Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

To po prostu masz bardzo zdrowe podejscie do zwiazkow. Ja np. bardziej cenie kubek kawy podany do lozka niz kupowane prezenty. Nauczylam sie co w facecie sie docenia i to po duzej ilosci lez i nieporozumien. Jesli sie zwiaze z kims na stale po raz drugi, to na pewno z kims starszym ode mnie, bo dopiero taki mezczyzna wie, co w kobiecie jest wazne i jak ja nalezy traktowac. Tylko ze jako rozwodka mam na to male szanse, ale coz...moze kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, podsumowujac masz wszystkie najlepsze cechy, tylko trzeba Ci kogos kto nie oczekuje wiecznych ochow i achow. Kogos, kto ma normalne podejscie do mezczyzn i ceni ich pasje i stalosc uczuc. Sa takie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba wy sie do tych 10% zaliczacie :D:D wlasnie nie rozumiem dlaczego jestem w pewien sposób wybrakowany uwazam ze mam zdrowe podejscie do wielu spraw co oczywiscie nie znaczy ze jestem jakims starym zapierdzialym zgredem :/ Jeszcze mnie kumpel dzis pocieszyl ze moze powinienem poszukac sobie kobiety wsrod samotnych matek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
ZU _) Chcialabym powiedziec, ze to nie ma znaczenia, czy jestes rozwodka czy nie, ale wiem, ze w Polsce jest inna mentalnosc. Jednak wierze, ze jesli ktos Cie pokocha to naprawde przejdzie ponad to, ze jestes rozwodka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Michaszkoo, wedlug mojego skromnego zdania to nic Ci nie brakuje, by stworzyc udany zwiazek, ale mysle, ze problem tkwi w Twoich oczekiwaniach. Poza tym, nie sadze, ze mozna zaczac z kims byc z rozsadku. Potrzeba chociaz odrobiny uczucia. Ty dojrzale szukasz partnerki idealnej( wiek, wyglad, brak dzieci, brak jakiejs kosmicznie trudnej przeszlosci - i ile dobrze pamietam) co dyskwalifikuje na starcie dobre dziewczyny, ktore jakas tam przeszlosc maja. No nie wiem... tak gdybam :) A co sie stalo z Dobrze? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie sie nie zgadzam z tym brakiem dzieci dziecko w niczym by mi nie przeszkadzalo wiec bycie matka nie dyskfalifikuje zadnej kobiety w moich oczach co do aparycjii - nie mam szczególnych wymagan - musi mi sie podobac i tyle :] mam za to wiele do przyczepienia sie wzgledem charakteru co do skomplikowanej przeszlosci - to wiele zalezy od tego jakiego rodzaju to byly komplikacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Michaszkoo, trzeba zalozyc i przyjac, ze nikt nie jest idealny.Ty sam nim nie jestes. I o ile pewne cechy charakteru u kobiety moga Cie naprawde draznic i od kobiet z takimi drazniacymi cechami charakteru trzeba z daleka o tyle na inne trzeba przymknac oko. Tak zapewne zrobi kobieta, ktora Cie pokocha i na Twoje wady tez przymknie oko. Ale to juz Ty sam wiesz najlepiej jakich wad nie jestes w stanie nigdy zaakceptowac a na jakie jestes w stanie przymknac oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
ZU a Ty skad masz takie poufne wiadomosci? Macie wspolnego szefa? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na te dywaniki tak często nie chodzę:-P dzień dobry słoneczka - widzę że się rozpisaliście ;-) 🌼 no to Michaszkoo startujesz na starego kawalera :-P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
Dobrze :D🖐️ Ty nie drwij , bo wedlug polskiej mentalnosci to Ty tez juz moglabys startowac na ...stara panne? :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już widziałam że od rana szalejecie mi tutaj ale nie miałam czasu cokolwiek napisać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
dobrze- nadrobisz zaleglosci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
europejka👄 ależ ja nie mam nic przeciwko temu - nawet będę dumna z tego:-P ostatnio na zapytanie "dlaczego jestem ciągle sama ??"- powiedziałam że wole żyć w samotności niż zabrać sobie na kark jakiegoś imbecyla;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadrabiam pomału , staram się jak mogę ;-) ZU a ty też poszłaś dotlenić płuca??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
oj dobrze, juz dobrze :) nie zakladaj, ze kolejny to bedzie imbecyl ;) w koncu musi byc lepiej. skoro Ty jestes dumna to ja chyba powinnam byc bardziej... z zalozenia pampersa i zamkniecia mnie w domu starcow :D ( ciagle wedlug polskiej mentalnosci hahaha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popatrz na tych mężczyzn teraz:-O tobie to będziemy składać hołd...jak zasłużysz to posąg tobie też postawimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm na starość może przeprowadzę się do ciebie będzie miał kto mi pampersy zmieniać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
noooo... mezczyzna to brzmi dumnie ;) lalusie wydepilowani niewolnicy silowni... niepewni niezdecydowani ale duzo w tym bledow kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość europejkaa
A mnie to czasem przychodzi do glowy taka mysl..... ze to moze my kobiety jestesmy za silne i bedac takie potrzebujemy jeszcze silniejszego partnera? No.. nie jest latwo o takich silaczy psychicznych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm czyli mamy za wielkie wymagania :D nie noo ja od pewnego czasu nie zwracam uwago na mężczyzn i jest mi z tym dobrze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwagi*** bo mnie zaraz tu zjedzą za pisownie:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×