Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

to weź mi powiedz czy to jest normalne że babka ma 21 lat i sie boi że ją to bedzie bolało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no coś ty nie moje progi wiekowe po za tym na dziewice to ja sie nie porywam bo to nie jest fajne :/ taki temat tutaj znalazłem i tak z ciekawosci skonsultowałem z Tobą :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze jak sie do seksu nie dojrzalo....to nie ma co sie za niego brac seks ma nam dawac przyjemnosc a nie stracha napedzac teraz sie bedzie bala bolu a przy kazdym nastepnym stosunku bedzie panikowac ze jest w ciazy...porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lece na siłownie a jak wroce to mam nadzieje że ty już bedziesz i wtedy gg :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bedę i mam nadzieje że mnie specjalnie nie bedziesz nakrecać dzisiaj wiesz dlaczemu?? bo to moze miec nieprzewidziane konsekwencje :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to się rozgadaliście widzę ;-) co do 21- letniej dziewicy- chyba wszystko zależy od psychiki dziewczyny w jakim stopniu jest dojrzała i w ile posiada informacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcem o tym pisac na forum to taka jedna z tych "prywatniejszych spraw" :/ w kazdym razie nastrój zerowy u mnie dzisiaj, co zreszta odczuli juz wszyscy co maja biórko kolomnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×