Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

obiecała mi że to sie nie powtórzy zapisała sie na terapie nawet co pierdolony piątek woziłem ją do terapeuty i odbierałem ją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do twojego pytania Twoja przeszłość jest czysta jak łza jeżeli chodzi o mnie :) przeciez to nie ty byłaś winna temu że tak sie stało jesteś skrzywdzoną kobietą z wielkim sercem i wielką siłą bo mimo wszystko chciałaś o to walczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za prawde sie nie dziękuje ale za to ja powinienem Tobie podziękować za to że uznałaś mnie za "faceta na poziomie":D więc Dziękuję 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co sie działo hehe kiedys przypadkiem wychodząc z auta zostawiła torebkę więc poszedłem za nią do tego gabinetu wchodze mała recepcja pytam o dziewczynę która powinna tutaj być tłumaczę babce jak była ubrana a kobieta z politowaniem popatrzyła na mnie i mówi że tutaj nie było takiej pacjentki i nikt taki tutaj niestety nie wchodził no cóż podziękowałem i wyszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłem do domu potem ją odebrałem wszystko normalnie wieczorem pytam ja jak było i czy to przynosi jakies efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziała że było ok jak zawsze a efekty są takie że z nikim nie sypia więc chyba działa no to ja zmieniając temat rozmowy (no bo ile można słuchać kłamstw) mówie do niej żeby mi zamieniła 50 dych na drobniej bo niechce mi sie do bankomatu iść No i sie zorientowała że nie ma torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały wałek tkwi w tym że co piatek brała odemnie siano żeby za sesje u terapeuty zapłacić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego Ty jej jeszcze pieniadze dawales?? to ona Cie zdradzala z tego co slysze ostro ( nimfomanka jakas czy co??) a Ty jej jeszcze terapeute oplacales? zalezalo Ci tak mocno na niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie jej pytam czy znalazła torebkę a ona do mnie mówi że chyba w gabinecie zostawiła no myślałem że upadne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z perspektywy czasu twierdze że to była chwila fascynacji ale wtedy myślałem że to jest miłość, kochałem ją a ja jestem taki że wszystko na 100% jak sie zakochuje to ta osoba jest dla mnie ważniejsza niż Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh mialam podobna sytuacje, no prawie podobna otoz moj maz dostal na komorke propozycje od podstawionej dziewczyny. W pare minut zaczal kombinowac jak by tu z domu wyjsc, ale zebym ja zostala no to wymyslil ze do mamusi musi szybko pobiec bo cos tam nagle ;) no i pobiegl, oczywiscie wiedzialam gdize i po co no i wraca po mniej wiecej godzinie do domu, ja leze na kanapie i ogladam cos tam w telewizji a ta lajza wystawia pysk do pocalunku, probuje mnie przytulic i z usmiechem mowi: "jak ja cie kocham" nosz kurwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówie do niej czy jest pewna że nie zostawiła jej gdzie indziej ona do mnie że nie no musiała ją w gabinecie zostawić bo przeciez po wizycie płaciła co nie czaisz to pomyślałem sobie qrwa trzeba iść na całość chyba bo bedzie kręcić i kłamać mi prosto w oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak sie dowiedziałem za pierwszym razem (przed całym tym cyrkiem z terapią) no to tak że któregoś razu zepsuł mi sie laptop a potrzebowałem skorzystać na gwałt jej nie było w chacie to se myśle skorzystam z jej kompa no normalne co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włączam jej kompa coś tam szukam na necie i mam taką mentalność że jak coś robie na kmpie to w tle włączam muzyke zawsze z winampa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włączam winampa z boku jest lista tych rzeczy które były odtwarzane ostatnio myśle se luz włączam play po kolei wszystko jedna pioseneczka druga trzecia i nagle jakież wielkie było moje zdziwienie gdy nagle słysze jęki swojej dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrze a to z winampa mało tego cały filmik miałem jak na dłoni akcja taka że zdrada to zbyt miłe okreslenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×