Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

wiadomo nerwy itd. ale jakos juz teraz nawet nie pamiętam jak przekonała mnie że bedzie ok że jak jej wybacze to jaos to wszystko da sie pozbierać uwierzyłem a drugi raz to już znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to tak doczekałem do rana bo sie zwyczajnie upiłem i poszedłem spać rano mówie do niej żeby zadzwoniła do tego terapeuty że przyjdzie bo zostawiła torebkę zadzwoniła żuciła tylko swoim imieniem i nazwiskiem przez tel. i powiedziała że przyjdzie (cóż za kreatywność) tyle odłożyła telefon mówie do nie że zawioze ją ona że ok (to mnie też rozwaliło) wyszliśmy z chaty już na dworze przed autem udałem że zapomniałem z domu kluczyków ja sie wróciłem ona została za telefon na informacje adres pod ostatni dzwoniony numer dostałem zawiozłem ją a potem jak ona już tam była to sobie tez pod ten adres poszedłem cała terapia polegała na bzykaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hhahahah to byla seksterapia :) ale ona bzykala sie z zupelnie innym gosciem niz ten terapeuta jak rozumiem, po prostu adresik sie zgadzal na tyle ze mogla udawac ze wchodzi do terapeuty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pośpiechu zapinane ubrania wszedłem i wyszedłem rzucając torebkę na ziemię w jej kierunku pojechalem do chaty pojawiła sie wieczorem i tutaj odrobina chamstwa z mojej strony nastąpiła ale to opowiem jak wróce bo teraz musze iść sobie zastrzyk zrobić i opatrunek zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaszko dabilku
"rzuciła" a nie "żuciła" facet niby na twoim stanowisku i w twoim wieku powinien wiedziec takie podstawowe rzeczy. A ty nie pracujesz w zadnym banku zapewne, bo tacy ludzie nie maja czasu na wypisywanie bzdur na takich portalach, zapewnie jakis bezrobotny alkoholik z ciebie. Poza tym jak facet w twoim wieku moze byc taki? Niechce mi sie rozpisywac ale na moje oko jestes strasznym nieudacznikiem itp itd duzo miala bym ci dopowiedzenia ale po co...szkoda czasu na take miernoty jak ty.... żuciła....buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty zawsze usmiechnieta
nie chce pisze sie oddzielnie to tylko przez tkz szybkie pisanie ale napisac zucila oj brak slow na was, siedzicie na tym kafe jak takie nieudaczniki zyciowe i pitolecie od rzeczy a moze od żeczy heheeh pisze po waszemu moze bardziej zrozumiecie, nie wdaje sie w dyskusje bo po co, poprostu zal takich jak wy, zal zal i jeszcze raz zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe zażuć mi coś pamarończko chuj na to kłade jak mam być dosadny nie podoba sie to nie czytaj proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty zawsze usmiechnieta
hehehe to potwierdza jakimi jesteście prostakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty zawsze usmiechnieta
ludzie takie rzeczy pisze sie na priv a nie na forum publicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no slyszalam :D ja akurat nie mam kompleksow na punkcie mojego wyksztalcenia wiec nie wysilaj sie a jesli znajdziesz jakis moj blad ortograficzny pomaranczko to czekam, podaj przyklad milego szukania, łajzo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałem wode w kolanie i jakieś tam zapalenie tłumaczyli mi ale nie słuchałem bo jedyne co skupiało moją uwagę to gigantyczna igła którą miła pani pielęgniarka miała zamiar za momencik wbić mi w kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do pomarańczki Nie masz do nas szacunku wyzywasz to po co czytasz, bo My nie musimy mieć tego respektu od ciebie, dlatego że znamy sami siebie A ty zabierz swój respekt i wypierdalaj 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×