Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

oczywiscie ja trzymam kciuki za Ciebie a Ty trzymaj za mnie :) hehe wygladam jak salamandra :D z kazda godzina mam coraz wiecej tego dziadostwa ale juz na lekach jestem a jutro zabieram mame ze szpitala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie tego wyleczyc samemu ??? Nie chce isc do szpitala mam awersje straszna do takich instytucji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jesli jestes pewien ze to swinka to ok a na swinke nie ma jako takiego leczenia. Jak jest wysoka goraczka to sie ja zbija, i tyle. Mozesz pic to co wczoraj mi pisales. I owin sobie gardlo jakims szalikiem, pij cieple ale nie gorace plyny. Bardzo dbaj o higiene jamy ustnej. I generalnie bardzo uwazaj na przeciagi zeby tej swinki nie przeziebic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemysl jeszcze ten szpital. Jak lekarz dal skierowanie przy swince to znaczy ze cos mu sie nie podoba Daj znac jak wyszlo A ja teraz zawijam sie stad i ide sie seksowne do lozka zapakowac :P I zapanowac nad swedziawka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jessickajessicka
message for Anna ZU your friend M is in hospital and he will be back home tomorrow about 10 am best regards from him bye

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankafirankka
no hej to to jest ten twój temat Michał :D a gdzie jesteś ?? widze że dawno nie było żadnego wpisu :D:D:D wpadłam to sobie poczytam co tutaj nabazgroliłeś a tak ogólnie to sporo myślałam o naszej ostatniej rozmowie i doszłam do pewnych wniosków i chcem z Tobą koniecznie pogadać dlatego odwiedź proszę mój temat albo napisz do mnie swój numer gg na maila :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za ciiiiisza
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×