Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

zielona hmmm ciekawe ;-)- z braku powietrza:-P?? jak tak to mam na to sposób :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i znowu potrzebny byłby Michaszkoo:(- bo ja na pierwszej pomocy spałam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udzielić tobie pierwszej pomocy - bo ja za wiele powietrza mogę wdmuchnąć i byś mi padła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU🌼 dobranoc Michaszkoo dla ciebie też za tą punktualność :-P🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🌼 pracujemy, pracujemy - mi się nawet dzisiaj dobrze pracuje wiedząc że to ostatni dzień :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
londonianka 1. czy jestes zaborczy? Zaborczy to moze nie bo to zbyt mocne slowo, ale wiem czego chcem i staram sie zawsze dzialac zgodnie ze swoimi zasadami, czasami fakt nie odpuszczam ale tylko wtedy gdy w gre wchodzi cos na czym zbyt bardzo mi zalezy, choc w wiekszosci przypadków ide na kompromis. I drugie 2. czy ty ( lub mezczyzna w ogole) potrafi zaufac jescze kobiecie po wielu zdradach? czy juz nigdy do konca nie zaufa kobiecie? Tak mozna zaufac kobiecie ale wiekszosc facetow tylko pozornie jest silna i wladcza tak naprawde sa w nas ciagle mali chlopcy ktorzy czasami placza i jezeli facet zostal zraniony to czasem woli sie chowac za stwierdzeniem "kazda kobieta zdradza" bo nie potrafi lub nie chce dopucic do siebie mysli ze cos takiego moze sie powtórzyc to taki system obronny Jestem w swiezym zwiazku z mezczyzna ktory cierpial w zyciu przez kobiety i on poprostu boi sie mi zaufac. Z tego rodza sie juz nieporozumienia na samym pocztaku. Kiedy tlumacze cos jemu on odpowiada ze wszystkie tak mowimy. a wiec jescze jedno pytanko: 3 Jak do takiego mezczyzny najlpeiej podejsc. Co zrobic by uwierzyl ze nie wszytkie kobiety sa takie same.? Zalezy bo tak naprawde to jest indywidualne, moim zdaniem szczera rozmowa wytlumacz mu ze nie moze z gory oceniac kazdego w ten sam sposóba tak miedzy nami moze dobrze byloby sie zorientowac co w jego zyciu sie wydarzylo ze ma taka niechec, ja tez tak mialem ale mi potrzebny byl tylko czas zeby sie ogarnac, takze tutaj niewiem co Ci napisac bo nie znam sytuacji moze jakis bardziej specyficzny obraz sytuacji mi przedstaw :) Do nastpnego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszaaaa25 Ja też mam pytanie . WAŻNE DLA MNIE Co zrobić aby facet znów był taki jak na początku .. ? Starał się , zabierał do kina częściej niż raz na 3 miesiące , kupił kwiatki , powiedział komplement ? Dlaczego Panowie gdy już mają upragnioną kobietę i wiedzą , że ona przy nich będzie stają się jakby żyli z kobietą 20 lat ? Ogólnie to stara si tez bo przeciez faceci tez potrzebuja troski opieki itd. a jezeli facet Cie trktuje jakbyscie byli razem 20 lat to juz tutaj porady dla Ciebie nie mam :/ moze nie dorósl do zwiazku a moze nie obawia sie o ten zwiazek jesli tak jest to wzbudz w nim odrobine zazdrosci i chec walki :) taka moja rada Ale moze kolezanki poradza cos wiecej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz że chcesz się zamienić ;-)- ale to tylko urlopem :-P ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sierpniu też coś uzyskam z urlopiku;-)- ale tylko dlatego że ja mam całkowicie inną specyfikę pracy niż wy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i dziękuje już myślałam że będę musiała płakać po kontach po oddaniu urlopu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dlatego że nigdy nie pytaliście ;-)- no ale jak już zapytałeś to odpowiem :)- trochę ciężko jest mi wytłumaczyć swoje stanowisko bo zajmuję się wszystkim ;-) może "opieka nad motelem firmowym "- raczej siedzę przy papierach, robię raporty, sprawdzam stany, doglądam porządku ;-) hmmm ale również księgowość w pewnym sensie - praca min. 14 h dziennie teraz chyba się nie będziecie dziwić że często tu wchodzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) taki troche supervisor z ksigowa ?? to twoja firma ma swoje motele :D:D:D:D dobra firma bij o podwyzke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha- tak bym tego nie określiła :-P - raczej złota rączka od wszystkiego :D- księgowość raczej ograniczam do spotkań z księgowym i wspólnym wypełnianiem papierów aż tak się na to nie porywam ;-) mówisz że mam dzisiaj tupnąć nogą i zażądać podwyżki?? mogą być zszokowani :-P sprostuje - jeden motel z którego korzysta więcej firm ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×