widziałem, ale mam AXN i może zobaczę co to za cudo. Kiedy to puszczają? Są jakieś powtórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wioletka_jj
Sa powtórki chyba jakoś w soboty,a nowe odcinki mozna zobaczyc co srode ok. 23.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oppaoppa
Ja zaczęłam oglądać jakoś niedawno, chyba od 3 odcinka, ale łatwo połapać się w fabule, więc szybko się w serialu ,,odnalazłam". Podoba mi się, bo do końca odcinka trzyma w napięciu, nie wiadomo jak się skończy, to dla mnie duży plus:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość restch
No w sumie mozna zaczac ogladac i od 3 odcinka,bo kazdy jest o czymś innym.Ale nie ma jak zaczac od poczatku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BarcellonaGo
Powtórki to raczej tak patrze sa w niedzielę, a nie w sobotę jak ktos tu pisał. Jutro o 22 powtórka 3- go odcinka, a o 23 powtórka 4-go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, powtórki są w niedzielę. A co sadzicie o roli Whitakera? Pasuje Wam na szefa ,,umysłów"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ezzuezzu
Uwielbiam Forest Whitakera i Janeane Garofalo, według mnie grają najlepiej. Ogólnie świetny serial, fajnie,że nie musielismy długo czekac na polską premierę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×