Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

ZU Tylko 3 kolory do wyboru :/ troche malo ja mam takie szkla ze swieca w ciemnosci kupilem w Londynie na Camden :D:D:D Ale ten kolor co wybralas fajny tylko ciekawe jak wyglada juz na oku czy tak samo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedziesz je lamala spojrzeniem mowisz hymmmmmmmmmmm udanego polowania wiec :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlinaZalamana Dobra to widzimy sie w srode o 20 u mnie a jak tak bardzo sie martwisz ze dziewczyny Cie zadrapia to po prostu przyjedz z mezem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaZalamana
nie moge przyjechac z mezem ale wezme córke ona ma 6 lat jestes pewien ze to nie bedzie problem ?? Aha dziewczyny :) jak chcecie to moge puzniej napisac wam jak bylo u Michala na kawie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak niby spokojne na necie a w rzeczywistosci to jeszcze nie wiem ale mam nadzieje ze sie dowiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alina no to teraz dowlilas tak ze bedziesz musiala im sprzedac cxaly wieczor ze szczegolami :] bo Ci nie odpuszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaZalamana
nie no chyba kawke dostane :D:D w sumie to niewiem nawet jak on wyglada (sory Michal) ale glos ma gleboki meski basowy :] tyle moge Tobie ZU powiedziec narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wez kawke ze soba bo Michal jest totalnie nie goscinny i kawy obcym ludziom nie daje :D:D:D:D:D Za kogo mnie macie Kawa bedzie i jedzonko jakies tez z pewnoscia bo 20 to moj czas kolacjii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta Cierpliwosci :] glos tez uslyszysz w sierpniu bo chyba nie bedziemy siedziec w milczeniu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zwykle cala pikantna dyskusja dotyczaca mojej osoby ominela Dobrze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siedziec to my na pewno nie bedziemy bo ja mam caly harmonogram atrakcji dla kolezanki Dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AlinaZalamana
wiec córka nie bedzie Tobie przeszkadzala to dobrze, wole ja miec ze soba w razie co :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe nie o to chodzi :P:P Ty znasz Warszawe ona nie wiec ulozylem liste rzeczy ktore warto zobaczyc w Warszawie a zwiedzac to bedziemy wszyscy razem no chyba ze wy macie inny plan :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AlinaZalamana w razie czego przykladowo???? hehehe co ty sie boisz mnie kobieto :D:D daj spokój po za tym nawet gdybym mial zamiar Ci cos zrobic to chyba nie sadzisz ze 6 letnie dziecko Ci w czymkolwiek pomoze ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×