Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

nie mam czasu na siedzenie i palenie w kolo :D tak jak pisalem pale 1 moze 2 razy do roku jak jade do kuzyna a co do siedzenia i palenia to u mnie jest tak ze nawet papierosow nie pale w domu zawsze wychodze na zewnatrz, tak samo w samochodzie staram sie nie palic choc jak jestem w trasie to mi sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz, nie chce zebys sobie mnie teraz wyobrazal jako babsztyla co robi taka mine za kazdym razem kiedy facet zrobi cos czego ja nie pochwalam bo to nie tak owszem, moge czegos nie lubic, ale zwiazki generalnie to sztuka kompromisu i zrozumienia ze ta druga osoba idealem nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hehehe powiem Tobie szczerze ze akurat jezeli o mnie chodzi to kolo idealu to ja nawet nie stalem raczej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bym sobie dzis na plazy polezala...kurcze no :P trzeba sie troszke opalic :) dwa lata temu w Hiszpanii sie opalilam tak ze jak dzis patrze na zdjecia z plazy w Hiszpanii to nie moge w to uwierzyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie zawsze ze wszyscy sie na mnie gapia nie wiem moze mam obsesje :/ ale zawsze mam uczucie ze sie na mnie kazdy gapi i szyderczym usmiechem jak na kryminaliste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do blizn, to ja tez mam brzuch pociety bliznami, moze nie duzo ale w stroju to jest widoczne dobra, ja koncze prace i uciekam do domu ale o 20 juz bede siedziala i mam nadzieje ze tez bedziesz no i Dobrze tez powinna dolaczyc ;) to do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej zawsze usmiechnieta
Zdaje sie, ze mialysmy podobnych facetow..tez mi sie zdarzylo znalezc to i owo w necie. Najgorsze, ze klamal w zywe oczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ty zjedz psia koncówe
siedzisz na kafe jak desperatka i czekasz na Michasshka :-D Zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety jesteś za daleko odemnie :(:( ale gdybym mógł uwierz mi że bardzo chętnie zjadłbym z tobą obiad koację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mało być kolację hehe ja i moje błędy w pisowni o widze że masz pomarańczowego fana :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ma, ma. Taka jest fajna
ze az warto nim byc :-D :-D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×