Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Ja chodze do Polskiej kliniki takiej i tam mi dali to oczywiście musiałem zapłacić a czy oni sobie to z Polski sprowadzają to ja już nie wnikam bo zwyczajnie nie jestem taki obcykany jak ty w tych rzeczach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze uśmiechnięta no hehehe nie wątpię a wręcz uważam że nie nie tylko w tym temacie jesteś obcykana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dżizas, wlasnie mialam przy okienku laske z taaaakim dekoltem :D mimo iz jestem kobieta to popatrzylam :P az kipialo:D czasem rozumiem facetow, jak cos samo w oczy wlazi to coz zrobic? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na mnie to nie dziala jakos :] moze dlatego ze nie mam juz 16-stu lat a moze dlatego ze zeby popatrzec to najpierw musi mi sie ta dziewczyna spodobac ogolnie, bo wywalic biust to moze kazda nawet starsza pani po 60-tce, i to jest strasznie nie smaczny widok :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no musze przyznac ze ta dziewczyna przesadzila, miala do tego paznokcie w kolorze takim "sraczkowatym", krotka spodniczke z falbankami ktora sie wcinala w faldki na brzuchu i klapeczki na obcasie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no cóz ze tak powiem o gustach nie nalezy dyskutowac ale ze ludzie lustra w domu nie maja to tez jest fakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierze wkoncu taki fach i pomyslec ze kiedys chcialem zostac ginekologiem albo chirurgoplastykiem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie zaluje, mialem takie plany ale wyszlo inaczej za to moj kolega poszedl na medycyne skonczyl studia jest ginekologiem niby wszystko spoko bo przeciez to lekarz jak kazdy inny ale boze ile ja sie nasluchalem od niego o roznych chorobach itd. no i kobiety to on tez nie ma bo jak sam stwierdzil przez ta prace nabral totalnej niecheci do sexu i wogole spraw ze tak powiem damsko-mskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×