Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość wybór ogromny

wózek- wybór- rady od doświadczonych

Polecane posty

Gość wybór ogromny

Witajcie, muszę wybrać wózek, czytam na co powinnam zwrócić uwagę i ......głupieję:-))) (szukam takiego 3 w 1) proszę o rady "już" mamusie może te rady przydadzą się też innym. wstępnie wiem że mam zwracać uwagę na: - wagę - koła - szerokość gondoli - pasy bezpieczeństwa w spacerówce no i miałam jeszcze tysiące pytań ale oczywiscie juz wyleciało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuśkaMałejZuzi
nie kupuj coneco toledo, ja kupiłam i żałuję, bo fotelik jest niewygodny dla dzidziusa, spacerówka także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybór ogromny
"wizualnie" podoba mi się covi i polskiej firmy kowmet. ale nie chcę kupowac pierwszego lepszego dlatego pytam. Mamuska małej Zuzi dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkapyta
Nie kupuj X landera za wysoko jest barierka zabezpieczajaca calkowicie przeszkadza maluchowi patrzec przed siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybór ogromny
ja mam....Twój odpada bo cena:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesady wyborem 3w1
pierwszego wózeka, używa sie go stosunkowo krótko.... jak dziecko ma rok, to już nie chce się ze sobą duzej spacerówki targać, bo dziecko 5 min w wózku a więcej na nogach.... ...przynajmniej ja tak miałam - duzo bardziej wykorzystałam lekką spacerówkę parasolkę, z resztą do tej pory używam - choć sporadycznie, ale dziecko ma juz ponad 2 lata! Ja bym nie szalała z tym pierwszym wózkiem, to moja rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetkapyta
Swieta prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wagowo wiele wózków jest podobnych, mało jest tych ultra lekkich (tutek grander-10kg, espiro vector 4air 10 albo 12kg-ale jest to wózek dla osób niskich, dziecku nie posłuży za długo, gondola jest maleńka, spacerówka kubełkowa-nie rozłożysz na płasko) koła pompowane super amortyzują, ale wózek automatycznie jest cięższy, no ale z drugiej strony wygoda dziecka i komfort prowadzenia wózka dużo lepsze gondola musi być nie tylko szeroka, ale i długa, dużo wózków ma małe gondole Ja kupiłam Bolder SD Ecoline firmy Implast-dzisiaj kurier przywiózł, więc wózek jeszcze nie testowany w terenie, ale już widzę, że jest super, tak wygląda http://www.swiatwozkow.pl/wozki-implast-c-31_286.html?osCsid=e1a3ef058bbf3b1de09258d67dfb4b28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybór ogromny
o i o takie opinie mi chodzi:-))) ale ja ten zamierzam wykorzystać też przy kolejnym dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raczej jestem doświadczona
i polecam nie kupować 3 w 1. Lepiej kup zwykłą gondolkę najlepiej taką żeby była miękka i dziecko nie czulo wertepów. Polecam coś takiego http://allegro.pl/wozek-o-lekkim-stelazu-classic-torba-folia-11-5-kg-i1564618602.html Mam taki i jest rewelacyjny. Później jakaś lekka, zwinna spacerówka składana do niedużych rozmiarów. Wózki 3 w 1 na prawdę się nie sprawdzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raczej jestem doświadczona
Gondoli używa się max 8 miesięcy, a te wózki są nie do zdarcia. W moim właśnie śpi sobie 6 z kolei dziecko, a wózek prezentuje się całkiem ładnie i ponad czasowo. Lepiej zainwestować w dobrą spacerówkę. Lekką zwinną składaną do niewielkich rozmiarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgodze sie z poprzedniczka.ja kupilam wozek 3w1 i teraz stoi w piwnicy...co prawda mam zamiar go dalej uzywac zima,bo jest na paskach i pompowanych kolach ale waga to porazka....12 kg,a drugie tyle corka...wniesienie tego zestawu na 1 pietro niemozliwe:))i to ze wzgledu na nieporecznosc.Na lato kupilam lzejsza,zgrabniejsza spacerowke. Gdybym miala kupowac drugi raz wozek,to kupilabym osobno gondole,koniecznie paski i duze pompowane kola,a osobno spacerowke.Oczywiscie ma to tez zalete finansowa...wychodzi taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam Emmaljunge
