Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

to nie mialas drugiego w zapasie? to jak Ty kobieto do slubu chcialas isc:classic_cool: ciocia mojej psiapsioly mowi tak:"Grzeczna dziewczynaka to zawsze powinna miec kogos na boku, tak w zapasie" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm o zapasie nie pomyślałam ale na drugi raz będę pamiętać ;-) wezmę pięciu na wszelki wypadek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaszkoo już pewnie maluję .....pomożemy mu;-)?? oj nie mów tak "ślubu nigdy więcej" bo w gości byś poszła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w gosci to bym poszla bo torty lubie :P a i potancowac by sie przydalo, kosci rozruszac mam nadzieje ze Michaszko z Castoramy wyszedl, bo jak go tam zamkneli a przypomni sobie o naszych zapiekankach...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co ty to się nazywa luksus:-D hmmm kebabik, szkoda że nie jestem u siebie w mieście bo pewnie już bym gnała ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj u mnie dowożą .... ale ja lubię wyjść i posiedzieć przy jedzeniu, poobserwować osoby na ulicy :) no to będzie ślub tylko musisz się jeszcze oświadczyć ...a ztym będzie problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :-P to na wesele się wproszę a co serwujesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jak ide na kebab, to zanim mi go podadza to ja juz sie nawacham i nie jestem glodna :D a wiesz co, moze ja nie bede zdradzac takich szczegolow :D Bo potem Michaszko nas zaprowadzi do dobrej restauracji, posiedzimy z 15 minut, kaze sie nawachac i wyprowadzi :P za wachanie chyba nie policza? :classic_cool: hehe sztolyce zwiedzimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często z znajomymi robimy sobie imprezy w restauracji przy muzyce przytupywanej :-D- na jednej takiej wygrałam żywą kurę :classic_cool:...jak chcesz to rosołek zrobię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka lata u cioci po wsi :classic_cool:- kto wie może już koguta dorwała:D impreza była pod nazwą "zabawa farmera"- wyobraź sobie dostajesz pudełko a tam się coś rusza i jak zwykle ja w akcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, no co ty ...pierwsze zwierzątko jakie mam, chciałam nawet zbudować mu klatkę ---majaczyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michszkoo jak o wypatroszeniu zacznie czytać to już się wcale nie ujawni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa... ja się boję mrówkę zabić a co dopiero biedną kurkę :D chyba że mi pomożesz??:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ziemniaki przybierają różne kształty- zły początek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×