Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

heheheh ja z ospa, Ty ze swinka :D moja wyobraznia tez dziala, ale ja sobie to wyobrazilam to az sie zasmialam :D ja tez kiedys mialam swinke i to juz stara krowa bylam, jakies 22 lata mialam wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oprócz swinki mam tez ostre zapalenie pluc ponoc przewlekle i nie leczone od lat a teraz wyszlo ze swinka mam tez robione inhalacje bo inaczej bym chyba nie mogl oddychac w sumie nie jest dobrze tyle moge Ci powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzewam ze to jest taki intensywny kolor i inzcej wyglada w ciemniejszym swietle...ale chyba i tak ja kupie bo wpadla mi w oko dobra, ja uciekam teraz cos zjesc pojawie sie pozniej na gg, jak bedziesz mial sile pogadac to zparaszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SIEMA WSZYSTKIM POMARANCZKA TEZ :] Chcialem podziekowac wam wszystkim za piekne rozwinecie tematu i za wspolne dyskusje niektore owocne inne niezbyt Takze Autor topiku (czyli Ja) sie zmywa i temat uwaza za zakonczony :] oczywiscie inne topiki bede kontynuowal zamykam tylko ten 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-P Michaszkoo tak łatwo tematu się nie zamyka ;-)- bo my tu jeszcze jesteśmy ....jak będziecie to czymś się pochwale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×