A jaki przedzial cenowy cie interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybór ogromny
a jak się ten classic składa do auta? cenowo (biorąc pod uwagę zakup spacerówki kiedys tam) jest bym powiedziała po pieniądzach ale i tak trzeba dokupić ten pierwszy fotelik. a koła piankowe jak się sprawdzają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raczej jestem doświadczona
Zalezy jakie masz auto. Nam się bez problemu mieści tylko trzeba pólkę wyjąć bo wiadomo, ze gondolka jest w tym wózku duża i sporo miejsca zajmuje. Co do pianowych kól to ja mam takie przy spacerówce- parasolce i powiem tak ze przy gondoli wolę pompowane. W tych tanszych wózkach 3 w 1 foteliki są byle jakie a taki byle jaki to za 100 zł kupisz na allegro, a jak chcesz cos dobrego to tak czy siak musisz sobie we własnym zakresie kupić wiec na jedno wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybór ogromny
mam 2000 na wózek co nie znaczy że za tyle ma być:-)))chciałabym wydać na niego max 1200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybór ogromny
czyli jednak bez chodzenia po sklepach się nie obejdzie:-))) muszę ten swój typ i wasze obejrzeć na żywo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy astre,stara buda i nam wozek bez problemu wchodzil z gondola,nawet polki nie sciagalismy,a mamy taki wozek http://www.el-jot.com.pl/img/max_wozki/foto_01.jpg . kola pompowane to bajka,zarowno przy gondoli jak i spacerowce,po prostu nie straszne ci zadne nierownosci,dziury,podjazdy,teraz jezdze spacerowka na piankowych i porazka...halasuje,trzesie,bo oczywiscie w takich wozkach nie ma prawie amortyzacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ci dam taka rade: Kup wozek uzywany! Ja kupilam mojej corce nowy, wydalam na niego mala fortune, uzywalam go efektownie ok pol roku. Bardzo szybko dokupilam lekka spacerowke rozkladana na plasko i juz noworodka w niej wozilam, jak gdzies jechalam autem. Spacerowka kupiona za grosze jest uzywana przez nas sporadycznie do tej pory, kiedy dziecko ma 3 i pol roku (na wyjazdach). Natomiast drogi wozek wystal sie po krotkim czasie uzytkowania w garazu, po czym sprzedalam go za smieszne pieniadze- stan idealny. Zal bylo sprzedawac. Dlatego taka moja rada: Kazdej kobiecie oczekujacej pierwszego dziecka wydaje sie, ze MUSI kupic nowy wozek. Skorzystaj wiec z glupoty innych matek i odkup wpozek w stanie idealnym za smiesznie niska cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie zgadzam z poprzedniczkami ze lepiej oddzielnie jakas gondole a potem lekka spacerowke - parasolke. ja bym teraz kupila maclarena xlr jakbym drugi raz wybierala wozek. a tak kupilam 2w1 i bardzo szybko kupilam maclarena quest sport i to byl najlepszy zakup. ten 2w1 zalega mi od dawna w garazu. tak jak napisalam teraz innaczej bym to rozwiazala. ale musisz patrzec na to gdzie mieszkasz i jakie masz tam tereny. mala lekka spacerowka z malymi kolkami nie sprawdzi Ci sie na wybojach czy lesnych sciezkach. dobra jest dla kogos kto mieszka w miescie i bedzie jezdzil tylko po chodnikach i galeriach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja odkupiłam wózek od znajomej bez żadnego pomyślunku ale to już inna sprawa.Na forach jak czytalam to warto zwracać uwagę na wagę-wiadomo jak jest lekki to tym lepiej,na teren na jakim się poruszasz a co za tym idzie dobór odpowiednich kół(ja mam piankowe,wózek ma słabą amortyzację,trzeszczy ale im więcej trzęsie..tym lepiej dla mojego Olka,im większe wertepy tym lepiej i głębiej usypia...) na funkconalnośc tj. 2w1 lub 3w1. mnie akurat fotelik samochodowy zajmuje miejsce, bo wożę małego w gondoli(malutka,nie polecam...!) a