Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

ZU🌻 Dobrze 🌻 Do koleżanki pomarańczowej: A tak właściwie to czy ty nie możesz być normalną szanującą sie dziewczyną?? No weź mi powiedz co w tym jest takiego trudnego żeby po prostu powiedzieć 'Nie '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka przemyśl swoje zachowanie - bo nie dorosłaś moim zdaniem rozumiem że uczucia nie wybierają ale w niektórych przypadkach tak jak te uczucia do żonatego faceta - mówi się nie i zabija w środku - ON MA RODZINE a co do chłopaka- najlepiej jak mu wyznasz wszystko, chłopak tylko traci czas , biedny zakochany chłopka- DOROŚNIJ DZIEWCZYNO ale mam nerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale teraz to humorem polecialas :D "zazadalabym rozwodu" no wez sie opamietaj, ty bylas dziura do zaspokojenia potrzeb, szpara do wsadzania podstarzalego kutasa, mlodym cialem na chwile. A poza lozkiem to facet na takim etapie swojego zycia nie ma z toba o czym poziewac :D naprawde myslisz ze by zone zostawil?? To tylko swiadczy ze naprawde madroscia nie grzeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem i tyle i raczej nie bedę kontynuował tej dyskusji, może Ci sie teraz wydawać że jesteś zajebistą dupą ale uroda szybciutko przemija a kurestwo we krwi pozostaje na zawsze, żaden facet sie z Tobą nie zwiąże dla każdego bedziesz dziewczyną na jeden numerek może dwa i tyle masz faceta który Ciebie pokochał mimo twojego dziwkarskiego sposobu bycia ale Tobie źle z tym bo chcesz sobie poszaleć spoko szalej, za 20 lat spojrzysz w lustro i stwierdzisz czy było warto Nie zrozum mnie źle Ja ciebie nie oceniam ja jestem tylko narratorem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzewczyny :) bez negatywnych emocjii proszę :D nie stresujmy sie bo po co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda psuć sobie humor ZU:) ja wam popsuje- prawdopodobnie urlop mi się przesunie o tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka UAMu
sama jesteś durna, ja tam wierzę, że ją zostawi, bo gdyby był z nią szczęśliwy, to w życiu nie nawiązałby romansu ze mną (swoją drogą, całkiem w porządku kobieta, leczyła mnie, kiedy byłam w szpitalu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka UAMu że tak powiem - zjeżdżaj do swojego życia i zabawek i nie zaśmiecaj topiku - jeżeli rozumu nie masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie kochana, nie jestem durna o czym swiadczy miedzy innymi szacunek jaki mam do siebie i zasady, ktorych sie trzymam. A nawet jesli ja zostawi to jestes pewna ze dla ciebie?? Na twoje miejsce sa cale tabuny tak samo glipich lasek jak ty. Niczym szczegolnym sie nie wyrozniasz, nie oszukuj sie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studentka UAMu a ja mam pytanie z innej beczki co studiujesz tylko prosiłbym o szcerą odpowiedź a nie zmyślone gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh a ty caly czas myslisz ze jak cie przeruchal od lewej do prawej to byl to dla niego szczyt szczescia :D z drugiej strony dorwac taka mala naiwniare ktora lyka wszystko co jej pan starszy powie i dupe wypina na żądanie, to jest jakies osiagniecie, wiec moze to i szczescie dla niego bylo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka UAMu
filologia polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to powinnaś z książek że tak powiem wiedzieć że takie zagrywki jakie stosujesz zazwyczaj odbijają sie na Tobie takie są fakty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka UAMu
boże drogi, żaden sponsor mi nie potrzebny, ojciec wykłada na mnie pieniądze i mi wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka UAMu
*niepotrzebny, oczywiście. nie, to chyba normalne, że pomaga mi na studiach, matka wypłaca mi alimenty, więc nie ma mowy o żadnym sponsoringu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcesz uczyć dzieciaki j.polskiego?? czy właściwie z takim zamysłem poszłaś na ten kierunek czy masz inny plan że tak powiem na siebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jednak prawda ze dzisiejsza mlodziez nie potrafi czytac ze zrozumieniem ja mowilam o twojej pracy zawodowej, za kilka lat. Jakis mocno ambitny i dochodowy kierunek to nie jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka UAMu
tak, mogłabym uczyć, właściwie to ten żonaty mężczyzna mnie naprowadził na ten kierunek, kto wie, może pewnego dnia będę tak dobrym nauczycielem (pieniądze się nie liczą, w razie niskich zarobków ojciec może dalej mnie wspierać finansowo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tata żyć wiecznie nie będzie ( życzę oczywiście żeby żył sto lat)- więc radzę już dzisiaj zmienić postępowanie w życiu - bo tak ograniczone osoby spotykam naprawdę rzadko i tu mi nie chodzi o kierunek studiów- każdy wybiera ...to co chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU idę podzwonić bo mi się pozmieniały plany w związku ..z przesunięciem urlopu i zaraz do was wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dyskusja faktycznie z taką osobą jak Studenta mnie znudziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×