Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

nie mam sajgonków w uk chinczyki tego nie sprzedaja bynajmniej ja nie trafiłem :) ale mam kurczaka w słodko-kwaśnym i ryż z jajkiem i żeberka w sosie mandarynkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie sledzilam bo by mogl sie zorientowac ale porozmawialam z kolega ktory jest informatykiem i chcialam zeby pomogl mi w jakims formalnym ustaleniu adresu IP komputera z ktorego zostalo zarejestrowane jego ogloszenie na tym wstretnym portalu. To mial byc moj dowod w sadzie Kolega wysluchal mojej historii i radzil mi zebym to zrobila przez policje, ale nie w tym rzecz Ten wlasnie kolega sam zaproponowal ze go sprawdzi. Osoba ktora zadzwonila i sie umowila na spotkanie z moim eksem byla jego zona. Ta dziewczyna poszla w umowione miejsce i czekala na mojego meza, a kolega w ukryciu czekal i obserwowal czy on przyjdzie, mial byc po prostu swiadkiem w sadzie. Przyszedl. Byl zdecydowany. dziewczyna wymigala sie i do niczego nie doszlo, ale to tylko dlatego ze jak wczesniej pisalam - to byla zona kumpla i chodzilo tylko o sprawdzenie. Ale pomogli mi jeszcze bardziej, bo ona namowila dwie kolezanki zeby tak samo zakombinowaly i sprawdzily go. Dwa kolejne razy byly trafione, konczylo sie taka samo bo oczywiscie dziewczyny chetne nie byly. Nie chcialam wiecej juz nic wiedziec. Nie musze nakryc kogos w lozku zeby sie doglebnie przekonac ze mnie zdradza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze sobie wyobraz ze kiedy mial ostatnia szanse powiedzenia mi prawdy to ja zmarnowal. Spytalam go czy ktos z tego ogloszenia dzwonil, czy on sie umowil i czy sie spotkal. Ze lzami w oczach powiedzial ze nie, ze tylko jakas dziewczyna z Sopotu dzwonila i ze oczywiscie to jedna wielka pomylka. Nie wiedzial ze ja wiem, ze klamie jak hoooooj. Do dzis nie wie, ze wiedzialam tak duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie to tylko jedna ze spraw ktore doprowadzily do rozwodu, bylo tego cala masa np dwa lata temu wyladowalam w szpitalu na operacji. W trybie pilnym mialam usuwany kamien nerkowy bo bylo ryzyko wodonercza i utraty nerki. Moj maz zostal sam w domu, bo moich rodzicow wtedy nie bylo, wyjechali pare dni wczesniej do sanatorium. Wyobraz sobie ze lezalam tam 6 dni, kiepsko sie czulam i mialam straszne ataki bolowe. Kiedy dzwonilam, zazwyczaj nie odbieral telefonow. Jak sie pozniej okazalo, zapraszal kolegow i robili imprezy do upadlego, pijanstwo bylo jak nie wiem. Jak wrocilam do domu to w progu potknelam sie o worek zgniecionych puszek po piwie. A wiesz co bylo najgorsze....ze odwiedzila mnie cala rodzina w tym cholernym szoitalu....tylko nie maz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probowalam to ratowac, probowalam wszystkiego co mozliwe, chowalam do kieszeni swoj honor i dume i walczylam....ale kiedy zrozumialam ze nie mam o co walczyc to wzielam sie w garsc i bylam konsekwentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z/w ide zapalić ogólnie jestem tak wqrwiony ta historia ze sie musze uspokoic przez moment zaraz wracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcze moja tesciowa gdzies po roku zaczela smecic ze ona na wnuka czeka... a jak ja mialam sie zdecydowac na dziecko z kims, kto na ojca sie nie nadawal? wylam nocami w poduszke bo chcialam miec dziecko a wiedzialam ze nie powinnam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z jedną z moich byłych kobiet wytrzymałem rok z czego przez pół roku w pełnej świadomości zdrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz ja zadam Ci pytanie, jesli moge sam kiedys wspominales ze nie bardzo akceptujesz kobiety z jak to okresliles "bujna przeszloscia" i po zbyt wielu przejsciach jako facet na poziomie powiedz mi, znajac z grubsza moja historie, czy dla wartosciowego mezczyzny taka przeszlosc jest juz za bujna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×