fotelik wykorzystałam tylko 1 raz jak wychodziłam z dzieckiem ze szpitala (równie dobrze mogłam pożyczyć od koleżanki) hmm...waga wózka akurat mnie nie przeszkadza (chyba ok 15 kg) bo poruszam się na terenach fdzie nie ma schodów, sama mieszkam na parterze a w sklepach są windy,do centrum handlowego podjazdy dla wózków.Dużo mam polecało wózki z dużą gondolą,skórzanymi paskami i aby spacerówka miała również siedzenie rozkładane na płASko.Gdybym miała możliwość(alboi bym myślała jeszcze w ciąży..) to zakupiłabym inny wózek.Bardzziej bym się zastanowiła nad wyborem. Mam model Graco quattro tour deluxe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to samo mialam
Jak szukałam wózka, jest tyle parametrów na które KONIECZNIE trzeba zwrócić uwagę że można oszaleć. Ostatecznie zrobiliśmy wywiad wśród znajomych, z których kilka osób zdecydowało się na navingtona. I my też takiego kupiliśmy. Waga jak w wózkach 3 w 1, ale za to super się prowadzi, bardzo dobre zawieszenie, także nie podrzuca dziecka na byle wertepie, pasy bezpieczeństwa sa w gondoli i w spacerowce, popmpowane kółka, dobry hamulec itde. Ja mam galeona i sobie bardzo chwale! Warto zwrócić uwagę też na materiały i na sposób wykończenia, żeby potem jakieś druty nie zaczęły wystawać, albo żeby dziury w materiale nie powypadały! Generalnie navingtona CI polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwony czerwony
polecam tobie wozek jane slalom pro. juz drugie dziecko w nim woże wozek jest bardzo lekki, jest typem wozka 3 w 1. ma gondolę którą uzywalam do 7 miesiaca u dziecka- do wagi 10 kg, regulacja ulozenia wysokosci głowki no i najlepszy atut gondoli- mozna transportowac w niej dziecko w aucie na leżaco!! są specjalne doczepiane zaczepy i pas stabibizujący biodra dziecka podczas jazdy. nosidełko doczepiane oczywiscie do wozka równiez sprawuje sie dobrze podczas jazdy- dziecko nie wpada w nią jak większosc noworodków w nosidła. trzeci element to sportówka- idealna dla dziecka na dlugie spacery- ma rozkladane oparcia na zupelnie plasko a to jest bardzo wazne zeby dziecko spalo wygodnie. jestem bardzo zadowolona z zakupu tego wózka. ja mam taki: http://www.janeslalompro.org.uk/matrix.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaprojektujwozek
Wybór wózka jest bardzo trudny dla nas rodziców. Chcemy żeby był ładny, funkcjonalny, bezpieczny i wygodny. Można powiedzieć, że dla dziecka to jest drugi dom. Chcesz wózek według Twojego uznania?? Zapraszam: http://www.zaprojektujwozek.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci polecę
Tako juperx 3 w 1. jestem bardzo zadowolona . Wązek nie kosztował wiele a dobrze się sprawdza. Gondolki używałam do 7 miesiąca. Teraz mała jeździ w spacerówce która też spełnia swoją rolę. Owsze wózek do lekkich nie należy ale kto każe wnosić jak po schodach go wciągam ma amortyzatory więc to ułatwia sprawę. Oczywiście bez małej w środku ale nawet jakbym miała wnosić to też bez dziecka w środku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja Ci polecę
wózek* miało być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, temat odpowiedni i dla mnie :) dla mnie przy wyborze ważna jest przedewszystkim długość gondoli, mój mąż ma 1,92 m wysokości i ogólnie większość dzieci w ich rodzinie rodzi się długich oraz amortyzatory mieszkam na obrzeżu miasta i chodników za dużo nie mam i musi się zmieścić do bagażnika corsy B padły w niektórych postach niezłe propozycje, napewno się za nimi rozejrzę a do tej pory byłam zainteresowana dwoma firmami jedo vedi http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=374& oraz bebecar icon http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?products_id=1085&

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o nie pomocy
casual play s4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×