Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michaszkoo

facet 30+ odpowie na wszystkie wasze pytania cz2.

Polecane posty

Michaszkoo fotka? chcesz nie spać po nocach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja M
Nie jestem dziewczynkom :] Ale chetnie zobacze twoje zdjecie a w zamian ja moge wyslac swoje :D i gwarantuje ze bedziesz zadowolony bo ostra suka ze mnie. I w lozku tez jestem zajebista te pindunie sie na bank do mnie nie umywaja wiec jak bedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja M I tym sposobem odpadlas na przedbiegach :D bylo mi nie milo Cie poznac i fajnie ze juz sie skonczylo. :] Nienawidze ordynarnych kobiet, mówisz ze jestes "ostra suka" to znajdz sobie jakiegos ostrego fiuta :D:D:D narazie czesc zegnam aha i z tych "pindun" to mogla bys wziasc dobry przyklad jak prawdziwa kobieta powinna sie szanowac mimo to serdecznie Cie pozdrwiam bo wedlug mnie jestes mentalnie niedorozwinieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cycki?? mało powiedziane ;-) nie wiem gdzie szczęki teraz mam szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 10 min wrócę tylko odpiszę na pocztę--- nie wam oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja M
wyslalam zdjecie :P znalazlam twoj mail we wczesniejszych postach wiec mozesz zobaczyc jak wygladam tylko sie nie spusc w gacie z wrazenia Wiem ze jak zobaczysz moje zdjecie to wszystko co napisales nie bedzie juz mialo dla ciebie znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja M :/ no i co z tego??? nawet nie mam zamiaru trudzic sie wchodzeniem na poczte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU Boje sie ze jak juz to zobacze to mi ptak uschnie z obrzydzenia i odpadnie :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos nie jestem ciekaw :/ po tej autoreklamie chyba ze Ty jestes ciekawa to wysle je do Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZU Jakos nie jestem zainteresowany. Zreszta nie lubie latwych dziewczyn Lubie zdobywac kobiete i fajnie jak babka fecetowi na to pozwala A jak ktos odrazu rozklada nogi to niema gto zadnego sensu :/ moze by mnie to jaralo jak mialem 20 lat ale teraz pfffffffffffff zal mi takich kobiet i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja M
i tak wiem ze zobaczysz to zdjecie i bedziesz o nim myslal zawsze jak sie bedziesz dotykal :) zreszta masz mój email wiec jesli chcialbys sie umowic na wieczor pelen wrazen to zapraszam jestem otwarta na wszelkie propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoja M
zawsze uśmiechnięta a ty co pasztecie zakochalas sie ????? ze tak mu oponujesz w tym co pisze??? Michaszko nie pozalujesz mowie Ci jestem zajebista suka i w dodatku bezpruderyjnom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja M ehe powiedz to swojej mamie :] na pewno bedzie super dumna z tego jaka to sobie bezpruderyjna suke wychowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×